Magister kosmoses uuringud

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

"NASA on olnud pikk ja produktiivne suhteid Rice University algab loomise Johnson Space Center. See koostöö jätkub täna. Osana NASA üldist missiooni oleme pühendunud haridusele kõikidel tasanditel, pöörates erilist tähelepanu haridusprogrammides, mis vastavad meie tööjõu vajadustele. Rice on ajalooliselt haritud meie väljapaistvaid teadlasi ja insenere. Professional magistrikraadi Space Studies mahub meie tööjõu vajadusi, kuna see pakub koolitust üle tehnilistes valdkondades, alates teaduse praktiliste ja juhtimine. Seda tüüpi programmid võivad parandada meie töötajate kui me jätkuvalt 21. sajandil ümberkujundamine mehitatud kosmoselennud. Ootame jätkuvalt meie tugev seos Rice ja oma programmi. "

- Craig šabloon, asedirektor Space Life Sciences, NASA, Johnson Space Center

Space Studies rada on suunatud aidata inimestel suurendada oma teadmisi ruumi tehnika, teaduse-, programmi juhtimise ja poliitika. Programm sisaldab täiustatud inseneri, bioloogiliste ja füüsikaliste loodusteaduste klasside ja tutvustab õpilastele majanduse, avaliku poliitika ja juhtimise erialadel, mis mõjutavad ruumi kommertsialiseerumise ja riikliku poliitika. See programm keskendub koolitus teadlased ja insenerid huvitatud programmi juhtimise, pakkudes neile vahendeid silmitsi keeruliste väljakutsetega omane USA kosmosepoliitika, inimese ja robotite kosmoseuuringute ja teaduse rolli kosmoseuuringute ja tehnoloogia arengut.

Lisaks teaduse ja tehnika kursusi, õpilased võtavad päikeseenergia süsteemid ülevaade muidugi Space Studies Seminar õpetatakse tööstuse eksperdid ja kohordi kursuste õpilased osalevad teiste lugusid loetletud käesoleva brošüüri. Need koolitused hõlmavad teaduse poliitika ja eetika muidugi juhtimise käigus ja ettevõtete seminar. Need kursused on mõeldud õpetada õpilastele oskusi vaja ühendada täiustatud teaduslike mõistete äri või valitsuse seade. Õpilased on haritud on teaduslik lähenemine probleemide samal ajal õpetatud oluline äri mõisted, poliitika ja eetika küsimused, suuline ja kirjalik kommunikatsioon, ja ümardamise oma hariduse arenenud õppepraktika valdkonnas oma huvi. See ainulaadne kombinatsioon interdistsiplinaarne õppekava ja praktilisi kogemusi võimaldab õpilastel liikuda sujuvalt teaduslike / tehniliste tööjõudu.

Rice Space InstituutEesotsas dr David Alexander, annab ainulaadse koostöö keskkonda, kus vastavad haridus-, teadus- ja tehnoloogilisi probleeme, millega inimese ja robotite kosmoseuuringud.

Rice University on uhke ja väärikas pärandi koostöös NASA ja rahva kosmoseprogrammi hiljuti tähistame 50 aastat teaduse ja tehnika koostöös Johnson Space Center. Nagu me alustame esimesi samme järgmise 50 aasta jooksul Rice Space Instituut töötab tugevdama sidemeid JSC ja laiema Houston ruumi kogukond, edendada sügavamale teaduskoostöös selle kogukonnaga, ning hõlbustada multidistsiplinaarne teadus tegeleda kõige pakilisemate teaduse ja tehnoloogia probleemide kosmoseuuringud.

Kosmoseuuringute on mõjutanud ühiskonna ja kultuuri üle maailma paljudes erinevates ja loovaid viise, muutes kuidas me vaadata maailma, kuidas me suhelda, ja kuidas me ette kujutada meie koht selles. Üha teadusuuringute humanitaar- ja sotsiaalteaduste on probleemi mõju ja uurides kultuurikonteksti, kus ta esineb. Rice Space Instituut eesmärk on edendada nende arutelude ja ületada distsipliinide püüame mõista ühiskondlikku ja kultuurilist mõju kosmoseuuringute.

Haridus on nurgakiviks meie tegevusi püüame toota järgmise põlvkonna teadlaste, inseneride ja õpetlaste. Haridus kõigil tasanditel on oluline komponent missiooni Rice Space Instituut ning meie eesmärk on laiendada oma jõupingutusi bakalaure tasandil uuringu ajal parandab meie osalemine Rice laia valikut programme ja kogukonna kaasamine.

StockSnap_MHYMD23JF3

Kursuste

See programm annab õpilastele sügav taust teaduse ja tehnika täiendab kursusi majanduse, poliitika ja juhtimine edendada oma arusaamist sellest, kuidas kõik need alad aitavad kaasa kavandamine ja korraldamine ruumi ja sellega seotud tehnoloogia ja inseneriteaduse projekte. Nende kursuste annab neile uurimuste ja oskusi, et võimaldada neil arendada strateegiaid juhtida keerukaid insener projektide ja mõista seoseid programmiline / teaduslike eesmärkide ja nende elluviimise.

