Klassika ja antikülaste (teadustöö) magister

Uurimistöö magistriõppesse eesmärgiks on pakkuda hästi varustatud teadlased valdkonnas Ancient Studies. See keskendub kultuuride ja ühiskondade Vahemere piirkonnas, Lääne-Euroopa ja Lääne-Aasia ajavahemikul c. 1000 eKr kuni 500 pKr.

Programm pakub hea mix distsiplinaar ja interdistsiplinaarse õpetamise ja teadustöö. Distsiplinaarmenetlus sest programm põhineb erialade pakutakse oma bakalaureuse programmi; interdistsiplinaarne, sest sa kasutada tulemuste seotud erialadel ajal nn põhilisi mooduleid. Need on kaks interdistsiplinaarne õpetused, mille liikmed õppejõudude erinevate erialade osakonna Ancient Uuringud ja arheoloogia õpetab, kuidas läheneda jagatud teadusteema eri vaatenurkadest ning anda teoreetiline tuge selle teema.

Valides Research magistriõppesse toob sind inspireeriv teadustöö keskkonda. Osakonna Ancient Uuringud ja arheoloogia on olnud väga edukas viimaste aastate loomisel teadustöö võimalusi doktoriõppe ja järeldoktorite teadustöö õpilased, kaasa arvatud suured temaatilised projektid, mis on ruumi arv doktoriõppe ja järeldoktorite teadustöö õpilased.

Programm lühikokkuvõte

Uurimistöö magistriõppesse Classics ja Ancient tsivilisatsioonide algab iga aasta septembris. Õppekava kestab kaks aastat, täiskohaga. Osakoormusega õpe ei ole võimalik.

Õpilased on lubatud jälgida spetsialiseeritud, individualiseeritud õppekava ja seega saada lähedal isikliku järelevalve nende määratud mentorite.

Kaks spetsialiseerumise

Uurimistöö magistriõppe programm pakub arheoloogilised / ajalooline lugu ja kirjanduslik / kultuuri lugu.

Iga lugu koosneb mitmest distsiplinaarsüüteo uuring klastrid, mis on kooskõlas teadusuuringute huvid erinevate liikmete Õppejõudude. Need uuring klastrid on pakkuda õpilastele aluse täites oma isiklik õppekavade konsulteerides mentor.

Programmi ülesehitus

Magistriõppes hõlmab järgmisi põhielemente:

  • kaks põhilist moodulid (loengutest on teema, mis varieerub aastast aastasse)
  • mitmeid spetsialiseerunud moodulid (loengud ja õpetused, mis võivad moodustada osa üldisest magistriõppesse arheoloogia Classics või Ancient Studies); valikut neist moodulitest sõltub tugevalt uuringu klastri valida
  • juhendaja
  • kaks mooduleid rakendades teadusprojektidele ja kirjalikult akadeemilise English
  • lõputöö

Pärast seda Õppekava, saate pealkiri Master of Arts (MA).

Lai valik karjääri võimalusi


Akadeemiline karjäär

Uurimistöö magistriõppesse Ancient Uuringud on ideaalne hüppelaud akadeemilise karjääri valdkonnas arheoloogia, kreeka ja ladina keele ja kultuuri iidse ajaloo ja assürioloogia esimese aastatuhande BC. See avab tee doktoriõppe teadustöö ülikool või uurimisinstituut. Hetkel on kokku 26 doktoranti ja 4 doktorikraadi õpilased osakonna Ancient Uuringud ja arheoloogia. Meie eesmärgiks on suurendada arvu doktorantide lähitulevikus, nii et kui te seda teete hästi oma teadusuuringute magistriõppesse, siis on hea võimalus olla aktsepteeritud doktoriuuring at Vrije Universiteit Amsterdam.

Stipendiumid

Ülikooli Kunstide kell VU Amsterdam pakub mitmeid täielikult tasutud PhD studentships igal aastal doktorandid, kes esitavad head teadustöö ettepanekut, mis on kooskõlas teaduskonna teadustöö programmi. On ka mitmeid uurimistööde osakonna Ancient Uuringud rahastatud Holland Organization for Scientific Research (NWO)

Muud valikud

Uurimistöö magistriõppesse Classics ja Ancient tsivilisatsioonide ei ole lihtsalt õpetada õpilasi teadlased. Leiate meie vilistlaste väljakutseid ja huvitavat tööd nagu arheoloog, klassitsistlik või konsultant Ancient Uuringud arheoloogia ettevõtetele, muuseumide antiik, valitsuse teenuseid, ülikooliraamatukogudes või teaduse toimetaja ajalehe või ajakirja. Või kui soovite minna õpetamine, võite saada ülikooli õppejõud või õppejõuna erialast kõrgharidust (HBO).

Vastuvõtutingimused


Võite olla lubatud Research magistriõppesse, kui teil on bakalaureusekraad Arheoloogia, kreeka ja ladina keel ja kultuur, Vana-uuringute või kulg (Ancient ajalugu oma esimese suurema) alates Vrije Universiteit Amsterdam või seotud kraadi (sealhulgas üks keelte ja Kultuuride Mesopotaamia ja Anatoolia) teise ülikooli Hollandis või välismaal, kui te vastama järgmistele täiendavaid nõudeid:

  • sa said märk 8 või rohkem oma bakalaureusetöö;
  • keskmine märgi paketi teemasid, mis on määratud eksamikomisjon, oli 8 või kõrgem;
  • Bakalaureusetöö ja projektide aruanded oma bakalaureuse programmi, näitavad, et sul on märgatav teadustöö oskusi;
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 79 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date