Magister küberjulgeoleku

Üldine

Programmi kirjeldus

meistericone Seda programmi õpetatakse inglise keeles. MA Küberjulgeoleku programm on mõeldud neile, kes soovivad laiendada oma tehnilist ja programmeerimine oskusi käitlemise ettevõtte turvalisuse probleeme. Meie lai kursused annavad tugeva aluse olulistes tehnoloogia, sealhulgas arvuti ja võrgu turvalisuse, krüptograafia, ettevõtte turvalisuse arhitektuur analüüs jne Lõpetajad õppida kursis kiiresti muutuvas tehnoloogia, kohaneda ja kontrolli uutele ohtudele ja alustada edukat karjääri ettevõtte turvalisuse.

PROGRAMMI STRUKTUUR

Aasta 1

Esimesel aastal õpilased kiire kokkuvõtte põhitõdesid infotehnoloogia ja seejärel keskenduda põhialuste küberjulgeoleku sealhulgas arvuti arhitektuuri, operatsioonisüsteemide turvalisuse, turvalist programmeerimine, võrkude ja krüptograafia.

Moodulid

Arvuti arhitektuur Skriptikielet
Secure Programming Java Programming
Andmestruktuurid ja algoritmid Identiteet ja Access Management
Praktiline Unix Tehniline kirjutamine ja esitamine
Windows Administration Sissejuhatus Koostoimed Design
Operating Systems Juhtimine ja Group Dynamics
arvutivõrgud Turvaline andmete haldamine
Krüptograafia Seminarid ja töötoad
Tarkvaratehnika ja disain

2. aasta

Teise aasta seab õpilased erinevaid mõõtmeid küberjulgeoleku valdkonnas. Õppeained ulatuvad Mobile ja Cloud Security Digital kohtumeditsiini ja Quantum Side ja krüptograafia. Lisaks osalevad õpilased side ja juhtimise moodulid, valmistades neid ette karjääri eduka liige professionaalne meeskond. Lõpus programmi lõpetanu on valmis võtma vastutuse, et kaitsta organisatsiooni ja infotehnoloogia vara.

Moodulid

Tehnilised Projektijuhtimine Digitaalne Forensicss
Paralleelselt ja hajutatud arvuti Quantum side ja krüptograafia
Application Security Mobile Security
Network Security Cloud computing
Enterprise Security Architecture and Design Täpsem arvutivõrgud
Tarkvara testimine Distributed andmebaasid
Haavatavuse analüüsi, Inventar, sissetungimise avastamise ja Vahejuhtum käitlemine Global kübervõimeid ja trendid
Eetilised Häkkimine ja reageerimise Enterprise Security Case Studies
kübersõja Economics of Security
Turvalisus Tööriistad Infoturbe Cyber ​​Riskijuhtimise
Programmi Juhtimine RBRichard Buckland
PhD esimees õppenõukogu Austraalia Computer Society Haridus liige UNSW akadeemiline juhatusProfessor Richard Buckland on ülemaailmne publik kohas rockstaar, lugedes üle 2 miljoni vaateid oma online arvuti teaduse loenguid MOOC (Massive Hetkel avatud rada). Ta on asutaja haridus start-up openlearning.com - avatud MOOC mis ühendab sotsiaalse meedia funktsioonid kõrgharidus ja ta õpetab Arvuti turvalisus, Küberkuritegevuse- ja Terror Ülikoolis New South Wales kõrval oma teaduskonna Leadership at Harbour .Space.

Richard uurimisvaldkonnad on õppimise ja õpetamise ja julgeolekupoliitika ehitus. Ta praegu käsil protokollid turvaliste elektrooniliste valimiste ebausaldusväärse keskkondades. Ta on õppetool õppenõukogu Austraalia Computer Society haridus, liikmeks UNSW Academic, direktori Esimese aasta uuringud ja esimees oskused Ainekava Group School of Computer Science and Engineering at UNSW. Ta sai nimeks 2013 Australian IKT Educator of the Year poolt iAwards - riikliku programmi tunnistades innovatsiooni ja juhtimise üle IST tööstus. Ta on pälvinud Ülikooli medal Computer Science and Vice kantslerid auhinna õpetamise kvaliteedi, samuti mitmed õpetamise auhindu Australian College of Õpetajad, austraalaasia Association of Engineering Õpetajad ja Austraalia õppimise ja õpetamise nõukogu. Richard on kirglik usk hariduse tähtsust, õppimise ja mõtlemise kõige laiemas mõttes. Ta on eriline huvi erakordselt andekatele õpilastele ja õpiraskustega õpilastele.

Viimati uuendatud nov 2017

Teave kooli kohta

Harbour.Space is an innovative private university that combines technology and design, taught by industry leaders from around the world. The university is located in Barcelona, Spain.

Harbour.Space is an innovative private university that combines technology and design, taught by industry leaders from around the world. The university is located in Barcelona, Spain. Näita vähem