Magister kunstiline juht graafiline disain, digitaalne disain võimalus

Üldine

Programmi kirjeldus

Digitaalne Designer on graafiline disainer töötab digitaalse ja interaktiivse disaini toetab: intraneti ja internet, DVD, mobiilsed rakendused, loomine animeeritud pilte, 2D või 3D ...

See koolitus vastab kontseptuaalne ja semantiline õppe, visuaalne, tehnoloogia ja juhtimis.

Kahe aasta jooksul Master peale isikliku töö kinnitamise iga teema uuritud, tehakse ettepanek õpilasi individuaalselt projekti teostamiseks aastas ja eriala poest.

Õpilased on ka vastamisi projektijuhtimine selts, kus on loodud kollektiivne teisel aastal. Iga rühm lõi peab saavutama aastal kolm tegelike projektide reaalse sponsorid, klientidele, kes nõudis kooli või Õpilased kuuluvate võrku.

Koolitus nõuab 25 nädala kohustuslik koolitus töökohal.

Digitaalne ja interaktiivne loomise võimalus on teha õpilane suudab arendada rakendusi ja kasutab valdkonnas digitaalse meedia. Õpetamise keskendub loovusele, strateegia ja metoodika arendamine sisu ja interaktiivsed teenused. See annab juurdepääsu vastutavatel kohtadel meediatööstuse, Internetis ja ettevõtted kõigis tööstusharudes.

Koolitus eesmärk:

Arenev rakendused ja kasutab valdkonnas digitaalse ja interaktiivse meedia. Kinnitada kaks kraadi: pealkiri riigi poolt tunnustatud Level I (Bac 5) ja rahvusvahelise diplomi.

sisenemise nõue:

Hoia pealkirja või diplomi tasemel II (bakalaureuse-, bakalaureuse-) ja on valmis kooli kolme aasta kõrghariduse valdkonnas visuaalse kommunikatsiooni ja graafiline disain, tahke teadmisi uute tehnoloogiate ja multimeedia .

Trades:

Teatises selts, web selts, reklaamiagentuur või kommunikatsiooni osakonna ettevõte, kunstiline juht graafilise disaini eest vastutab visuaalse dimensiooni teavituskampaania ja sekkub erinevatel etappidel disain, läbirääkimise ja rakendamise projekte juhtida. See loob ja kontrollib kõiki graafilise disaini ja suunab tööd, mida erinevad spetsialistid projekti kaasatud.

Tunnistus endine õpilane Master of kunstiline juht graafiline disain, digitaalne loomise võimalus:

Bertrand

"Erinevaid teemasid on väga väärtuslik ja hästi professionaalne maailm multimeedia, siis võib jätta väga laias valdkonnas võimalusi meie tulevik (...). Ma olen uhke, et mul oli võimalus lõpetada oma õpinguid selles koolis, mis võimaldas mul minna vaikselt tööjõu kohe peale minu professionaalne leping. Ma soovin talle edu edaspidiseks. "

Viimati uuendatud jaan 2017

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Fondée en 1982 et située au cœur du 20ème arrondissement de Paris, Autograf, école historique dans les domaines du Graphisme, du Digital, du Design d’Espace et du jeu vidéo, propose des formations val ... Loe edasi

Fondée en 1982 et située au cœur du 20ème arrondissement de Paris, Autograf, école historique dans les domaines du Graphisme, du Digital, du Design d’Espace et du jeu vidéo, propose des formations validées par des diplômes d’état ou reconnus par l’état. Ecole à taille humaine, chaque étudiant bénéficie d’un accompagnement individualisé par les professeurs et l’équipe pédagogique. Näita vähem