Read the Official Description

Master of Fine Arts

&nbsp

Master of Fine Arts kraadi antakse pärast edukat lõpetamist 42 ainepunkti õpingute ja muude programmi nõuetele (sealhulgas lõplik näitus ja doktoritöö) üle 20-24 kuu jooksul, alates Sügissemester. Ülikooli makromajandusliku finantsabi programmi, tegutsenud alates 1973 annab õpilastele võimaluse arendada oma tööd seoses intensiivse kriitilise arutelu. Akadeemiline õpinguid kunstiajaloo või muid teemasid lahutamatu osa programmist.

&nbsp

Õpilased on valitud nende võime nagu kunstnikud, craftpersons või disainerid, nende arusaamist seotud kriitilise informatsiooni ja isikuomadused ja huvid, mis võivad eeldatavasti kaasa oma edu õpetajad ja teadlased.

&nbsp

Ülikooli makromajandusliku finantsabi programmi käsitletakse peamisi valdkondi uuring pakkus ülikoolis: käsitöö ja kaunite ja Media Arts.

&nbsp

Master of Fine Arts in Craft programm on distsipliin-asub keraamika, ehete disain ja metalsmithing või tekstiili.

&nbsp

Master of Fine Arts in Fine ja Media Arts on valdkondadevahelisele looduses, kuigi õpilased võivad keskenduda audio ja video, digitaalse meedia, joonistamine, film, paigaldus, värvimine, performance'id, fotograafia, graafika või skulptuur

See 1 more programs offered by NSCAD University - Nova Scotia College of Art and Design »

See kursus on Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
Application deadline