Master in kirjandused inglise keeles

Master 's in Literary Studies, programm kirjandused inglise keeles Vrije Universiteit Amsterdam keskendub suhet kirjanduse ja visuaalse kultuuri. Juurdunud VU Amsterdam traditsiooni õppimise suhete sõnas ja pildis, selle spetsialiseeritud interdistsiplinaarne programm õpetab analüüsida erinevaid viise, kuidas tekstiline ja visuaalse kultuuri suhelda. Uurimisaspektiks sellest vaatenurgast ulatuvad renessanss etapil filmistsenaariumi, alates seos poeesia ja fotograafia film kohandused gooti romaanid.

Kursused see programm on tihedalt seotud praeguse teadusuuringuid Töötajate, nii et õpilased osalevad tipptasemel arenguid. Soovitame Teil uurida oma huve sügavuti kasutades tööriistu ja teooriad pakume teile, mis lõpeb oma uurimisprojekti kui sa kirjutad oma MA-Thesis aasta teises pooles.

Karjääri väljavaated


Teie magistrikraadi teeb sind spetsialist Kirjandusuuringute. Eelkõige siis on välja töötatud väga hea suuline ja kirjalik oskus, mis võimaldab teil esitada selged ja üksikasjalikud vastused keerulistele küsimustele. See erikoolituse koos oma rahvusvahelist suunitlust, mis annab teile suurepärase võimaluse kasvaval turul rahvusvahelise ettevõtted Holland ja välismaal. Viimastel aastatel on paljud meie lõpetajad on leidnud tööd ärisektoris.

Alternatiivina võite jätkata oma õpinguid jätkates teaduskraad või haridus magistri, mis võimaldab teil õpetada vanem keskkooli klassides. On ka palju võimalusi ajakirjanduse ja tõlke. Eriväljaannete kirjandused inglise teeb sind eriti varustatud töökohad kirjastamine tööstuse ja meedia.

Sissepääs nõuded rahvusvaheliste üliõpilaste ja õpilaste välismaa bakalaureuse / magistritöö


Kui soovid alustada magistriõppesse aadressil Ülikooli Kunstide, mida saab rakendada kasutades meie online-avaldus süsteem. Osakondade Eksamikomisjon otsustab pärast oma sissepääs pärast ametlikult vaadatakse ja hinnatakse diplomite / kraadi. Diplomid teadmata juhatuse hindab kapten koordinaator koostöös NUFFIC.

On ettevõtte VU kodulehel saab lähemalt lugeda üldise vastuvõtu nõuetele. . Magistriõpe kirjandused inglise keeles on mõeldud õpilastele akadeemilise bakalaureuse inglise keel ja kultuur. Samuti võite olla aktsepteeritud, kui teil on akadeemilise bakalaureuse teiste erialade Humanities (ajalugu, Cultural Studies, võrdleva kirjandusteaduse, American Studies jne), mille peamine või spetsialiseerumine inglise kirjandust (võrdne vähemalt 30 ECTS).

Alati tuleb esitada ametliku testi tulemused tõendavad oma inglise keele oskust. Ainult üliõpilased, kes on läbinud täieliku keskkooli või bakalaureusekraadi Kanada, USA, Suurbritannia, Iirimaa, Uus-Meremaa või Austraalia võidakse vabastada. Eeldame TOEFL skoor (skoor 600 paberil, skoor 250 arvuti baasil või skoor 100 Interneti-põhine) või IELTS skoor (skoor 7,0)

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date