MÄRGE:

Rice University ja NASA Johnson Space Center (JSC) on strateegilise partnerluse paljudes ühist huvi pakkuvates valdkondades. Kõrgema juhtkonna Rice ja NASA JSC missiooni direktoraadi välja töötanud eraldi õppekava suurendada õpetlik kogemus NASA teadlased ja insenerid.

Soovitatav Background

Taotlejad Professional Master 'Space Studies peab olema:

 • BA või BS kraadi seotud teaduse või tehnika programmi, mis sisaldas muidugi töö üldiselt füüsika, keemia, kivi, Lineaaralgebra ja diferentsiaal
 • Hinded üldise Graduate Record läbivaatamine (GRE)
 • Tugeva kvantitatiivse oskusi
 • Statistika sissejuhatav ökonoomika ja arvutioskused on eelistatud

See programm vajab 39 Credit tunde lõpetamist:

Viis kohordi Kursused / nõuded (9 tundi)

NSCI 511 teaduspoliitika ja eetika (S)
NSCI 610 Management Science and Engineering (F, S)
NSCI 501 Master Seminar (F, S)
NSCI 502 Space Studies Seminar (F või S)
NSCI 512 Praktika Projekti aruanne / Presentation

Viis Science kursused: (15 tundi)

Ajaarvamine 570 Päikesesüsteemi füüsika (F)
STAT 615 tutvustus regressioon ja statistiline IT (F)
Mech 572 Aerospace Systems Engineering (S)

Kahe kursused tuleb valida allolevast nimekirjast:

Ajaarvamine 554 Astrofüüsika Päikese (S)
Bioc 415 eksperimentaalfüsioloogia (S)
Bioc 540 Metaboolne Engineering (F)
ESCI 540 füüsika ja keemia jaoks Atmosphere (F)
ESCI 660 geoloogia- ja Geophysical hüdrodünaamikaprogrammide (S)

Kaks Statistika / Arvutamine kursused (6 krediidi tundi): Analüütilise kompetentsi nõue annab karjääri tõstvate, turustatavate oskusi rahanduse, ökonoomika ja arvutusvõimsus. Õpilased saavad valida kursusi järgmiselt:

Vali kaks kursust:

CAAM 453 Täpsem numbriline analüüs

CEVE 528 Engineering Economics Mech 554 Computational Fluid Mechanics

PHYS 416 teoreetiline füüsika
STAT 502 Neural Machine Learning STAT 310 Tõenäosus ja statistika
STAT 541 Mitmemõõtmeline analüüs
STAT 605 Statistilised Computing and Graphics
STAT 640 Data Mining ja Statistilised Learning
ESCI 650 kaugseire (ei pakuta igal aastal)

Märkus: Sõltuvalt taust muude kursuste võib valida loal nõunik.

3 valikained vastavalt õpilase huvi: (9 tundi) Need muidugi valikained kajastavad üksikute akadeemiliste huvide ja karjääri eesmärgid.

Fookus: Engineering

CEVE 504 Atmospheric konkreetset valdkonda

CEVE 505 Eng. Projekti areng ja juhtimine
CEVE 511 Atmospheric Processes
CEVE 576 struktuurifondide Dynamics ja kontrolli COMP / ELEC / MECH498 tutvustus Robotics
Mech 572 Aerospace Systems Engineering Mech 591 Gaasi Dynamics (S)
Mech 592 Õhuruum keskkonnad (F)
Mech 599 Inimteguri ruumis (S)
Mech 599 / sektsioon 2 Kosmoselaevade Navigation (S)
Mech 599 / sektsioon 3 Design Lennundus- keskkonnad
Mech 691 Hypersonic aerodünaamika (F)
Mech 454 Computational Fluid Mechanics

Fookuses: Sciences (Astro Teadus / Maateadus / Life Sciences)

Ajaarvamine 542 nebular Astrofüüsika
Ajaarvamine 554 Astrofüüsika Päikese
Ajaarvamine 555 Prototäht ja Planeedid
Ajaarvamine 565 Compact objektid
Bioc 524 Mikrobioloogia ja biotehnoloogia
Bioc 540 Metaboolne Engineering
Bioc 544 Biology
Bioc 545 Täpsem Molekulaarbioloogia ja geneetika
Bioc 570 arvutamine koos Bioloogilised andmed
Bioc 580 Protein Engineering
ESCI 667 geomehaanika
ESCI 672 Numbrilised meetodid Maa Systems
ESCI 540 Maa atmosfääri
ESCI 581 Teemad Planeetide Dynamics ... ja teised

MÄRKUS: keskenduti Maateadus, füüsika ja bioteaduste saab valida - sõltuvalt õpilase tausta. Õpilased nõu akadeemilise nõustaja umbes sobiva valiku oma valikainete reaalerialadel. 30 krediidi tundi pea olema 500-tasandil ja üle selle.

