Magister kunsti meedia disain tava

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Master of Fine Arts in Meedia Disain praktikad

Kunstikeskus lõpetaja programmi Media Design Practices pakub kahe-või kolmeaastase Master of Fine Arts õppekava, mis aitab ambitsioonikaid disainerid erineva taustaga muutunud disain juhid ja teadlased arenevates valdkondades. Me oleme pühendunud määratleda uusi tavasid disain. Meie lõpetajad on valmis eluiga leiutis.

Meie visioon on õpetada projekteerijad mitte maailma nagu see on, kuid kui see muutub, kuni mõtlema, mida see tähendab kasutada meie agentuuris disainerid muuta maailma nagu me tahame seda.

Et seda edasi, pakume kahte suunda: Lab ja väli. Iga lugu, omal moel, suunab kujundaja suunas tuleviku väljakutsetele ja muutuv roll disain.

Laboris lugu, üliõpilasi töötama stuudio kontekstis, kasutades disaini esitada küsimusi rakendusuuringute ja spekulatiivne projektidel seotud arenevate kommunikatsioonitehnoloogia ja kultuurilised tavad. Me liikuda probleemide lahendamisele paradigma asendisse disainer teadlasena, millel on eriline point-of-view, kes kasutab disain mõista ja suhelda maailma. Meil on selgesõnaliselt valmistub meedia disainerid võtta kõrgetasemelistele rollid domeene, mis on tulevikku suunatud ja mille mõju on kaugeleulatuv: info-ja kommunikatsioonitehnoloogia, prognoosides üksused, tööstus-ja arendustegevusse, teadusuuringute labs, sidevahendeid, teadmiste, infrastruktuuri ja poliitika tegemise ja ettevõtlikku või sõltumatu tavasid.

Valdkonnas loo käivitada koostöös Designmatters, üliõpilasi töötama reaalse maailma kontekstis, kus sotsiaalküsimused, meedia infrastruktuuri ja kommunikatsioonitehnoloogia lõikuvad.Valdkonnaga loo võtame eetika, poliitika ja tavade disaini vallas sotsiaalsete muutuste (sh retoorika "hea"). Meie õpilased kogeda võimudünaamikat kõrge, madal-ja no-tech side sotsiaalses kontekstis firsthand. Valmistume disainerid võtma aktiivset rolli uute mudelite rahvusvahelise arengu ja kodanikkonnaga töö käigus kogukonnad, institutsioonid, valitsused ja ettevõtluspüüdlusi. Meie lõpetajad luua elujõulist elukestva disaini tavad, et suhelda otse inimeste haigus.

Aastal 2009, meie osakond kolis 14.000-square-foot endine ülehelikiirusega tuuletunnel hotellis Art Centers Lõuna Campus. Põnevas soodustab inspiratsiooni ja eksperimenteerimine, see pühendatud ruumi maja meie õpilased tööjaamad, digitaalne laboris ja tuuletunneli galerii.

Viimati uuendatud apr 2013

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Art Center community—students, faculty, staff, trustees and alumni—came together throughout 2010 to envision the future of our institution.

The Art Center community—students, faculty, staff, trustees and alumni—came together throughout 2010 to envision the future of our institution. Näita vähem
Pasadena , Santa Barbara + 1 Rohkem Vähem