Magister kohaldatud statistika võrgu analüüs

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi ülevaade

Master of Applied Statistics Network Analysis rakendab NRU HSE International Laboratory for Applied Network Research. Akadeemiline Juhendaja programmi on Stanley Wasserman, PhD (Harvard University), professor Indiana University, kes on ka akadeemiline juhendaja Lab. Ta on üks juhtfiguure Social Network Analysis ja on käivitanud sarnased haridusprogramm statistika ja võrgu analüüs Indiana University ja University of Illinois.

Teadmised ja töövahenditega, mis on saadud lõpetajate programm võimaldab neil saada oskuslikud, et oleks võimalik rakendada arenenud keerulised tehnikad andmeanalüüsi oma igapäevases töös organisatsioonide erinevaid - nii äriühingud tegutsevad erinevates tööstusharudes ( panganduse, kindlustuse, nõustamine, IT, ravimid, apteek) ja teadusasutused (sotsioloogia, turundus).

Tähtsust ja originaalsus Program

Puudus on spetsialistidest rakendusuuringute statistika, eriti valdkonnas, näiteks üha kasvav sihtkoht analüüsi sotsiaalne võrgustik analüüs. Samal ajal, erinevate valdkondade koolituse valdkonna statistikat tehakse erineval viisil: enamus haridusprogrammid selles valdkonnas kuuluvad ökonoomika ja keskendus peamiselt matemaatiliste meetoditega; kohta teaduskondade sotsioloogia, statistika uuring on piiratud uuringu Tõenäosusteooria ja sissejuhatavad kursused.

Unikaalsus on see programm on, et see on esimene programm Venemaal, mis pakub terviklik lähenemine andmete analüüs erinevates valdkondades. Osana programmi õpilased erinevatelt elualadelt saavad tulla kokku, et lahendada praktilisi analüütiline probleeme. Need matemaatiliselt kaldu võib saada aru sotsioloogilise valdkonnas ja uurimisobjekti, samas kui need, kellel rohkem humanitaarse taustaga saab täiendada oma vahendeid ja saada sügavamat arusaamist statistilisi protsesse, mis asuvad aadressil alusel andmeanalüüsi et me õpetame. Lisaks erilist tähelepanu programmi saab pühendatud analüüs sotsiaalsete võrgustike, Suunas andmete teadus, mis kogub populaarsust välis- ja vene uurimistöö praktika. Teine oluline omadus on programmi Oma rakendada looduse - Õppimine ei tule mitte abstraktne teoreetilised, vaid konkreetse rakendusuuringuid küsimusi. Protsessi käigus haridus, õpilased saavad rakendada oma teadmisi praktiliste probleemide lahendamisel on rakendatud projektide International Laboratory for Applied Network Analysis, vene analüütiline keskuste ja äriühingute.

Programmi eesmärgid

Üks peamisi eesmärke programm on ühendada kaasaegne lähenemine andmeanalüüsi arusaamisega sügav teooria sotsiaalseid protsesse. See annab tervikliku ülevaate teoreetilisi ja metodoloogilisi aluseid, mis võimaldab õpilastel valida vahendeid kõige paremini sobivad eriti teadusuuringute küsimusi, samuti annab mõista andmete struktuuri kombinatsioon mitmed statistilised vahendid, et lahendada praktilisi probleeme.

Teine oluline eesmärk programm on koolitada õpilasi valdkonnas sotsiaalne võrgustik analüüs. Viimastel aastatel on see suund andmeid teadus on muutumas üha populaarsemaks ja kasutatakse erinevates valdkondades nagu psühholoogia, sotsioloogia, politoloogia, majandus, bioloogia, infotehnoloogia, energeetika ja paljud teised. Kirjas toimetusse esimese küsimusega "Network Science" Journal Stanley Wasserman ja tema kolleegid, selgitades valik Network Uuringud eraldiseisva teaduse suunas viidatud teise tuntud võrgu teadlane Duncan Watts: "Suhted on olulised, seetõttu ei mõista võrgud, me ei saa mõista funktsioone turul lahendus organisatsiooni probleeme või muutused ühiskonnas "(Network Science, №1, lk. 2).

Kes on huvitatud selle programmi

Programm on väga oluline, et igaüks, kes on huvitatud teed reaalse andmete analüüsi.