Fookus: Juhtimine

MGMT 734 Technology Ettevõtlus
MGMT 629 Äriplaan Development
MGMT 601 Finantsaruannete analüüs
MGMT 618 Keerukust Inimesed ja organisatsioonid
MGMT 658 Applied Riskijuhtimise
MGMT 619 ühingujuhtimise ... ja teised

Märkus: See kirje ei kajasta kõiki kursusi saadaval igal aastal. Samuti pange tähele, mitte kõik kursusi pakutakse igal aastal. Õpilased palutakse nõu oma akadeemiliste nõuandjate enne registreerimisega.

A3, - 6 kuud internatuuri: Praktiline kogemus pakutakse kaudu 3-6 kuu töö keelekümblus. Praktika on juhendamisel vastuvõtva firma, riigiasutus või mittetulundusühing. Kokkuvõte internatuuri projekt on vajalik nii suuliselt kui kirjalikult osana Professional Magistriseminar.

Üldine Teated (GA) on ametlik Rice õppekava. Juhul kui on olemas lahknevus GA ja mõne teise veebisaidi või väljaanded, GA prevaleerib autoriteetse allikana.

Rakendused

Aktuaalset Lõpetajad:

Kui arendada seda uut programmi loo valitsuse ja kosmosega seotud asutuste ja ettevõtete tegelevad NASA ja kosmoseteadus võeti ühendust, et saada tagasisidet tööstusharu huvi programmi nagu uus ruum teele.

Ruumi raja eesmärke:

 • töötajat kosmosetööstuses, nagu NASA ja nendega seotud organisatsioonid, kes kavatsevad laiendada oma teadmisi ja oskusi baasi.
 • töötajate kosmosega seotud tööstuse, valitsusasutused, ja võib-olla välisturgudel, kes otsivad karjäärile nende tööstusharude
 • teaduse üliõpilastele huvitatud töötamisest seotud positsioonid kosmosetööstuse mittetulunduslik kosmosega seotud organisatsioonide, valitsusväliste organisatsioonide ja teadusasutustest.

Space lõpetanute võiks jätkata karjääri erinevaid valdkondi kosmosega seotud ametid, näiteks ruumi tehnikud, kasulik koormus spetsialistid jne, või otsige kommertspaberite positsioonid kosmosesektori riiklikud laborid, teaduse / teadusasutused, advokaadibürood, meditsiini keskused, haridussektoris, sõjaliste ja avalike suhete.

Ettevõtted, kes on pakkunud seisukohti lõpetajate sarnased programmid on:

 • Southwest Research Institute;
 • NASA JSC;
 • Ad Astra Rocket;
 • NASA / Space Life Sciences,
 • Lockheed Martin Space Systems;
 • Lunar ja Planetary Instituut;
 • Wyle Houston;
 • Boeing; ja teised

PSM nõukogu Affiliates Space Studies jälgida:

EUGENA Bopp - Wyle Corp, integreeritud Science and Engineering
Jim Burch - Space Science and Engineering Div. Southwest Research Inst.
Mark Craig - SAIC, pensionil
Franklin Chang Diaz - Ad Astra Rocket
Helen Lane - NASA, JSC Kosmos ja Life Sciences
Laurence Hind - Lockheed Martin
Steve Deiker - Kairo Õhuruum
Kamlesh Lulla - NASA, University Collaoration ja partnerlusasutus
Steve Mackwell - direktor, Lunar ja Planetary Instituut
Stewart O'Dell - Halliburton
John Scott - NASA, JSC Energy Conversion Branch
Darcie Durham - Boeing
Joy Kelly - Jacobs Engineering

Sissepääs

Sissepääs kraadiõppe Space Studies on avatud kvalifikatsiooniga üliõpilased, kellel on bakalaureusekraad seotud teaduse või tehnika programmi, mis sisaldas muidugi töö üldiselt füüsika, keemia, kivi, Lineaaralgebra ja diferentsiaal. Hea hinded üldise Graduate Record läbivaatamine (GRE), hea kriitilise mõtlemise ja suhtlemisoskus ja tugeva kvantitatiivse oskusi. Statistika sissejuhatav ökonoomika ja arvutioskused eelistatud. Department teaduskonna hinnata eelmise akadeemilise rekord ja volikirjad iga taotleja isiklikult ja teha lubamise otsused.

Kohaldada, saatke järgmised andmed:

 • Täidetud taotluse (kohaldatakse on-line)
 • Kolm isiklikku soovituskirja - soovitajad saavad nüüd esitada oma tähed on-line
 • General GRE hinded (kasutage koodi 6609 riisi; ärge muretsege osakond kood)
 • Official ärakirja kõik ülikoolid osalevad
 • TOEFL hinded (vajadusel)
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Today, the Wiess School is still pioneering educational frontiers by incorporating research into more classes and undergraduate students into research laboratories. In the majority of Rice labs today, ... Loe edasi

Today, the Wiess School is still pioneering educational frontiers by incorporating research into more classes and undergraduate students into research laboratories. In the majority of Rice labs today, undergraduates can be found working side by side with faculty, graduate students and postdoctoral researchers to advance the boundaries of human understanding in astronomy, biochemistry, cell biology, chemistry, earth science, ecology, evolutionary biology, mathematics and physics. Näita vähem
Houston , Houston + 1 Rohkem Vähem