Magister kunstiline juht graafiline disain

Üldine

Programmi kirjeldus

Graafika, graafiline disain, reklaam, kirjastamine, viidad, pakendid ... On palju valdkondi, mis kasutavad oskusi Art Directors.

See Master saadaval kahes võimalus, Chart loomine ja reklaam loomine, ristid kontseptuaalne ja semantiline õppe, visuaalne, tehnoloogia ja juhtimis.

Kahe aasta jooksul koolitust, lisaks isikliku töö kinnitamise iga teema uuritud, tehakse ettepanek õpilasi individuaalselt projekti teostamiseks aastas ja eriala poest.

Õpilased on ka vastamisi projektijuhtimine selts, kus on loodud kollektiivne teisel aastal. Iga rühm lõi peab saavutama aastal kolm tegelike projektide reaalse sponsorid, klientidele, kes nõudis kooli või Õpilased kuuluvate võrku.

Koolitus nõuab 25 nädala kohustuslik koolitus töökohal.

Valdkonnas graafiline disain ulatub tüpograafia ühe pildi. See Master kujundamisel spetsialistid, kes disain, saada kuju ja rakendamise kooskõlastamiseks visuaalse kommunikatsiooni protsessi. Peamine eesmärk on funktsioon kunstiline juht on reklaami- ja visuaalse kommunikatsiooni asutus, mis eeldab lisaks vaieldamatu loominguline omadused, oskused ja teadmised valdkonnas.

Koolitus eesmärk:

Hakka ekspert, kes on projekteerimisest teostuseni side projekte. Kinnitada kaks kraadi: pealkiri riigi poolt tunnustatud Level I (Bac 5) ja rahvusvahelise diplomi.

sisenemise nõue:

Hoia pealkirja või diplomi tasemel II (bakalaureuse-, bakalaureuse-) ning kes on läbinud põhikooli kolme aasta kõrghariduse valdkonnas visuaalse kommunikatsiooni ja graafiline disain.

Trades:

Teatises agentuur, reklaamiagentuur või kommunikatsiooni osakonna ettevõte, kunstiline juht graafilise disaini eest vastutab visuaalse dimensiooni teavituskampaania ning osaleb erinevatel etappidel disain, läbirääkimise ja rakendamise projekte juhtida. See loob ja kontrollib kõiki graafilise disaini ja suunab tööd, mida erinevad spetsialistid projekti kaasatud.

Tunnistus endine õpilane Master graafilise disaini Art Director:

naast

"Ma läksin Autograf BTS graafiline disain trükimeedia esmase valiku ja õhkkond oli väga kogu minu kooli. Mul on suur disaini stuudio kursused mäleta, kus meil oli tõeline ärkamine kaubandus, me läbi kõik, mida me võiks teha, meie loovust oli kõrgelt arenenud.

Kui minu BTS ja unhooked minu bakalaureuse olin Master Kunstiline juht graafilise disaini tahtsin saada tööle ja tänu vaheldumine, leidsin huvitava asendis, esimene selts spetsialiseerunud tegevuse marketing, kus ma jooksin ja siis teisel aastal jooksul Kofeiin selts, kus ma olin assistent kunstiline juht.

Pärast neid kogemusi, töötasin W & Cie selts, kus ma lähenes maailma fotograafia. Neil kahel aastal oli mul võimalus töötada Amundi brändi territooriumil ja seega suunates fotosessioone ja kaubaautod ülemaailmne kampaania.

Täna ma olen kunstiline juht asutuses Extreme Muse, ma töötan luksus eelarved nagu Ulysse Nardin (Šveitsi kellassepp), Samsung, Nespresso, LVMH, Kering ... ma teen tööd ideed disainer, kes läheb otsivad fotograafid ja universumi läbi koostamisel püksikud ja suunas tulistamine saavutada retouching ja foto montages. "

Viimati uuendatud jaan 2017

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Fondée en 1982 et située au cœur du 20ème arrondissement de Paris, Autograf, école historique dans les domaines du Graphisme, du Digital, du Design d’Espace et du jeu vidéo, propose des formations val ... Loe edasi

Fondée en 1982 et située au cœur du 20ème arrondissement de Paris, Autograf, école historique dans les domaines du Graphisme, du Digital, du Design d’Espace et du jeu vidéo, propose des formations validées par des diplômes d’état ou reconnus par l’état. Ecole à taille humaine, chaque étudiant bénéficie d’un accompagnement individualisé par les professeurs et l’équipe pédagogique. Näita vähem