Magister kognitiivsed süsteemid ja interaktiivse meedia

Üldine

Programmi kirjeldus

Master in Cognitive Systems & Interaktiivne meedia

Missioon Master in Cognitive Systems ja Interaktiivne meedia (CSIM) on koolitada teadlasi ja spetsialiste, kes uurib, arendab ja disaini interaktiivne kognitiivsed süsteemid ja meedia homme. Tulemused võivad olla füüsilised seadmed, nagu robotid või loogiline liikidele, näiteks keeruka tarkvara, mis annab uusi kogemusi ja / või virtuaalses keskkonnas.

CSIM Programm tugineb kolme põhivaldkonda teadmisi: interaktiivse tehnoloogia, kognitiivsed teadused ja interaktiivse meedia. Selleks, et saavutada oma eesmärki, programm võtab interdistsiplinaarset lähenemist, mis on kriitiline pakkuda õpilastele põhjalikud teadmised projekteerimise, ehitamise, arendamise, juurutamise ja analüüs interaktiivne kognitiivsed süsteemid ja meedia koos vajalike oskustega edukalt läbi viia kõik need etapid. CSIM programmi eesmärk on toota integraatorid selliste interaktiivsete kognitiivse seadmeid ja programme.

CSIM pakub laia valikut loenguid ja õpetused tuntud teadlased. Seoses teooria, õpilased omandada põhiteadmised kognitiivseid funktsioone aju ja selle arvutusmudelid, põhiküsimuste arendamine interaktiivse kognitiivsed süsteemid. Praktilisel tasandil Õpilased õpivad kavandada ja arendada loomingulist ja teaduslikku lahendusi, et ratsionaalselt, järjekindlalt ja tõhusalt integreerida praeguste ja tulevaste tehnoloogiate interaktiivne kognitiivsed süsteemid. CSIM programm pakub üliõpilastele teadusliku ja praktilisi vahendeid nad vajavad, et jätkata õpinguid iseseisvalt ning arendada ja integreerida interaktiivne kognitiivsete süsteemide kasulike süsteemide reaalse maailma rakendusi.

Eesmärgid

Peamine eesmärk Master in Cognitive Systems ja Interaktiivne meedia on koolitada järgmise põlvkonna teadlased ja spetsialistid, kes uurivad, arendada, disaini ja analüüsida kognitiivsete süsteemide ja interaktiivse meedia.

Kes see on?

Õpilased selle magistriprogrammi peaks olema taust tehnoloogia insener (arvuti või side), psühholoogia, bioloogia, audiovisuaalse kommunikatsiooni või teises valdkonnas, mis on seotud programmi interdistsiplinaarset lähenemist. Kandidaadid peavad olema väga motiveeritud ja töökas ja on nii suur huvi tehnoloogia ja kognitiivsed teadused ja loova vaimu. Nad peavad lisaks olema eelteadmisi programmeerimine ja olema valmis kogeda tehnoloogia teemadel. Struktuur Programm koosneb ühest lugu tagades tugeva ja ühtse visiooni kognitiivsed süsteemid ja interaktiivse meedia. See on sisuliselt suunatud teadus- ja õpilased peavad läbima 20 kohustusliku ainepunkti, 20 valikulise krediiti ja 20-krediidi lõplik uurimisprojekti.

Magistriõppe programm saab valmis ühe aasta jooksul, kui võtta täistööajaga või kahe, kui võtta osalise tööajaga. Programm on jaotatud tingimused ja eesmärk on kajastada teaduskoostöö eelisvaldkonnad määratletud Euroopa Komisjon.

Sisu

Magistriõppe Programmi eesmärk on koolitada integraatorid keeruliste süsteemide ja seadmete, ühendades teadmisi ja oskusi valdkondades interaktiivset suhtlemist, kognitiivne psühholoogia, lingvistika, kunst, digitaalne tehnoloogia ja side.

Programmi eesmärk on kajastada teaduskoostöö eelisvaldkonnad määratletud Euroopa Komisjon, mille ta rühmade järgmisi üldisi teemasid: Cognitive Systems: See lugu hõlmab funktsionaalsed aspektid põhimõtete, meetodite ja kõrgtehnoloogiat, mis on vajalik tulevikus arukad seadmed tajuda otsustada, emotsioonide ja käituda. Täpsemalt keskendub nende võimet kohaneda ja käituda keerulistes keskkondades, on nende võime suhelda ja inimesi ja teisi seadmeid, ning sellest, kuidas meie arusaamist bioloogiliste süsteemide aitab arendada kognitiivseid süsteeme tulevikus. See lugu rongide üliõpilaste saada käitumuslikud ja psühholoogilised insenerid homse seadmeid.

Lehekülje sisu ja meedia: Eesmärk on valmistada õpilasi kaasa väljakutseid nii tänapäeva ühiskonda ja eelkõige isikute ja organisatsioonide suhtes väga erinevaid osaliselt interaktiivse sisu, et nad peavad esitama ja protsessi. Erilist rõhku pannakse põhimõisteid ja meetodeid optimeerida vastastikmõju inimeste ja masinate ühelt poolt ning info- ja meedia vahel. Lisaks see lugu uurib, analüüsib ja põhjalikult eksperimendid eripära interaktiivse meedia, eesmärgiga laiendada valikut võimalusi ning lisades uusi potentsiaalseid mitte lihtsalt asendades või suurendada mitte-interaktiivse meedia.

