metropolia_mit

Miks õppida meie juures?

Otsid uusi karjäärivõimalusi? Huvitatud avardada oma teadmisi infotehnoloogia? Vajad uusi oskusi tegeleda eelseisvaid väljakutseid?

Meie eesmärk on õpetada teid tööle arenenud spetsialisti ülesandeid IKT valdkonnas, keskendudes kahele valdkondades: võrgustike ja teenuste tervisetehnoloogia. Uuringud võimaldab teil jälgida professionaalse arengu valdkonnas, nii rakendusuuringute ja praktilisi seisukohti.

Programm on suunatud spetsialistidele, tööelu, kes soovib saada Master in Information Technology. Uuringud on kujundatud ja rakendatud nii, et õpilaste täistööajaga saavad osaleda. Osalemise eelduseks on bakalaureuse kraad inseneri- ja vähemalt kolm aastat tööelu töökogemust.

Meie kultuuridevahelise Programm viiakse läbi inglise keeles, et on võimalik parandada oma suhtlemisoskust. Teie magistrikraadi otseselt viidata oma reaalsest elust ning tegeleda nii oma firma ja teie isiklik huvi. Õpetamine on suunatud spetsialistide nii tööstuse ja avaliku sektori taustaga.

Programmi sisu (esialgne)

Aste koosneb Professional Studies (30 EAP) ja magistritöö projekt (30 EAP). Uuringud hõlmavad loengud, laboratoorsed tööd, seminarid, kodutööde ja projekte, samuti iseseisvaks õppimiseks. Professionaalne uuringud pakutakse Bulevardilla campus.

programme_content

Esimesel õppeaastal, siis läbi kursuse uurimismeetoditest ja käsitlevale seminarile Trends in ICT ja täielik 20 EAP meie muidugi pakkumisi Professional Studies. Võite avardada oma uuringuid, täites ühe kursuse väljaspool arenenud erialaste kursuste pakkumine või tehes teadus või projektiga kokkulepitud teemal.

Metodoloogilised uuringud annavad teile vajalikud teadmised valmistada ja hõlbustada kvaliteetset magistritöö. Loengud on Trends in ICT -course antakse spetsialistid kõrgelt ettevõtted IKT valdkonnas ja tervisetehnoloogia ja annab teile hea ülevaade hetkeseisu äri ja väljakutsetele tööstus seisab silmitsi. Kursus sisaldab 3 või 4 päeva ekskursioon Medica 2017 kaubanduse asi, mis on suurim kaubandus asi meditsiini valdkonnas. Ekskursioon toimub november 2017. Õpilased saavad taotleda 200 € sponsorlust Metropolia. Ekskursioon võib asendada üksikute loovutamise seotud kursuse sisu.

Täiustatud professionaalne kursused on jagatud kahte peamist võimalust: võrgustike ja teenuste tervisetehnoloogia.

Networking ja teenused

Võrgustikkoostööl ja teenuste valik annab laia ja up-to-date teadmisi see kiiresti arenev valdkonnas võrgustatud rakendusi. Cloud Computing annab ülevaate olemasolevate ja arenevate tehnoloogiate ja vahendite kasutamise ja loomise pilvepõhine teenuseid ja rakendusi. Big andmed kursus annab mõista võimeid suured andmete IKT äri. Asjade Internet (asjade Interneti) Muidugi ulatub need teadmised internetworking seadmete koguda ja vahetada andmeid moodustada "infrastruktuuri infoühiskonnas". Selle peamiseks võimalus osalejad saavad samuti teadmisi meetodite ja vahendite tagamise hea tarkvara kvaliteeti.

tervisetehnoloogia

Tervisetehnoloogia on kõige kiiremini kasvav tehnoloogia valdkonnas Soomes. Tervisetehnoloogiate võimalus on kohandatud töötavate spetsialistide äri, tööstuse ja avaliku sektori, kes soovivad süvendada oma teadmisi, oskusi ja pädevusi tervisetehnoloogia jäädvustada uusi karjäärivõimalusi tulevikus. Uuringud võimaldavad uudseid karjäärivõimaluste spetsialistide eelmise kraadi näiteks IKT, automaatika, elektroonika või elektrotehnika.

Tervisetehnoloogiate valik on keskendunud meditsiiniseadme R & D. Valik annab teadmisi tervisetehnoloogia ettevõtete keskkonna ja vahendite juhtimise ja ettevõtluse arendamise eesmärgil ning teadmisi ja vahendeid kasutaja orienteeritud meditsiiniseadme R & D ja kasutatavuse testimine. Valik annab teadmisi ja vahendeid, et mõista kliiniliste parameetrite mõõtmised, seadmete ja keskkondades ja arusaamist eripära meditsiiniseadme arengut. Tervisetehnoloogia valik sisaldab praktilisi arengu lähenemisviisi, vahetult kohaldatav ja tihedalt integreeritud, et iga osaleja töö ülesanded.

Teises uuringus aastas (sügisel) on reserveeritud magistritöö. Uuring on tavaliselt valmis koostöös oma tööandjale.

Teie kompetentsi portfelli pärast olete lõpetanud Meng kraad

  • Broadview infotehnoloogia või tervisetehnoloogia esitatud juhtivaid ettevõtteid info- või tervisetehnoloogia valdkonnas
  • Up-to-date teadmisi valitud teemadel
  • Võimet teostada professionaalne uurimus
  • Väärtuslikud ekspertide võrgustik, et suurendada oma karjääri

Karjääri väljavaated

Valmimisel on Master of Engineering kraadi Infotehnoloogia, siis võib töötada arenenud spetsialisti ülesandeid rahvusvahelises inseneri ümbruse IKT või tervisetehnoloogia tööstusharudes. Mõnes sektoris magistrikraadiga on sageli eelduseks juhtivatel ametikohtadel.

Stipendiumid

Iga programm on kokku lepitud, et 50% taotlejatest tulevad väljastpoolt EL / EMP riigid, millel on kõige edukam tulemusi sisseastumiseksam, saab vabastus õppemaksu esimese õppeaasta.

Ajal 2.-4. õppeaastatel stipendiumiga 75% aastas õppemaksu antakse tingimusel, et õpilane on kogunenud:

  • vähemalt 55 ainepunkti (ECTS) eelnenud õppeaasta (lõpeb 31. juulil) on bakalaureusekraad programmi
  • vähemalt 20 ainepunkti (ECTS) eelnenud semestril (sügissemestril lõpeb 31.12. ja kevadsemestril lõpeb 31.7.) Master programm

Aastatel 2-4, ülejäänud 25% õpilase õppemaks võib loobuda, kui koolis kindlaks, et see on õigustatud põhineb sotsiaal-, tervishoiu-, või muudel põhjustel.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 5 kursust Metropolia University of Applied Sciencesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
18 kuud
Päevane õpe
Price
- 0 € või 11000 € / aastas mitte-EL / EEA õpilased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date