Magister keskkonnajuhtimissüsteemi (mem)

Üldine

Saadaval 12 asukohta

Programmi kirjeldus

Master of Environmental Management (MEM)

Asukohad:

  • Casuarina Campus
  • Väline uuringud

See kursus annab kraadiõpet olemasolevate ja tulevaste töötajate tausta, põhimõtteid ja tavasid keskkonnajuhtimise, eriti seoses märg-kuiv ja poolkuivad troopiline ökosüsteeme. Üldoskuste mõisted ja mis selles muidugi on ka väga oluline, et need, kes töötavad teistes ökosüsteemides. Kursus sisaldab ka keskendumist sotsiaalse konteksti, milles keskkonnajuhtimise toimub.

Konkreetsed eesmärgid selles muidugi on pakkuda programmi, mis on paindlik ja näeb vajadustele üksikute õpilastega. Paindlikkust üksuse valimine tähendab üliõpilased saavad alustada muidugi täielikult siseselt või väliselt, või mõlema kombinatsioon, olenevalt seadme valikul. Sisemiselt õppurite osaleda õpetused campus, samas oleks täielik juurdepääs materjalidele, eksternina. Väikestes klassides tähenda, et kõik õpilased on valmis juurdepääs töötajate kaudu kollegiaalne kaugus või näost-näkku koostoimeid.

Kuigi kõik kandidaadid registreeruda arvesse Master programm, alternatiivseid väljumise punktid on kättesaadav ühe semestri õppe (Mehhatroonika) või kahe semestri (Graduate Diploma), tingimusel, et kandidaat lõpetamist kaks või neli spetsialisti valikainete võrra.

Õppijakeskne, ressursside ja tegevuse õpe materjalide tegemist soodsa programm, mis on tasakaalus ajakohastamise sisu teadmiste ja tehniliste oskuste arendamine kontseptuaalsed oskused ja rakendada neid looduslike ressursside juhtimine tema sotsiaalses kontekstis. Programm jätkub reageerida muutuvatele vajadustele tööandjate ja teiste sidusrühmade, viimaste tulemuste piirkondlike teadusuuringute lisada õppematerjalid.

Lõpetajad see muidugi võib otsida tööd teadusvaldkondades või keskkonna ja loodusvarade majandamine, piirkondlike loodusvarade majandamise asutuste, keskkonnakaitse valitsusvälised organisatsioonid, põlisrahvaste loodusvarade majandamise organisatsioonide, konsultatsioonifirmad või ressursside sektoris. Õpilased püsivalt kõrge kvaliteediga ja kõrge kvaliteediga uurimisprojekti võib olla võimalik jätkata kõrgemal määral teadusuuringute.

Cross-institutsioonilise partnerluse.

Lisaks CDU üksused, toetame ka õpilased valides valikained teistest ülikoolidest, kellega meil on programmi tasandil kokkuleppeid. Nendeks University of Greenwich (Suurbritannia), James Cook University (Austraalia) ja University of Adelaide (Austraalia). Tegeleme kokkulepped Illinoisi ülikooli-Springfield (USA) ja Gadjah Mada University (Indoneesia).

Vastuvõtutingimused

Lõuna-Austraalia kolmanda taseme Sisseastujale Keskus (SATAC) vastu ja menetleb sissepääs Charles Darwin ülikooli kõrghariduse tulevastele üliõpilastele.

Edukat lõpetamist tunnustatud bakalaureuse kraadi, kraadiõpet või kiitusega diplom või samaväärne vastavas valdkonnas, nagu bioloogiline teadus, maateaduste, keskkonnatehnika, keskkonna teaduse, geograafia, geograafilised andmed, jätkusuutlikkus uuringud või muud distsipliini, mida peetakse asjakohaseks. Taotlejad, kellel on kraad mitte erialade eespool loetletud võib pidada põhjal vastav töökogemus.

Inglise keele nõuded rahvusvahelistele tudengitele

Kontakt rohkem teavet.

Kutsekvalifikatsiooni tunnustamise

Lõpetajad võivad otsida professionaalset liikmeks ühendused nagu Australian karjamaade Selts, Ökoloogiliste Society of Australia, Keskkond Institute of Australia, ja riigi weed teadusseltside, näiteks.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely ac ... Loe edasi

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely across an area, one–fifth the land mass of Australia, with little educational resources to speak of, turn those possibilities into a reality?By creating a study environment where the freedom exists for people to evolve their lives.Today this environment is captured at Charles Darwin University (CDU). Näita vähem
Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Sydney , Melbourne + 11 Rohkem Vähem