Magister inseneri (Mengin)

Üldine

Saadaval 12 asukohta

Programmi kirjeldus

Master of Engineering (Mengin)

Asukohad:

  • Casuarina Campus
  • Väline uuringud

See kursus on pakutud inseneri tehnoloogid, kes soovivad tõsta oma kvalifikatsiooni konkreetsetes valdkondades inseneri:

  • Keemiatehnoloogia
  • tsiviilehitus
  • Elektri- ja elektroonikaseadmete Engineering
  • masinaehitus

Kursus ühendab kursuste ja projektitöö pakkuda huvi ja väljakutse õpilastele. Lisaks tehnilistele teadmistele oodata magistrikursus on rõhku teemasid nagu jätkusuutlikkus, loovus, meeskonnatöö, disain ja juhtimine kogu programmis.

Kursus sisaldab 12-nädalase töökogemuse komponent, mis tagab lõpetajatele on töökoht valmis ja tuttavad inseneri töövõimalusi.

Kõik taotlejad peavad näitama oma erialal valides oja esitatud nimekirjast.

Vastuvõtutingimused

Lõuna-Austraalia kolmanda taseme Sisseastujale Keskus (SATAC) vastu ja menetleb sissepääs Charles Darwin ülikooli kõrghariduse tulevastele üliõpilastele.

Edukat lõpetamist tunnustatud Bachelor of Engineering, Bachelor of Engineering Science, Bachelor of Engineering Technology, Bachelor of Technology või samaväärse Chemical, tsiviil-, elektri- ja elektroonikaseadmete, Mechanical Engineering või samaväärse tunnustatud distsipliini.

Märkus: Taotlejad võivad õppida oja, mis sobib inseneri ala oma bakalaureuse kraadi.

Inglise keele nõuded rahvusvahelistele tudengitele

Kontakt rohkem teavet.

Kutsekvalifikatsiooni tunnustamise

See programm vastab nõuetele akrediteeringu Engineers Austraalia tasandil professionaalne insener. Kuna see programm on hiljuti alustanud, on praegu ajutiselt akrediteeritud. Full akrediteerimine on oodata pärast muidugi toodab oma esimese lõpetajatele.

Pange tähele, et õpilased peavad lõpetab samal erialal oma bakalaureuse kraadi spetsialiseerumine (või samaväärse tunnustatud distsipliini), et rahuldada professionaalse tunnustamise nõuetele.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely ac ... Loe edasi

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely across an area, one–fifth the land mass of Australia, with little educational resources to speak of, turn those possibilities into a reality?By creating a study environment where the freedom exists for people to evolve their lives.Today this environment is captured at Charles Darwin University (CDU). Näita vähem
Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Sydney , Melbourne + 11 Rohkem Vähem