Read the Official Description

Master of Fine Arts - filmi ja televisiooni

Master of Fine Arts (Film and Television) annab kogenud filmi ja televisiooni praktikud ja kõrge film õpilast, võimaluse tegelda sõltumatu uurimistöö oma valdkonnas. Aste võimaldab üliõpilane teadlastel arendada meisterlikkust ja eelnevalt teooria ja praktika oma valdkonnas.


Kandidaadid esitab ja nende juhendaja, arendab oma teema arendamiseks. Kõige sagedamini projekti ei tootmise aluseks. Näiteks sobiva loomingulise projekti võib kirjalikult täidetud mängufilm skripti või uurides aspekt filmi ja televisiooni praktika. Projektid võivad sisaldada mõningaid elemente tootmise vajaduse korral (nt haagisega või lühike animatsioon).


Kuigi peamiselt ise suunatud töötavad õpilased ühe või kahe järelevalveasutuste School of Film and Television akadeemilise personali. Kandidaatide valik sõltub kooli võime sobitada hagejate projektid saadaval järelevalve. Kõik loomingulisi projekte tuleb lisada kirjalik väitekiri (tavaliselt 12000 sõna), mis lugupidamist ja valgustab loominguline töö ja asetab selle jooksul teaduslikud kontekstis.


Kestus:

  • 24 kuud täistööajaga; 48 kuud osalise tööajaga


Taotlemise tähtajad:

  • 31. mai või enne 30. septembrit


Stipendium Tähtaeg:

  • 31. august rahvusvaheline taotlejatele
  • 31. oktoober koduseks taotlejad
Program taught in:
Inglise

See 3 more programs offered by Victorian College of the Arts »

See kursus on Campus based
Start Date
Jan. 2020
Duration
2 - 4 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
By locations
By date
Start Date
Jan. 2020
Application deadline

Jan. 2020