diferentsiaalid kursus

Muidugi kvalifitseerub spetsialistide haridus ja sellega seotud valdkondades, et võimaldada spetsialistide arendada hariduslike sekkumiste ja protsessi humaniseerituse koolis ja mitte-kool, nagu ettevõtted, haiglad ja koolid selleks, et levitada hariduslike ja sotsiaalsete PRAXIS põhineb parandamiseks inimfaktor. Lisaks endows äri pedagoog teadmisi, tehnikaid ja tavasid, mis soodustab parandamiseks inimfaktor kooli ja mitte-kooli. Lisaks võimaldab spetsialistidel pakkuda sisemine nõu seotud hariduse ja inimese arengu organisatsioonide, valmistades äri pedagoog koordineerida multidistsiplinaarsete meeskondade projektide arendamisel, rõhutades haridus-, kuidas tekitada kultuurilisi muutusi töökohal.

Üldine eesmärk

Luba spetsialistid arendada hariduslike sekkumiste ja protsessi humaniseerituse koolis ja mitte-kool, nagu ettevõtted, haiglad ja koolid, et ringhäälingu haridusliku ja sotsiaalse PRAXIS põhineb parandamiseks inimfaktor.

Konkreetsed eesmärgid

  • Varustamise ettevõtte pedagoog teadmisi, tehnikaid ja tavasid, mis soodustab parandamiseks inimfaktor kooli ja mitte-kooli;
  • Empower haridustöötajate luua kvalifikatsiooni ja ümberõppe programme;
  • Luba spetsialistid, et anda sisemine nõu seotud hariduse ja inimese areng organisatsioone;
  • Valmistage äri pedagoog koordineerida multidistsiplinaarsete meeskondade projektide arendamisel, rõhutades haridus-, kuidas tekitada kultuurilisi muutusi töökohal.

AUDIENCES

Õpetajad, administraatorid, kasvatajad, psühholoogid, sotsiaaltöötajad ja teised spetsialistid, mis on seotud hariduse, huvitatud õpetamise klassid kõrghariduses.

METOODIKA

Õpetamise metoodika on äranägemisel iga õpetaja, kes võib võtta vastu erinevat õpetamise strateegiad, mis on määratletud vastavates haridusprogrammide (haridus plaanid), eelistamata juhtumiuuringud; mänge ja simulatsioone; konverentside korraldamine; loenguid; seminaridel; suunatud uuringud; rühmatöö; harjutustunnid laboris; arutelud ja kogemuste vahetamine ning lugemise teksti varem kättesaadavad.

Programmi õpetamise keel:
  • Portuguese (Brazil)

Vaata veel 15 kursust Grupo Tiradentesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
märts 2020
Duration
18 kuud
Päevane õpe
Price
222 BRL
INVESTEERING 18 kuud R $ 222,00
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
märts 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

märts 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date