metropolia_realestate

HTW Berliini ja Metropolia University of Applied Sciences ühiselt käivitada rahvusvahelise magistriprogrammi ConREM - Ehitus ja kinnisvara haldamine.

See on mõeldud spetsialistidele, kes soovivad juhtida rahvusvahelisi projekte hoonete ehituse ja kinnisvara tulevikus. Seetõttu on peamiselt suunatud spetsialistidele valdkonna arhitektuuri ja tsiviilehituse.

Esimene aasta uuringud ConREM (60 ECTS semestrit 1 ja 2) korraldab Metropolia (Helsingi). Teine aasta uuringud (semestrit 3 ja 4) võivad olla HTW Berliini.

Sisu

ConREM pakub kombinatsiooni inseneri, majanduse, juhtimise ja side. Konkreetsed sisu, nagu projekti arendamise ja projektijuhtimisega samuti elutsükli juhtimise ja üldaineid, nagu pehmete oskuste ja juhtimine, on õpetanud - kõik seotud rahvusvahelise äri. Seega see programm on õpetanud täielikult inglise keeles.

ConREM võimaldab teha koostööd inimestega erinevate sotsiaalsete, kultuuriliste ja erialane taust, kohanema välis keskkonnas ja tutvuda erinevate mõtteviiside ja harjumusi. Juhtimine võimed ja kohanemisvõime juhtida muutuvas rahvusvahelises tingimustes on vaja koostööd ja meeskonnatööd maailmaturul riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

TAOTLEMINE

Õpilane võetakse valiku tegemisel Berliinis põhineb punkte taotlejad on saanud oma hariduslik taust ja töökogemus.

Sissepääs korras haldab Hochschule für Technik und Wirtschaft Berlin (HTW Berlin), rohkem infot ConREM kodulehte.

Stipendiumid

Iga programm on kokku lepitud, et 50% taotlejatest tulevad väljastpoolt EL / EMP riigid, millel on kõige edukam tulemusi sisseastumiseksam, saab vabastus õppemaksu esimese õppeaasta.

Ajal 2.-4. õppeaastatel stipendiumiga 75% aastas õppemaksu antakse tingimusel, et õpilane on kogunenud:

  • vähemalt 55 ainepunkti (ECTS) eelnenud õppeaasta (lõpeb 31. juulil) on bakalaureusekraad programmi
  • vähemalt 20 ainepunkti (ECTS) eelnenud semestril (sügissemestril lõpeb 31.12. ja kevadsemestril lõpeb 31.7.) Master programm

Aastatel 2-4, ülejäänud 25% õpilase õppemaks võib loobuda, kui koolis kindlaks, et see on õigustatud põhineb sotsiaal-, tervishoiu-, või muudel põhjustel.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 5 kursust Metropolia University of Applied Sciencesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
- 0 € ja 13.000 € / aastas mitte-EL / EEA õpilased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date