Loe ametlikku kirjeldust

See sajand on drastiliselt leviku digitaalsete seadmete ja võrguteenuste sel määral, et isikliku ja institutsionaalse teabe saanud elu verd sotsiaalse suhtluse ja identiteeti. IT infrastruktuuri, mis on elu alus tänapäeva maailmas, mis reguleerivad kõike põhiteenused nagu veevarustus ja võimu ja valitsust toetavate, meditsiini- ja finantsasutused, mis moodustavad sammast, millele meie ühiskonna aluseks, tuleb kaitsta.

On kriitiline vajadus kõrgelt haritud eksperdid, et võtab endale ülesandeks tagada ohutuse ja turvalisuse nii informatsiooni ja infrastruktuuri, mis määratlevad meie elu. Austraalia valitsuse Küberjulgeoleku strateegia * juhib tähelepanu sellele, et tõhus küberjulgeoleku on oluline osa kaasaegse, jõukas ja turvaline ühiskond.

Nagu lõpetanud Master of küberjulgeoleku teil on oskusi ja teadmisi vaja, et kaitsta olulist teavet salvestatud organisatsiooni arvutisüsteeme. Siis tuleb valmis töötamiseks küberjulgeoleku professionaalne (sealhulgas rollide nagu juht infoturbe, julgeoleku analüütik, turvalisuse arhitekt, julgeoleku konsultant ja turvalisuse insener) jooksul nii era- kui ka avaliku sektori organisatsioonidele.

See kvalifikatsioon toodab tööstuse tegeleb spetsialistide teadmisi, oskusi ja oskusi vaja silma paista oma karjääri nagu küberjulgeoleku spetsialistid. Kandidaadid uurib tehnilisi teemasid, sealhulgas võrgu turvalisuse; kohaldamise ja veebi julgeoleku; identiteedi haldamise ja juurdepääsu kontroll; digitaalse kohtuekspertiisi; reageerimiseks; infrastruktuuri turvalisuse; tööstus- Internet Security (sealhulgas asjade interneti ja mobiilside seade turvalisus); ja Inventar.

Tehnilised oskused on õpetanud jooksul organisatsiooniline kontekst, professionaalse ja suhtlemisoskus varjatud kogu programmi. Teemad nagu turvalisuse põhimõtteid; riskianalüüs; turvalisuse operatsioone; standardite ja auditeerimine; kohtuekspertiisi valmisolekut ja õigusliku raamistiku; ja turvalisuse poliitika ja valitsemise võimaldab lõpetanutel töötada tööstuse vajalikud turvalahendused ja tõhusalt suhelda need kõigile organisatsiooni sidusrühmadega.

Asekantsler rahvusvaheline Excellence stipendiumi

Rahvusvahelised õpilased võivad saada 50-protsendilist vähenemist nende üliõpilaste panust (õppemaks) kuni neli aastat täiskoormusega õpe. Kuni 20 stipendiumid on saadaval 2017 õpilast, kes on taotlenud õppida UniSA bakalaureuse või magistri (kursuste) kraadi.

Rahvusvaheline Merit stipendium

Rahvusvahelistel üliõpilastel on õigus saada oma üliõpilaste sissemakseid (õppemaksud) nende õppeaasta esimesel õppeaastal 25% võrra. *https://cybersecuritystrategy.dpmc.gov.au/a-cyber-smart-nation/

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 6 kursust University of South Australiais »

See kursus on Campus based
Start Date
Jan. 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Jan. 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Jan. 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date