Sotsioloogide, politoloogid, psühholoogid ja esindajad teistes valdkondades sotsiaalteadused laiendab teadmisi statistiliste vahendite ja õppida, kuidas kasutada neid lahendada rakendusuuringute probleeme nendes piirkondades. eest matemaatikud, econometricians ja majandusteadlased kes juba on oluline mõista statistika ja matemaatilise andmete analüüsi programm aitab arendada oskusi ehitamise teooria põhineb andmemudel ja integreerida keerukaid küsimusi ja andmete mudelit, mis võimaldab lahendada teadus- ülesandeid.

Õppekava

Bulletin avaldus

 • Muidugi nõuetele: kokku 60 krediidi tundi või 15 kursust.
 • Vajalik põhilisi kursusi: Kaasaegse Andmeanalüüs: Metoodika interdistsiplinaarsete teadusuuringute ja Kaasaegse otsuse Sciences Meetodid: integreeritult.
 • Vajalik programmi kursused: Applied Linear mudelid, Sissejuhatus Statistilised Consulting Network Analysis, Advanced Topics in Social Network Analysis.
 • Valikained (kaks eraldi rajad): o Mis rõhku sotsiaalne võrgustik analüüs: statistilisi käsitlusi ja modelleerimine Networks Network Analysis ro Ilma rõhku sotsiaalne võrgustik analüüs: mis tahes kombinatsioon ülejäänud 16 kursust, sõltuvalt roaohvri konkreetsel aastal.
 • Uurimus on vajalik; programm peab lõppema doktoritöö. Õpilane on kohustatud läbima põhjaliku eksami lõpus programmi; õpilased ei läbi põhjalik eksam ei ole lubatud suunduda doktoritöö. Eksami võib asendada teisi võimalusi, näiteks avaldades töödokumendis on vaadata väljund või rahvusvahelise eelretsenseeritud ajakirja äranägemisel programmi direktor.

Vajalik põhiõiguste kursused:

 • Kaasaegse Andmeanalüüs: Metoodika interdistsiplinaarsete teadusuuringute
 • Kaasaegse otsuse Sciences Meetodid: integreeritud perspektiivi

Programmi kursused:

Nõutav:

 • Applied lineaariseerimisel
 • Sissejuhatus Statistilised Consulting
 • Network Analysis
 • Kogenud in Social Network Analysis

Valikained (ükskõik 9):

 • Tõenäosusteooria
 • Nonparametric teooria ja andmete analüüs
 • Statistilised õppimise teooria
 • Kategooriline Data Analysis
 • Kovariatsioonianalüüsis mudelid
 • Statistilised Learning and High-Ruumiline Data Analysis
 • Social Network Analysis R
 • Stohhastilised mudelid
 • Ettevalmistav andmeanalüüsi
 • Bayesi andmeanalüüsi
 • mitmetasandiline mudelid
 • Network analüüs: statistilisi käsitlusi
 • Kestevandmeid analüüs
 • Andmete kaevandamine

karjäärivõimalused

Võrgu analüütikud on viimasel ajal muutunud väga nõutud erinevate sektorite tööturule. Kuigi nõudlus kvalifitseeritud spetsialistide andmeid teaduse ja võrgud analüüsi kasvab järsult ettevõtete seas ja analüütilise keskused, on siiani nappus programme, mis annavad hea väljaõppe ja teadmisi selles valdkonnas.

Master 's programmi Applied Statistics Network Analysis pakub tööriistakomplekt nõutakse Andmeanalüüs pangad, kindlustusseltsid, IT- ja telekommunikatsiooni ettevõtted ja paljud teised ettevõtted.

Vastavalt PayScale aruande algtaseme Andmed Analyst USA teenib keskmist palka on $ 54.617 aastas. Kiire kõrgtehnoloogia ja innovatsiooni arendamiseks Venemaa toetab ootus palkade kasv töökohta, mis põhineb rakendusuuringute statistika ja võrgu analüüs Vene Tööturuameti ja kogu maailmas.

Üliõpilased saavad vabalt valida kahe karjääri lugusid - äri orienteeritud või akadeemilise ja saab kujundada oma uurimuse kohaselt oma karjääri huve. Mõlemad rajad annab konkreetse praktikavõimalusi mille eesmärk on aidata lõpetajate programm muutuda konkurentsivõimelisemaks oma valdkonnas.

