Magister kunsti

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Fine Arts

Ehk soovid jätkata Master 's kraadi professionaalsemaks keskenduda. 60-krediidi tund programm, MFA on terminal kraadi, valmistab teile õpetada kollegiaalne taset või järgida muid tööalaseid võimalusi. Valige joonistus, maal, skulptuur, graafika, keraamika, fotograafia või graafiline disain kui oma ala rõhku.Graduate School nõuded

1. Säilitada 3,0 GPA kogu MFA programmis
2. Täielik tase nõuetele jooksul 6 aastat
1. Ulatuse nõuded
1. 34 semester krediidi tundi, stuudio suur (lisada terminal doktoritöö projekti 16 krediidi tundi).

2.16 semester krediidi tundi o f Art History and Concepts-vähemalt 2 "in-house" kunstiajaloo kursused tuleb võtta. Kuni 7 (7) tundi Readings in Art History on kõik, mis on lubatud.

3. 10 semester krediidi tundi stuudios kunsti peale suurt ala.Valdkondades Major Studio kontsentratsioon

&nbsp

 • Joonistus
 • Maalimine
 • Skulptuur
 • Disain (graafiline disain, fotograafia)
 • Graafika
 • Keraamika
 • Intermedia

&nbsp


General Sisseastujale Policy

Taotlejal peab olema bakalaureusekraad on suur kunst akrediteeritud asutus ning kes on läbinud vähemalt 36 semester krediidi tundi kunsti üliõpilaste tasemel. Puudused tuleb lõpetada enne kandidaadi lubatud suunduda MFA Õppekava. Vähemalt 10 tundi stuudio keskendumine bakalaureuse tasemel tuleb lõpetada enne üliõpilane peetakse suur on kõrgkoolides.

&nbsp


Transfer Autorid

Kui õpilane soovib on lõpetanud krediidiasutuste üle teise kolledžisse või ülikooli, ta / ta peab mõistma, et kuni 9 (9) krediidi tundi vaid võib üle anda ja tööaega tuleb põhjendada portfelli või uurimus läbi.Lisaks aspirandina tuleb pöörduda Department of Art and Design seoses osakondade seotud nõuete üleandmise krediiti. Kandidaate võivad taotleda lõpetanud krediidiasutuste teenitud muud institutsioonid tunnustatud võeta kraadi nõuetele vastavalt osakondade piirid Krediidiriski ülekandmiseks heaks kiitnud Graduate Dean. Mingil juhul ei saa muidugi üle kraadiõppe programmi kuni ametliku ärakirja jaoks muidugi on saadud Graduate School. Ainult magistriõppesse kasutada Õppekava lisatakse Fort Hays State University ärakirja. Kraadiõppele kantakse semestri lõpetamist. Ei muidugi võib võõrandada, mille kinnitamine on vajalik, sest tähtajad.

 • Eeldatavasti taotleja on 3,0 (B) keskmine viimase 60 tunni bakalaureuse töö.
 • Pakkuda Euroopa Liidu üliõpilaste protokoll ja kohaldamise lubamise Graduate School.
 • Esitada kolm soovituskirja inimestelt, kes on või on olnud seotud hageja kunstnik (nt õpetajad, kolleegid jne).
 • Esitama avalduse eesmärk kohta motivatsiooni otsib kraadi. Õpilane peab näitama, mida tema / tema kontsentratsioon on.
 • Esitama 20 pilti tema / tema tööd. Iga pilt peab olema nõuetekohaselt identifitseeritud kunstniku nimi, ametinimetus, keskmine, kuupäeva ja suuruse tööd. Pilte peaks sisaldama: 10 töid suuremate kontsentratsiooni ja 10 töid teiste piirkondade art. Kaasa pilti andmete vorm nummerdatud vastavaks pilte. Ei toimu loobumist pilti portfellides.
 • Esitada CV koos näituse rekord ja professionaalne töö.


MFA Sisseastujale Komitee vaatab kõik taotlused, ja omal äranägemisel nõuda lõpetamist eriti kursused kõrvaldada puudused üliõpilaste koolitust. Selliseid kursusi oleks nõudeid lisaks nõutav miinimum kraad. MFA Sisseastujale komitee soovitust umbes sissepääs Graduate Dean, kes teeb otsuse selle kohta ülestunnistust. Ei otsus tehakse teatavaks telefoni teel.

&nbsp


Residentuuri


MFA kandidaat peab veetma 2 semestrit residentuuri. Suvekoolis peetakse täita elukoha nõue.

&nbsp


Magistriõpe

Lõpetanud magistrikraadi Fort Hays riik võib taotleda kokku kuni 36 krediidi tundi poole MFA, Mille peab heaks kiitma suuremaid professor ja tudeng lõpetaja komitee ajal esitamise programm. Tähelepanu pööratakse kuupäeva annab t ta magistrikraadi arvu määramisel krediidi tundi vastuvõetav.

&nbsp


Eduaruannetesse

Sissepääs MFA programm ei garanteeri lõpetamist või et üliõpilane antakse kraadi. Ta / ​​Ta võib olla langenud registreerumise või valduses aitamas kaugemale tavapärased kaks kuni kolm aastat, kui tema / tema edu ei mõõda kuni standarditele Department of Art and Design. Incompletes ei vaadelda rahuldavat edu. Kursused peavad olema täidetud enne sooviavaldused on lubatud järgmistel programm kursused.

Seal on vähemalt 3 kommentaarid läbi kandidaadi koolilõpetaja komisjon määrata koolilõpetaja edu: Esimene läbivaatamine, esialgne suuline eksam ja lõpp suuline eksam.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

FHSU is the leading forward-thinking, entrepreneurial university of the Midwest. We have an enrollment of more than 13,000 students and offer hundreds of certificate and degree programs at the associa ... Loe edasi

FHSU is the leading forward-thinking, entrepreneurial university of the Midwest. We have an enrollment of more than 13,000 students and offer hundreds of certificate and degree programs at the associate's, bachelor's and master's levels through 28 academic departments. Näita vähem
Wichita , USA veebis + 1 Rohkem Vähem