Elukvaliteet: Tulevikus, tervishoiu ja sotsiaalteenuste toetub interaktiivsete seadmete ja meedia. Peamiseks ülesandeks mitte ainult ravida, vaid ka säilitada ja parandada elukvaliteeti läbi kognitiivsed süsteemid ja interaktiivse meedia. Õpilased sellel rajal kastetakse psühholoogiline ja tehnoloogilised aspektid selle suure arengu. Aidata kaasa elukvaliteedi parandamine, uute meetodite ja meedia on vaja leida õige tasakaal tehnoloogilised võimalused ja inimeste loovust.

Koostöö ja liikuvus: See lugu on tutvustada õpilastele selle keerulise süsteemi probleeme ja neid koolitada kohaldada erinevaid kontseptsioone ja tehnoloogiaid, et aidata neid lahendada. Samuti inimeste liikuvus hõlmab paljusid transpordiliigid, mis tekitavad erinevaid vajadusi seoses seadme autonoomia ja teabe esitusviisi.

Praktika

Kooskõlas uurimistöö orienteeritus selle programmi lõplik uurimisprojekti viiakse läbi seoses ühe uurimisrühmade osakonna info- ja kommunikatsioonitehnoloogiad, tagades seeläbi rikas ja stabiilne keskkond omandada kogemusi.

Teadmiste, oskuste ja comptences omandatud

\ Konkreetse omandatud oskusi selles magistriõppekava on võime:
  • Töötada interaktiivsete seadmete kognitiivsete süsteemide abil segatud põhinev metoodika analüüsi, projekteerimise, arendamise, juurutamise ja hindamine.
  • Täida segatud metoodikaid kognitiivseid, inimese-arvuti interaktsiooni ja kommunikatsiooni.
  • Design lahendusi vormis interaktiivne seadmete kaudu nõuete analüüsi. See disain põhineb abstraktsel bioloogiliste ja neuroloogilised arvutusmudelid ja interaktiivset suhtlemist.
  • Arendada, rakendada ja koodi lahendusi, mille eesmärk on hõlmata täiustatud kasutajaliides tehnoloogiaid, neuroloogilised simulatsioonide ja kontrolli keeles, samuti interaktiivse sisseseade ja seadmed.
  • Hinnata interaktiivsete seadmete abil kontrollitakse, eksperimentaalne, objektiivne ja kvantitatiivseid meetodeid.
  • Täida interdistsiplinaarset lähenemist, mis ühendab kognitiivseid, interaktiivne tehnoloogia ja digitaalse meedia probleeme lahendada viisil, mis toob kaasa uusi interaktiivseid seadmeid.
  • Täida praeguste teooriate ja arvutusmudelid umbes aju ja kuidas see on seotud interaktiivsete seadmete vahendusel kognitiivsed süsteemid.
  • Rakenda neid seadmeid ja süsteeme, et reaalse maailma probleeme.

Karjäärivõimalused

See magistriõppekava pakub laia valikut karjäärivõimalusi. Õpilased otsivad karjääri teadus suudab õpingute jätkamiseks doktoriõppes ükskõik valdkondades, kaasa arvatud programmi interdistsiplinaarse keskenduda. Õpilased otsivad karjääri väljaspool akadeemilisi ringkondi saab toetuda oma kogemusi analüüsi, kavandamise, rakendamise, katsetamise ja testimise ja hindamise interaktiivsete seadmete vahendusel kognitiivsed süsteemid siseneda paljudes valdkondades, tööstus- ja kodu robootika väljas interaktiivne reklaam , nutikas tehnoloogia kasutab autotööstus, süsteemide arendamist, et aidata taastada inimeste füüsilise või kognitiivsed häired, suureformaadiliste interaktiivse meelelahutuse või smart muuseumi tehnoloogiat.

Inglise

Pea meeles, et selleks, et edukalt õpib, esitada ametlik ingliskeelne tõend on oluline sissepääs nõue. Ainult taotlejatele, kelle emakeel on inglise ei pea pre¬sent inglise tunnistus. Ametlikud tulemused tuleb saata otse uurides institutsioon kooli sisseastumise osakond ning vastama nõutud minimaalse punktisumma: - TOEFL CBT:> 235 - TOEFL PBT:> 575 - TOEFL IBT:> 100 - CAE: C1 - IELTS:> 6.5 Taotlejal, kes on taotlemise ajal, ikka ei oma ametlikku inglise tunnistus või kes on saamise protsessi tuleb lisada selle teabe nende vastuvõtu rakendusi. Taotlejad, kes on lõpetanud täis bakalaureusekraadi inglise keelt ülikoolis peab esitama kirjalikud tõendid, et õppekeeleks oli õpingute inglise keeles.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Its international orientation is one of the distinguishing features of UPF, a university with "its feet in Barcelona and its head in the world". This international projection has been recognised by th ... Loe edasi

Its international orientation is one of the distinguishing features of UPF, a university with "its feet in Barcelona and its head in the world". This international projection has been recognised by the Spanish Ministry of Education through the International Campus of Excellence seal (2010) and is backed up by the UPF's distinguished position in international rankings as one of the top Spanish universities... Näita vähem