Õpilased, kes eelistavad praktilisi karjääri rada on võimalus täiendada oma praktikakohti ettevõtetes, kus analüütilisi oskusi on vaja, või osa saada ühe labori praegused projektid.

Need, kes on huvitatud teadus, teisel aastal oma uuringud intern International Laboratory for Applied Network Research. Toimub ka võimalus registreeruda ühe aasta praktika Ljubljana ülikooli või SONIC lab Northwesterni Ülikoolis (Illinois, USA).

Nõuded

Õpilased on valitud lähtudes nende portfelli, mis peab sisaldama:

Nõutav:

 • Avalduse vorm
 • CV koos matemaatiliste osa hariduse rõhutas (arv ja tase matemaatika kursused võetud, saadud hinded). Sertifikaadid alates Coursera või muu MOOC platvormid aktsepteeritakse tõendina õppeedukust.
 • Tulemusi standardiseeritud teste, nagu GRE või GMAT; teiste sarnaste testid, kellel on raske matemaatika osa, võib aktsepteerida loal programmi direktor.
 • Kui emakeeles taotleja ei ole inglise, ja bakalaureuse kraadi ei saadud ingliskeelne institutsioon, siis katse tulemused inglise keele valdamine, nagu TOEFL, IELTS või samaväärne.
 • Avalduse eesmärk (umbes 1000 sõna, koos selgitusega, kuidas see magistriõppe programm on kasulik õpilase tulevase karjääri).
 • Vähemalt kaks soovituskirja professionaalsete tuttavad vähemalt üks peab olema saadud akadeemilise. Soovituskirja saab esitada otse programmijuht või täita internetis kutse programmijuht.

VÕIMALUS:

 • Kõik täiendavad teaduslikke tõendeid, mis võivad aidata valimiskomisjoni hinnata kandidaadi positiivses valguses, nagu sertifikaadid enne õppeedukust, trükised ja konverentsi ettekanded, osalemine akadeemiliste olümpiaadidel.
 • Tõendid õppekavaväliste tegevuste, nagu näiteks vabatahtliku ja üldkasuliku tööga.

Kõiki nõutud portfelli elemendid on määratud skoori hindajate rühm vastavalt etteantud standardile rubriigid. Kuna inimesed matemaatiline taust on tõenäolisem, et olla edukas matemaatika-põhine programm, õpilastele rohkem arenenud matemaatilised tausta eelistamist.

Matemaatiline tausta

Ilma mõne matemaatilise tausta, edukat lõpetamist selle programmi võib olla problemaatiline. Kuna programm on avatud kõigile akadeemilise suurtootjad, õpilased ilma tausta kursused calculus ja lineaarne algebra on vaja luua individuaalne õppeplaan, mis hõlmab MOOC kursusi matemaatika.

Lisaks sõltuvalt õpilaste arv, kes vajavad sissejuhatav kursusi matemaatika, programm võib pakkuda ühe või mitme intensiivse adaptiivne matemaatiline kursused enne algust programmi (intensiivne 3-nädalane matemaatiline seminar augustis iga õppeaasta). Konkreetsed kursused ja adaptiivne kooli kestus määratakse kindlaks lõpus vastuvõtmise protsessi, mis põhineb üliõpilaste arv, kes tuleb õpib selliseid kursusi.

Ka iga distsipliini programmi pakutavatest hindab matemaatiline valmisolekut üliõpilaste jaoks muidugi, ja kui vaja, vabatahtlik adaptiivne õppetunde lisatakse alguses iga kursuse või pakutakse üliõpilastele iseseisvaks õppimiseks kui osa muidugi.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Consistently ranked as one of Russia’s top three universities, the National Research University Higher School of Economics (HSE University) sets itself apart by its internationally-minded, research-dr ... Loe edasi

Consistently ranked as one of Russia’s top three universities, the National Research University Higher School of Economics (HSE University) sets itself apart by its internationally-minded, research-driven approach to higher education. Based in the vibrant centre of Moscow, with campuses in St. Petersburg, Nizhny Novgorod and Perm, HSE offers outstanding academics at all levels and includes more than 40 English-taught Master’s programmes and 8 English-taught Bachelor's degree programmes. Näita vähem
Moskva , Nižni Novgorod , Peterburi + 2 Rohkem Vähem