Valdkonnas Engineering Mechanics hõlmab kõiki valdkondi tööstusdisainilahenduse protsess, mis põhineb täiustatud mehaaniline analüüs toode käitumine ja funktsionaalsus. Magistriõppes annab õpilastele teadmisi ja oskusi vaja keskenduda usaldusväärne ja jätkusuutlik disain simulatsioonide ja eksperimendid.

Programmi ülevaade

Haridus jooksul kolm lugu - Fluid Mechanics, Solid Mechanics and Sound & Vibration - toimub koos osalust tööstuses ja mõjutanud viimaste uuringute. Vaid kolmandik kursused on kohustuslik, nii et õpilased saavad kohandada muidugi struktuuri, mis vastab nende individuaalsetele eesmärkidele. See on väga kasulik neile, kes on huvitatud vahetust uuringud. Teoreetilised kursused on segatud rohkem rakendusuuringute projekti kursuste ja lõplik kraad projekti sageli läbi firma Rootsis või välismaal.

Lõputöö

Neljas semester on kulutatud kallal viie kuu kraad projekti, kus üliõpilane on võimalus uurida konkreetse ala põhjalikult. Lõputöö tehakse kas tööstuses või ülikoolis osakond, Rootsis või välismaal. Õpilased teevad oma kraadi projekti lähedal KTH võib ka võtta kursusi paralleelselt oma lõputöö.

Karjäärivõimalused

Üliõpilased, kes lõpetanud Engineering Mechanics programm valdama vedeliku mehaanika, tahke mehaanika ja heli ja vibratsioon - valdkondades, mis on seotud paljude tööstusharude. Lõpetajad leiavad laia töövõimalusi teadus-ja arendustegevuse tööstusettevõtted, konsultatsioonifirmad ja teadusasutused, mitte ainult masinaehituses, vaid ka teistes inseneriteaduse valdkondades.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 56 kursust KTH Royal Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
310,000 SEK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi