Elektrotehnika teaduskond ja Computer Science

Uuring Branch

Applied Electronics

Branch profiili

Õpilased spetsialiseerunud kas kaubandus- või tööstusettevõtte Electronics komplimente baasuuring elektrotehnika. Eelkõige on rõhku pandud väga tõhus haridus, et õpetada õpilasi mõtlema loovalt ja rakendada uusi teadmisi uute tehniliste tükki tööd. Juhendamine on keskendunud praktiliste ja soodustab arengut eristav diplomitööd.

Key Õpitulemused

- Teadmised

Lõpetajad on lai ja sügav teadmisi tehnilistel aladel selle filiaal, mis vastab praegusele nüüdisaegse. Nad mõistavad state-of-the-art teooriaid, kontseptsioone ja meetodeid filiaali. Nad suudavad rakendada teadmisi alates sidusharude oma filiaali. Õpilased of Applied Electronics omandab vajalikud teadmised matemaatika, teooria elektrisüsteemid, infotehnoloogia ja erilisi teadmisi järgmistes tehnilistes valdkondades:

  • Applied Electronics
  • Analoog ja digitaalse elektroonilised vooluringid
  • Mikroprotsessori tehnoloogia
  • Semiconductor Power Systems
  • Electric Reguleeritud seadmed
  • Optoelektroonika
  • Mõõtmine tehnoloogia
  • Audiovisuaaltehnika
  • Ehitus elektroonilisi seadmeid

- Oskused

Kasutades oma eriteadmiste, lõpetanud on võimelised iseseisvalt määratleda ja loovalt tegelema praktiline või teoreetiline probleeme filiaal. Nad suudavad lahendada keerukaid probleeme iseseisvalt ja loovalt, kasutades valitud teooriaid, kontseptsioone ja meetodeid, filiaali, ning kohaldada mõned täiustatud uuringute ja protseduuride filiaali saada uus, originaal informatsiooni.

- Üldine pädevus:

Lõpetanud on võimalik teha sõltumatu ja vastutav otsuste uusi või muutunud kontekst on üksikud tehnilised valdkonnad filiaali, arvestades laiema sotsiaalse otsuste tagajärgi. Lisaks nad on võimelised kindlaks ülesandeid professionaalse tegevuse kättesaadavatest allikatest, võivad nad kooskõlastavad ja vastutama tulemusi. Nad võivad veenvalt suhelda oma ekspertarvamusi spetsialistide ja avalikkuse kasutada oma erialaseid teadmisi, eksperdi oskusi ja üldise kvalifikatsiooni vähemalt ühte võõrkeelt. Kasutades teoreetilise leiud filiaali, nad saavad planeerida, toetada ja hallata omandamist edasi erialaseid teadmisi, oskusi ja kvalifikatsiooni teiste meeskonnaliikmetega.

Töökeskkonna profiilid Lõpetajad

Lõpetajad leiavad tööd projekteerimisel instituudid, teadus- ja arendustegevuse osakondade, elektrooniliste rakenduste väljatöötamisel valdkonnas kontrolli tehnoloogia, pooljuhtide jõusüsteemid, elektriline reguleeritud kõvakettad, mõõtetehnika, audiovisuaaltehnika, juhid, projekteerijad elektroonilisi seadmeid, teadlased ja arendajad jms Nad võivad töötada ettevõtete elektrotehnika tootmise, juhtimise tehnoloogiliste protsesside tootjaorganisatsioonide või hooldus- ja remonditöid.

Vastuvõtutingimused

Määratud Dean, võib sisaldada sisseastumiseksam, konkreetsed kursused võetud bakalaureuseõppe ajal, muude ametlike dokumentidega.

Lõpetamise nõue

120 ECTS ainepunkti, Final riigieksami diplomitöös

Kursuse ülesehitus skeem ECTS ainepunkte

30 ECTS ainepunkti semestris.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 22 kursust VSB - Technical University of Ostravais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
4,000 EUR
aastas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date