Master in Ancient History

Magistriõppes Ancient History pakub kaks spetsialiseerumist. Iga eriala hõlmab kahte peamist moodulit, mis tutvustavad teid mitmes olulises arutelus antud valdkonnas ("Suured arutelud muinasajalooõppes"). Samuti on pööratud suurt tähelepanu interdistsiplinaarseid uuringuid.

 • Ida-Lääne Konfrontatsioonid: Alati on olnud suuremal või vähemal määral kultuuride vastastikust suhtlust Lähis-Ida ja kreeka maailmas. See kehtib ka religioosse ja kunstilisi, teaduse, kirjalikult süsteemide ja avaliku halduse. Teadmisi õppejõud on keskendunud peamiselt hellenismi ajastu (Aleksander Suur Mesopotaamia), kuigi varem ja hiljem perioodidel on ka kaetud.

 • Religioon ja kultuur: üks põhiteemasid kaetud selle eriala on kultuur Kreeka eliit Ida pool Roman Empire.


Osana need erialad, mida saab valida erinevaid mooduleid nagu "vastandumine Kreeka ja Mesopotaamia kultuuride", "Kreeka eliidi ajal Imperial korda" (mõlemad VU), "Tõus kristlus" ja "Rooma linna (UVA). Need loengud suurepäraselt edasi teadmisi akadeemilise personali.

Programmi struktuur

Programm koosneb 60 ECTS ainepunkti:

 • 42 krediiti põhilisi kursusi
 • 18 krediiti magistritöö


väitekiri

Magistritöö (18 EAP) aruanded läbiviidud uuring õpilase järelevalve all kaks õppejõud programmi kaasatud. Teema Lõputöö tuleb vastastikku kokku lepitud õpilaste ja akadeemilise nõustaja.

Karjäärivõimalused

Lõpetajad MA Vana Ajalugu võib leida tööd valdkondades, kus teadmisi iidse kultuuri ja ajalugu on oluline, nagu ajalugu ajakirjad, kirjastajad, kultuuri- reisi organisatsioonide ja muuseumid. Kuna teie lai taust siis ka ihalda kandidaat nõudvatel ametikohtadel üks kriitiliselt hinnata esoteeriline andmed ja seejärel järjekindlalt aru ütles andmeid selgel ja arusaadaval viisil.

Lisaks lõpetajate MA Vana Ajalugu saab ka registreeruda õpetaja kvalifikatsioon (esmatasandi) ajaloos.

Saanud MA Vana Ajalugu teil on samuti võimalik teha PhD teadusuuringute ülikoolide ja uurimisasutustega. Nii VU ja UVA ülikoolid mitu uut PhD positsioonid muutuvad kättesaadavaks magistriõppe lõpetajatele. Võite teha PhD uurimisprojekti oma aega (välise PhD teadur), kui teil on võimalik leida kvalifitseeritud isik tegutseb oma doktoritöö juhendaja. Samas, kui sa oled tõsiselt keskendunud akadeemilise karjääri, see on kõige parem registreeruda kaheaastase uurimistöö magistriõppe Classics ja Ancient tsivilisatsioonide. See magistriõppesse spetsiaalselt rongide sa saada (ülikooli) uurija.

Vastuvõtutingimused

Magistriõppes Ancient Ajalugu on avatud üliõpilastele bakalaureusekraad saadud UVA või VU või bakalaureuse kraadi või samaväärseks tunnistatud teise akrediteeritud ülikool, in:

 • Ancient Studies
 • Arheoloogia *
 • Kreeka ja ladina keel ja kultuur *
 • Ajalugu *


* Eeldusel, et ammu ajalugu on piisavalt kaetud oma bakalaureuse programmi. Lisaks hinnatakse sisu bakalaureuse-, uuringutel juhatus arvesse võtta ka oma uuringu tulemusi ja motivatsiooni.


Muud bakalaureuse diplomi

Tuleviku üliõpilased bakalaureuse kraadi (ülikooli), välja arvatud eespool mainitud, võib siiski taotleda luba programmi. Sellistel juhtudel Eksamid juhatus heita pilk sisu tulevane õpilase bakalaureuse programmi, uuringu tulemustest ja motivatsiooni.

Ei VU Ülikooli üliõpilane

 • taotlusvorm (Dutch)
 • õiend (skaneerida originaal)
 • Motivatsioonikiri
 • Elulookirjeldus


Niipea, kui teate vastuvõtmise kohta on väljastatud, siis tuleb sellest teavitada kaudu Studielink. Teade vastuvõtu väljastab Eksamikomisjon Graduate School.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date