Read the Official Description

Kursus ühendab kirjeldatud peamisi teemasid, mis sisaldab teavet iseloomu keskkonnaprobleeme koos võtteid oma lahendus. Sellele lisandub juhtimise ja poliitika teemadel, et anda insener või tehniline spetsialist, et viia multidistsiplinaarsete meeskondade valdkonnas keskkonnaehituse ja juhtimine. Keelejuhti selles muidugi järgida integreeritud lähenemist tava kohustuslikest spetsialistidelt teemasid, kohustuslikud õppeained seotud keskkonnatehnika juhtimise peamine sõltumatu lõpetanud projekti ja valikained (kõik tehnilised ja IT valdkonnas, mõned eelnevat heakskiitu).

Kursuse eesmärk on arendada teadlikkust ja arusaamist inimtegevuse mõju keskkonnale seoses jäätmete vähendamise ja veekvaliteedi juhtimine ja kutseoskuste kohustatud töötama osana integreeritud eest vastutava meeskonna keskkonna planeerimine ja juhtimine.

See kursus on olulised praktiseerivad spetsialistid arhitektuuri, hoone, inseneriteaduse, tervise, õiguse, planeerimise ja mõõdistamine. Karjäär võimalused hõlmavad positsioonid valitsusasutused või eraõiguslikud ettevõtted, või konsultandid.

Program taught in:
Inglise

See 94 more programs offered by University of Technology Sydney »

See kursus on Campus based
Start Date
Jan. 2020
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
18,445 AUD
aastal AUD per 24cp semester
By locations
By date
Start Date
Jan. 2020
Application deadline

Jan. 2020