Programm valmistab ette lõpetajad kinnisvara, valitsuse ja ehitusjuhtimise eri valdkondade jaoks. Aastal 2015 anti programmile RICS-akrediteering, mis tähendab, et programm vastab kinnisvarahariduse kõrgeimatele standarditele.

KTH kinnisvara- ja ehitusjuhtimine

Õppekava Programm hõlmab neli poolest täiskoormusega õpe. Programmi raames on võimalik spetsialiseeruda järgmistes valdkondades: ehitusprojektide juhtimine, kinnisvaraarendus ja maaõigus või ehitus- ja kinnisvarainvesteeringud. Mõned tingimisi valikainete kursused kinnisvara arendamise ja maaõiguse spetsialiseerumisel õpetatakse rootsi keeles.

Esimene termin koosneb peamiselt sihtasutuse kursustest kõigile õpilastele, pärast seda on võimalik spetsialiseeruda haridusliku tausta ja huvi järgi. Lõppsättes valmistavad üliõpilased ette lõpetajaprojekti. Õppekava on üksikasjalik uurimus ainevaldkonna kohta programmi raames. See annab võimaluse kursustel teadmistepõhiselt omandatud teadmiste rakendamiseks raja uurimisprofiiliga valitud probleemile. Õppekava võib läbi viia Rootsis või välismaal asuvas ettevõttes või õpilased võivad töötada iseseisvalt oma valitud piirkonnas, niivõrd kui see jääb teekonna uurimisprofiilile. Täidetud Lõputöö esitatakse seminar. Praktilist lähenemist õpetamisele ja õppimisele tähendab, et klassi projektid hõlmavad tegevusi, mis annab õpilastele tööga seotud oskusi. Osakonna tihedad sidemed tööstuse, kohalikud kutseorganisatsioonide ja tugev vilistlaste võrgustiku võimaldavad ülikooli pidevalt kursis praeguste arengute ja nende integreerimisele meie muidugi pakkumisi.

Programmi lõpetajad on omandanud põhjalikke teadmisi ehitusprojektide juhtimise, kinnisvara ökonoomika ja kinnisvara planeerimise ning maaõiguse valdkonnas ning on koolitatud töötama kinnisvara ja ehitusjuhtimise alal ning juhtima projekte, tegema koostööd distsiplinaarkaristuste, töötada iseseisvalt, kasutada oma algatusvõimet ja luua uusi ideid jätkusuutliku ehituskeskkonna jaoks.

Programm sai RICS-akrediteeringu 2015. aastal. RICS-akrediteerimine tähendab, et magistriprogramm vastab kinnisvarahariduse kõrgeimatele standarditele. RICS-akrediteeritud programmi lõpetanud õpilased saavad osaliselt osaleda RICS-i liikmeks saamisel, sest RICS arvab, et kandidaadil on juba kõrgem akadeemiline taust ja neil on vaja ainult arendada oma erialaseid pädevusi enne, kui nad on kinnitatud professionaalse kaardistatud inspektorina ja RICSi liikmena.

Teemad

Kinnisvara ökonoomika, hindamine, kinnisvara maksustamine, kinnisvara haldamine, kinnisvara / rajatiste juhtimine ja arendamine, ehitus ja projektijuhtimine, projekti kommunikatsioon, planeerimine, ehitus ja keskkonnaõigus, kinnisvaraõigus, maa haldamine

Karjäär

Arvestades piirideta olemuse tõttu teemade programmi, lõpetajad on koolitatud karjääri kinnisvara, valitsuse ja ehituse juhtimise valdkonnas, nii siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt.

Lõpetajad võivad eeldada töötamist sellistes organisatsioonides nagu:

  • Konsultatsioonifirmad, pangad, pensionifondid, kindlustusseltsid
  • Kinnisvara- ja varahaldusettevõtted, arendusettevõtted, kinnisvara hindamise / hindamise ettevõtted ja kinnisvarapakkumisrühmad
  • Infrastruktuuri arendamise organisatsioonid
  • Maa arendus-, katastri- ja registreerimisagentuurid ning muud seonduvad reguleerivad asutused ja eraettevõtted
  • Arhitektibürood, tehnilise konsultandi ettevõtted, ehitusfirmad, kinnisvaraettevõtted, ehitusettevõtted, kliendi- ja rajatiste juhtimisorganisatsioonid ja avalikud organisatsioonid.

Programm valmistab ette õpilasi doktoriõppe.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 56 kursust KTH Royal Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
310,000 SEK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi