Elektrotehnika teaduskond ja Computer Science

Uuring Branch

Ja infosüsteemide

Branch profiili

Eesmärk muidugi on kasvatada insenerid spetsialistina valdkonnas automaatika, juhtimissüsteemid, mõõtmine ja andurid kasutades tipptasemel laborid ja ekspert juhendamine. Esmatähtis on Branch on õpetada õpilasi läheneda tehniliste probleemide lahendamise loovalt ning tegeleda ülesannetega valdkonnas mõõtmine ja automaatika iseseisvalt ja süstemaatiliselt - st omandada oskusi, mis on vajalikud töö insenerina.

Key Õpitulemused

- Teadmised

Lõpetajad on üksikasjalikult teadmisi tehnilistel aladel nad tutvuvad jooksul oma õpinguid. Õpilased saavad keskenduda järgmisi erialasid: - Infosüsteemid nimekirja. - Automation and Information Systems Industry. - Virtual Instrumentation. - Mõõtmine ja kontroll tehnoloogia Medicine.

- Oskused

Sa saada eksperdiks up-and-coming filiaali insener. Me õpetame sulle, kuidas mõõta, hinnata ja juhtida maailma enda ümber, kasutades arvutit. Meie tipptasemel laborid ei kasutata mitte ainult õpetamise, vaid ka õpilastel tegeleda tehniliste probleemidega nii teaduse ja praktika. Õpilased õpivad esitada oma saavutusi praktiline, projekti orienteeritud juhendamine. Jooksul projekte julgustatakse neid töötada meeskonnas, mis on see, mida tööandjad vajavad sageli.

- Üldine pädevus:

Filiaali ja infosüsteemide on multidistsiplinaarne ja läbib tervet hulka inimtegevus. Meie lõpetajad leiavad tööd kergesti ja on palju ihalda tööturul. Õpilased saavad jätkata õpinguid doktoriõppes. Käigus uuring, õpilased saavad osaleda projektides koostatud koostööd kommertsettevõtetes. Me õpetame sulle mõelda ja rakendada projekti ja müüa oma töö tulemusi.

Töökeskkonna profiilid Lõpetajad

Lõpetajad on peamiselt valmis töötama kontrolli alt ja infosüsteemide eriti kujundamise ja rakendamise riistvara ja tarkvara mõõtmise ja kontrolli seadmed, planeerimise, projekteerimise ja valmistamise tarkvara kontrolli ja infosüsteemide tegelevad ettevõtted disain ja pakkumise elektrotehnika ja automaatika tehnoloogia, ning seadme tootja kompleksid, masinate, seadmete ja transpordivahendite. Lõpetajad on võimalik leida ka väljaspool tööhõive nendes tööstusharudes, näiteks valdkonnas biomeditsiini või infotehnoloogia.

Vastuvõtutingimused

Määratud Dean, võib sisaldada sisseastumiseksam, konkreetsed kursused võetud bakalaureuseõppe ajal, muude ametlike dokumentidega.

Lõpetamise nõue

120 ECTS ainepunkti, Final riigieksami diplomitöös

Kursuse ülesehitus skeem ECTS ainepunkte

30 EAP semestris.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 22 kursust Technical University of Ostravais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
4,000 EUR
aastas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date