Magister keskkonna ja ressursside juhtimise

Üldine

Programmi kirjeldus

Magister Keskkond ja Resources Management

Ladina-Ameerika ja Kariibi mere piirkonna (LAC) hõlmab tohutu maastiku mitmekesisust ning ökosüsteemide ja on väga erisugused majandusarengu ja sotsiaalse ja põlisrahvaste ajalugu. Piirkond seisab silmitsi tõsiste väljakutsetega, nagu näiteks kliimamuutused ja loodusõnnetused; ja tingimustel, rahvaarvu kasv, linnastumine ja industrialiseerimine tõhusa keskkonnapoliitika ja programmide peavad säästvalt majandada loodusvarasid. See nõuab eksperdid nad olema tuttav kultuuri, keele ja poliitika mõlemale poolele ja oskavad kultuuridevahelise kommunikatsiooni - lühidalt, spetsialistid koos külgmiste mõistmist ja transdistsiplinaarseid lähenemisviise säästev areng.

Binationale Master Programm käivitati 2008. aastal ühisalgatus Saksa Academic Exchange Service (DAAD), Saksamaa Liitvabariigi Haridus- ja Teadusministeerium (Bmbf), Saksamaa Liitvabariigi jaoks Majandusliku Koostöö ja Arengu (BMZ) ja Mehhiko riikliku nõukogu Science and Technology (CONACyT).

Info programmi

Kahe aasta topelt-kraadi Master Program (mida nimetatakse "Keskkond ja Resources Management -ENREM", mis keskendub Ladina-Ameerikas) toetub kahele akrediteeritud magistri programmides koostööd ülikoolide Mehhikos ja Saksamaa:

 • Maestria en Ciencias Ambientales juures Programa Multidisciplinario de Posgrado en Ciencias Ambientales - PMPCA Universidad Autónoma de San Luis Potosi (UASLP-Mehhiko) multidistsiplinaarse kontekstis
 • Master in Natural Resources Management and Development Institute tehnoloogia ja ressursside juhtimine - ITT alates TH Köln University of Applied Science (TH Köln-Saksamaa) koos interdistsiplinaarset lähenemist.

Programmi eesmärk

Kaks kraadi Master Program (tuntud kui ENREM) kvalifitseerub noored spetsialistid Ladina-Ameerikas ja Euroopas vajalikke oskusi, tööriistu ja meetodeid, et areneda ja rakendada integreeritud lahendusi keskkonna- ja loodusvarade juhtimine rahvusvahelises kontekstis - eriti Saksa Ladina-Ameerika koostöö - ja samal ajal pakkuda oma töökogemusi ja piirkondlike teadmisi vastastikust õppimist ja kultuuridevahelist keskkond. Need eksperdid on võimalik analüüsida ja lahendada keerulisi keskkonnaprobleeme nende konkreetsete sotsiaal-kultuurilise ja poliitilise konteksti arvestades tehnilist ja majanduslikku potentsiaali mõlema piirkonna.

Sihtgrupp

ENREM lähenemine on Mehhiko, Saksa ja Ladina-Ameerika osalejad, aga programm on avatud taotlejatele kõigi rahvuste, kui osalejad on kõrgelt motiveeritud töötama rahvusvahelises koostöös Ladina-Ameerika ja ladusalt rääkida hispaania ja inglise keeles.

Liikuvus

Liikuvuse mõistet programmi algab esimesel aastal Mehhikos, kolmas semester toimub Saksamaal ja viimane semester on ainult arengu magistritöö projekti kas Saksamaa, Mehhiko või teise Ladina-Ameerika riigis sõltuvalt väitekirjas teema .

Aste

Edukad lõpetajad topelt-kraadi Master programm hakkab ei saada ENREM kraadi, kuid selle asemel kahe kraadi väljastatud

 • UASLP: Maestria en Ciencias Ambientales
 • TH Köln: Master of Science Natural Resources Management and Development

tulevast karjääri

Magister programm kvalifitseerub üliõpilane mitmekesised atraktiivne seisukohad koos karjäärivõimalusi töötavad suure rahvusvahelise mõtteviisi valdkonnas planeerimine, projekti elluviimise ja hindamise kas:

 • Teenistuskäik: valmistades õpilasi ette tööhõive tööstuses, avalikus institutsioonide ja ametlik arenguabi (nii avalik kui ka kolmas sektor), mis töötavad keskkonna valdkonnas ja majandamine tavaliselt interdistsiplinaarse ja rahvusvahelise turu orientatsiooni või
 • Uuring: viib doktoriõppe ja hiljem tööd ülikoolis või teadustöö keskus

