Magister Keskkond ja Resource Management

Üldine

Programmi kirjeldus

Keskkonna ja ressursside juhtimise magister

Magistriõpe Keskkonna ja Resource Management korraldab Instituut Environmental Studies (iVm), mis on üks Euroopa vanimaid ja kõige kinni teadusasutused keskkonnateadused. IVm saab suure hinnanguid oma suurepärase teadustöö kvaliteedi välise kvaliteedikontrolli ja ka hinded väga hästi tsitaadi analüüs ajakirjades artikleid. Meie teadusprojektide ulatuvad analüüsi kohalike probleemidega, nagu rahastamine keskkonnateenistuste põllumajandustootjatele, kasutamiseks tsiviillennunduses žüriid hõlbustada üldsuse osalemise veemajanduse, kliimamuutustega kohanemise Hollandis, riiklike väljakutsetega nagu rohelisemaks sisemajanduse kogutoodangust, mis ülemaailmsetele väljakutsetele, nagu analüüsides rahvusvaheliste läbirääkimiste ja Põhja-Lõuna finantsmehhanismid. Esmane eesmärk Keskkond ja Resource Management programm on ehitada kriitiline mass kesksetes ja uurimisteemade koolitades multidistsiplinaarne, sõltumatu ja ettevõtliku teadlased kirg ühendab tipptasemel teadust ühiskonna kaasamine.

Programm lühikokkuvõte

Magistritöö keskkonna- ja Resource Management on üks aasta programm, mis ühendab kokkupuude multidistsiplinaarne teoreetiline arusaam keskkonnaküsimused, samuti põhjalik haarata erinevaid vahendeid, et hinnata keskkonnaprobleemid. Töötoad ja üksikisiku ja grupi ülesanded on oluline roll. Paljudel juhtudel võite vabalt valida teemasid, mis sobiks oma isiklikud huvid ja ambitsioonid.

Magistriõppe programm on neli kohustuslikku kursust, kehtestades jätkusuutlikkus ja kasv, keskkonna ökonoomika, keskkonnapoliitika ja vahendid keskkonnauuringud. See annab võimaluse spetsialiseeruda ühele neljast spetsialiseerumise ja kirjutada väitekirja lõpus.

Saad valida nelja erialasid:

 • Energia ja kliima
 • Vesi ja ühiskond
 • Ökosüsteemi teenuste ja bioloogilise mitmekesisuse
 • Keskkonnakaitse / Energiakasutus

Karjäärivõimalused

Keskkond ja Resource Management programm pakub suurepäraseid karjäärivõimalusi keskkonna valdkonnas, poliitika ja juhtimine. Meie lõpetajate tööd leida konsultantidena, poliitikakujundajad või jätkata oma karjääri PhD teadlased või töötajate ministeeriumide, valitsusväliste organisatsioonide ja teiste institutsioonide Hollandis ja välismaal.

Kulutused osa uuringu ajal välised praktika ja teadusuuringute projektide on hea viis valmistuda ja tutvumiseks tööturul. Võrgustiku kaudu, Institute for Environmental Studies aitab oma õpilastel leida võimalusi väline praktika. Vilistlaste võrgustik aitab üliõpilastel leida praktikakohti ja aitab neil tööturule suunata.
Lisaks sellele korraldavad õppejõud ja GeoVUsie (teaduskonna üliõpilasühendus) tööpäevad. Seminarid on sätestatud ka spetsialistide kaubanduse ja tööstuse iVm ja õppejõud.

Vastuvõtutingimused

Uus taotlejad peavad vähemalt hoidke bakalaureusekraad ülikoolis või kõrgkoolis kutsehariduse (minimaalselt kolm aastat täiskoormusega õpe). Pange tähele, et bakalaureusekraad madalama teine ​​jagu ei vasta nõuetele. Kõik taotlusi hinnatakse eksamikomisjoni poolt. Õpilased kõik teadusala taustaga loetakse, kuid järgmistel teemadel pakkuda eriti oluline alus osalevad ERM programmi:

 • Majandus, sotsiaalteadused (eriti politoloogia, õigus ja poliitika Studies)
 • loodusteadused
 • tehnika
 • Environmental Studies and Environmental Sciences
 • Environmental Law


Hindamise kriteeriumid rakenduste hulka:

 • Kvaliteet endise õppeprogramme
 • Tulemused on saadud endise uuringud
 • Kirjutamine / esinemisoskust inglise
 • Distsiplinaarmenetlus teadmisi ja oskusi
 • Academic motivatsiooni
 • Soovituskirjad
 • Põhiteadmised keskkonnaküsimusi
 • Pre-Master hindamise tulemusi (vt allpool)
 • Väljaanded
 • Töökogemus (sh vabatahtlik)

Inglise keele oskuse nõuded. Vrije Universiteit Amsterdam nõuab rahvusvahelist taotlejad sooritama inglise keele oskus test. Magistriõpe Keskkonna ja Resource Management on erinõuded käsitlevad subscores erinevate keeleeksam.

NB Õpilased, kes vajavad viisat (MVV) siseneda Madalmaade peab olema läbinud testi ja esitas algse katse sertifikaadi enne 1. juunit. Kõik teised õpilased peavad esitama test sertifikaat hiljemalt enne 1. septembrit.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,00 ... Loe edasi

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,000 students from all over the world. Students and staff of 130 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Näita vähem