Metropolia_MBA_Info

Eesmärgid

Business informaatika on magistrikraad programmi 60 ECTS inseneride elukutse, kes soovivad süvendada oma strateegilise ja juhtimisalaseid teadmisi parema teabekorralduse ja paremini kasutada ärianalüüsi süsteemide. Sa muutub pädev analüsaator ja kasutaja business intelligence otsuste vastuvõtmisel, äritegevuse kui ka ettevõtluse arendamiseks.

Sisu

Magistriõpe programmi Business informaatika koosneb:

  • Täpsem professionaalne uuringud 15 EAP
  • Alternatiivsed arenenud professionaalne uuringud 10 EAP alates komplekt valikuid
  • Valikõpingute 5 EAP
  • Magistritöö 30 EAP

Iga õpilane plaanide ja rakendab arendusprojekt / päris Ärielu, tavaliselt nende töökorraldus. Seejuures õpilase uurimistöö, projekt ja muutuste juhtimise oskusi saab suurendada. Networking, meeskond ning läbirääkimisoskused ka paraneb multikultuurse, seotakse-to-äri keskkonnas, kus see magistritöö DP tehakse. See R & D projekti puhul teatada Magistritöö (30 EAP).

õppeaeg

Magistriõpe programmi Business informaatika on korraldatud nii, et selles osalejad saavad ühendada õpib täisajaga töö. Pikkus uuringud on kindlaks määratud kandena, mille kaudu õpilane saab tunnustatud. Uurides osalise tööajaga üliõpilane võib saavutada magistrikraadi 1,5 aastat, aga paindlikkuse mõlemas suunas.

Kontakt Sessions

Kontakt istungid toimuvad peamiselt reedeti (9,00-16,15), umbes kaks korda kuus. Vahetevahel, õhtune või intensiivne nädalavahetusel istungil võib korraldada. Erinevad vormid e-õppe kohaldatakse ka. Märkimisväärne omadus õppimise magistriprogrammi of Business informaatika pärineb tema multidistsiplinaarne lähenemine: kõik kursused viib Master of Engineering kraadi on jagatud Business informaatika üliõpilaste eesmärgiks on saada Magistriõpe of Business Administration. Palju oodatakse osalejaid, palju on ka antud spetsialistide äri ja õppejõudude loenguid ja viib istungid. Mõned istungid toimuvad rajatiste äri ettevõtted osalevad võrgus.

Ühine istungid partner ülikoolides korraldatakse (intensiivset nädalat, õppereisid jms). Õppimine välismaal võimalusi, nagu suvekoolis või Winter School tutvustatakse ka läbi rahvusvahelise partneri võrku. Need on oodata tuua kokkuleppeid võimalikku ühist või kahe kraadi hiljem.

Stipendiumid

Iga programm on kokku lepitud, et 50% taotlejatest tulevad väljastpoolt EL / EMP riigid, millel on kõige edukam tulemusi sisseastumiseksam, saab vabastus õppemaksu esimese õppeaasta.

Ajal 2.-4. õppeaastatel stipendiumiga 75% aastas õppemaksu antakse tingimusel, et õpilane on kogunenud:

  • vähemalt 55 ainepunkti (ECTS) eelnenud õppeaasta (lõpeb 31. juulil) on bakalaureusekraad programmi
  • vähemalt 20 ainepunkti (ECTS) eelnenud semestril (sügissemestril lõpeb 31.12. ja kevadsemestril lõpeb 31.7.) Master programm

Aastatel 2-4, ülejäänud 25% õpilase õppemaks võib loobuda, kui koolis kindlaks, et see on õigustatud põhineb sotsiaal-, tervishoiu-, või muudel põhjustel.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 5 kursust Metropolia University of Applied Sciencesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
18 kuud
Osakoormus
Price
- 0 € või 11000 € / aastas mitte-EL / EEA õpilased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date