Sisu

Eesmärk kaks kraadi Master Program on saada noored eksperdid keskkonna ja loodusvarade majandamine. Interdistsiplinaarset õppekeskkond, õpilased mitmekesistada oma teadmisi ja arendada suutlikkust mõelda transdisciplinarily ja külgedelt, samuti meeskonna ja juhtimisoskusi, nende hulgas kultuuridevahelist võimeid. Need oskused varustab lõpetajale võime analüüsida, iseloomustada ja lahendada keerulisi probleeme keskkonna ja loodusvarade majandamine ja samuti edendada säästvat arengut, kõik kooskõlas aastatuhande arengueesmärkide järgse 2015. arengu kava Tekkiva SGDs.

core moodul anda õpilastele ülevaade erinevate väljakutsetega seotud keskkonna- ja loodusvarade haldamisega Problemática y Gestión Ambiental, Desarrollo Sustentable ja mõned distsiplinaar- ja metoodilisi lähenemisviise nagu Ecología, Estadística, Economía Ecologica ja Project ja ärijuhtimise.

projekti moodulid (Seminario Multidisciplinario, ProjectIII- rakendamine) on meeskonnatöö ja projektipõhine ning nõuda multikultuurse õpperühm välja töötada interdistsiplinaarse ja praktikale orienteeritud juhtum. Nende Project moodulid õpilased läbida protsesse probleemi määratlemine ja analüüs, arendus kontseptsioonide ja lahenduste leidmiseks ja lõpetati kujundades kontseptsiooni rakendamine.

magistritöö põhineb praeguse teadusuuringute või juhtimise probleem ja saab arendada jooksul käimas projekt on firma või asutus, Mehhiko, Saksamaa või mõne teise Ladina-Ameerika riigis, mille eesmärk on paljastada praktiseerida ja kinnistada neid laia rahvusvahelise võrgustiku poolt sidemete tugevdamine seotud organisatsioonide vastavate uuringute valdkondades.

Põhikompetentse et pakkuda lahendusi jätkusuutlik kasutamine taastuvate loodusvarade, eriti Ladina-Ameerikas antakse kohustuslik ja eriala valikainete moodulid. ilmselt meetodid ja vahendid Valikmoodulid on keskendunud teaduslikult metoodilisi oskusi.

Pealegi ja suurendada õppimise kogemus, ENREM programm pakub laia valikut kooliväliste tegevuste, nagu seminarid kultuuridevahelise kommunikatsiooni, keele kursused jms

Vastuvõtutingimused

Selleks, et taotleda magistriprogrammi taotlejatele tuleks vähemalt järgmistele nõuetele:

 • Bakalaureusekraad seotud keskkonnajuhtimise: loodus-, tehnikateadused, geograafia, põllu- ja sotsiaalteadusi
 • Tema suhtest keskkonnakorralduse, kas õpingute või erialase töö kogemus
 • Minimaalne hinne 8,0 põhineb Mehhiko hindamissüsteemi või samaväärne
 • Tõend inglise keele oskuse (TOEFL või IELTS)
 • Tõend hispaania keele oskus (kehtib taotlejad rahvusest, mis ei ole hispaania, sest nende ema keel)
 • Põhiteadmised saksa keeles on eelis Mehhiko ja Ladina-Ameerika taotlejad
 • Kõrgelt motiveeritud õppima multikultuurses keskkonnas

Muud erinõuded DAAD-stipendiumi

 • Viimati Akadeemiline kraad mitte rohkem kui 6 aastat vana
 • Vähemalt 2 aastat erialast töökogemust pärast bakalaureusekraadi
 • Tõend praeguse töö olukorda taotluse esitamise ajal

Kui te vasta eespool, siis vaatab nõutavad dokumendid Täpsema informatsiooni jaoks.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Institute for Technology and Resources Management in the Tropics and Subtropics (ITT) at the TH Köln (University of Applied Sciences) aims to enable people of various technical and cultural backgr ... Loe edasi

The Institute for Technology and Resources Management in the Tropics and Subtropics (ITT) at the TH Köln (University of Applied Sciences) aims to enable people of various technical and cultural backgrounds to better solve the complex issues related to environmental problems with an interdisciplinary and intercultural approach at the graduate and postgraduate level. Näita vähem