Magister juhtimine ja organisatsiooni areng

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Leadership and Organizational Development

Sissepääs: dokumentidel;

NÕUDED: taotlejad, kes bakalaureusekraad psühholoogias või sarnase humanitaarabi programme; keskharidus, tunnustatud ELi; keskmine hinnang diplom - hea; dokument inglise keele oskus.

KESTUS: 1,5 õppeaasta (3 semestrit).

DIPLOM: Master in Leadership ja organisatsiooni areng

Juhtimine ja Organizational Development programmi eesmärk on arendada juhtide tänapäeva dünaamilise ja konkurentsivõimelise organisatsiooni keskkonnale.

See aste valmistab ette silmapaistva karjääri juht, konsultant, koolitaja ja kommenteeritud treener. Juhtimine ja organisatsiooni arengu programm hõlmab kolme kattuvate teoreetilised alused: kohaldada käitumisteadused, mudelid juhtimise ja organisatsiooni arendamise ja korraldamise süsteemide teooria.

Aktsent on enesearendamiseks ja õppimiseks juhtkonna pädevust saada edukaks organisatsiooni juht. Kursused ühendada teadmised ja praktilised kogemused ja anda vajalikud oskused, et tõhusalt kaasa inimesed pidevalt muutuvas töökeskkonnas ja kultuuridevaheline seade.

Õppekava Juhtimine ja Organizational Development programm keskendub inimese side organisatsiooni ja eelkõige koolituse organisatsiooniline käitumine, juhtimise arendamise ja isikliku kasvu. Erinevate juhtimise mudeleid ja vahendeid kasutatakse arendada teoreetilisi ja praktilisi kogemusi: organisatsiooni strateegia ja disain organisatsiooniline struktuur; juhtimisstiili ja juhtimise arendamise; emotsionaalne intelligentsus, tõhusa suhtlemise ja meeskonnatöö arendamine; kultuuridevahelise pädevuse ja strateegilise personalijuhtimise.

Saamine magistrikraad Juhtimine ja Organizational Development on oluline samm nii edeneb professionaalse arengu ja suurendades võimalusi karjääri edu ja rahulolu. Lõpetajad on suutnud ennast nagu juhid ja tippjuhid erinevate organisatsioonide äri, mittetulundusühing või avalik sektor. Samuti on võimalik teenida organisatsiooni arengu praktikud, konsultandid, muudatuste agentide ja treenerid.

Märkus: tasusid € 1000 poolaasta ELi üliõpilaste ja 2000 € semestris kolmandate riikide üliõpilastele. Kõik suurepärased üliõpilased õppida tasuta ükskõik tasud.

Õppelaenu teavet võib leida selle lehe: http://epu.bg/index.php/en/application/students-loans

Viimati uuendatud May 2015

Teave kooli kohta

The European Polytechnical University is a multinational centre of interaction between contemporary tuition, scientific research activities and innovations, and academic and business co-operation.

The European Polytechnical University is a multinational centre of interaction between contemporary tuition, scientific research activities and innovations, and academic and business co-operation. Näita vähem