metropolia_hbm

Magistriprogrammi Tervishoiu Business Management on ühist programmi kohandatud sotsiaal- ja tervishoiutöötajate, samuti äri-ja inseneri spetsialistid, kes soovivad laiendada oma teadmisi parema haldamise oskusi selles väga olulises sektoris. Toetuse saamise nõuded hõlmavad sobiva bakalaureusekraad ja töökogemus.

Tervis ärijuhtimise lühikokkuvõte

Äri juhtimisoskuste peavad sotsiaal- ja tervishoiu organisatsioonide riiklikult ja rahvusvaheliselt tulevikus. Elanikkonna vananemine paljudes ühiskondades väljakutse tervishoiu süsteemid ja protsessid, et toota tervishoiuteenuste tõhusamaid viise.

Digitaliseerimine kliendisuhete juhtimine ja teenuste toimuvad suured muutused ja juht uusi teenuseid ja protsesse. Tervis äri on suur ülemaailmne ärivõimalus sõidu tulevase majanduskasvu ja riigi jõukust.

Rõhutada, et programm on kliendi ja teenindaja orientatsiooni ja see on multidistsiplinaarne kursilt ärijuhtimist. Programm pakub laia perspektiivi teenindaja, pädevused meeskond ja projekti juhtimise ja kõrgemasse juhtimise oskusi. Kõik uuringud on seotud tervishoiu- või sotsiaaltöötajad organisatsioonid.

HBM magistrandid pakutakse keskkonnas harjutada ja suurendada nende rahvusvahelist ja suhtlemisoskus väga erineva etnilise päritoluga eakaaslastega, personali ja teaduskonna. Loengud, seminarid, töörühmad, samuti õppematerjale ja väljundid on kõik inglise keeles.

Sisu

Magistriõpe programmi Health ärijuhtimise koosneb arenenud professionaalne uuringud (25 EAP), valikõpingute (5 EAP) ja magistritöö (30 ECTS). Õpilased saavad sügav mõistmine heade tavade tervise ja sotsiaalse ettevõtluse, mis käsitlevad:

  • Tervis Business Economics ja ärimudelite
  • Strateegia, juhtimine ja eestvedamine
  • Teenuse Innovations and Design
  • Kvaliteedi ja ohutuse juhtimise

Piisav TAU pädevus on sätestatud varases staadiumis uuringud, kui see on vajalik kavandamisel ja rakendamisel väitekirja arendusprojekt reaalses elus äri kontekstis, tavaliselt toimeksiantoina tema enda tööandja organisatsiooni. Magistritöö käigus on oluline osa programmi ja see algab varakult, nii et mõõdetavaid muutusi või parandusi on võimalik kindlaks teha.

Kontakt istungid on paigutatud 3-4 päeva kuus. Uurides osalise tööajaga, selle kraadi saab 1 või 1,5 aastat.

Magistriõpe Tervis ärijuhtimise kvalifitseerub meeskond ja projekti juhtkond tervishoiuteenuste äri suunas liikumiseks juhtivatel era- või avalikus sektoris.

TAOTLEMINE

Taotlused tuleb esitada elektrooniliselt läbi riiklik süsteem ühise taotluse opintopolku.fi / studyinfo.fi.

General taotlemise juhised

Stipendiumid

Iga programm on kokku lepitud, et 50% taotlejatest tulevad väljastpoolt EL / EMP riigid, millel on kõige edukam tulemusi sisseastumiseksam, saab vabastus õppemaksu esimese õppeaasta.

Ajal 2.-4. õppeaastatel stipendiumiga 75% aastas õppemaksu antakse tingimusel, et õpilane on kogunenud:

  • vähemalt 55 ainepunkti (ECTS) eelnenud õppeaasta (lõpeb 31. juulil) on bakalaureusekraad programmi
  • vähemalt 20 ainepunkti (ECTS) eelnenud semestril (sügissemestril lõpeb 31.12. ja kevadsemestril lõpeb 31.7.) Master programm

Aastatel 2-4, ülejäänud 25% õpilase õppemaks võib loobuda, kui koolis kindlaks, et see on õigustatud põhineb sotsiaal-, tervishoiu-, või muudel põhjustel.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 5 kursust Metropolia University of Applied Sciencesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
18 kuud
Päevane õpe
Price
- 0 € ja 12.000 € / aastas mitte-EL / EEA õpilased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date