Magister kunstiline juht videomängu loomiseks

Üldine

Programmi kirjeldus

Pascal Luban, mängu disainer ja loovjuht (Ubisoft, Activision, Sony, täringud), on viide spetsialist, kes vastutab haridus- valideerimine seda koolitust.

See Master tahab olla väga konkreetne. See on üles ehitatud õpilasele videomängu projekti. Need on kujundada, arendada, avaldada ja turustada oma mängu. Kui ta teab, edu, nad võivad isegi tulu. Ja kui see nii ei ole, et asjaolu, et näha oma nime seostatakse avaldatud mäng on suurepärane visiitkaart.

Program:

  • Advanced akadeemilise koolituse: arvutigraafika, programmeerimine, disain - Sissejuhatus uued oskused: Marketing, projektijuhtimine, õiguslikke aluseid - arendamine mängu kontseptsioon ja selle prototüüp.
  • Game Development - ettevalmistamine turunduskampaania - avaldamine ja turustamise mängu (seire ühenduses, jätkates teavituskampaania, animatsioon mängu) - Akadeemiline Täpsem koolitust, et valmistada neid ette luua oma stuudio: ettevõtlus, juhtimine - ettevalmistamine teine ​​projekti (isiku või grupi), et õpilased püüavad arendada pärast kapten.

Koolitus nõuab 25 nädala kohustuslik koolitus töökohal.

Koolitus eesmärk:

Tööstusliku kangas videomängude tööstus tänapäeval koosneb peamiselt väikesed meeskonnad hakkavad arendada oma projekti. Avaldades oma mängu on muutunud tähtsaimaks veenda investoreid või FAJV ja avada tulevase rahastamise. Eesmärk on see muidugi on, et tudeng: - Disain ja arendada videomängu - Viia asjatundlikkusega, seadmed - annab võimaluse käima tegelikkusega pärast avaldamist - Üle pakuvad esimesel võimalusel, võimaldades arendada, avaldada ja turustada mängida.

Kinnitada kaks kraadi: pealkiri riigi poolt tunnustatud Level I (Bac 5) ja rahvusvahelise diplomi.

sisenemise nõue:

Hoia pealkirja või diplomi tasemel II (bakalaureuse-, bakalaureuse-) ning kes on läbinud põhikooli kolme aasta kõrghariduse valdkonnas mängimiseks või 3D.

Eeldused:

Loovus, multidistsiplinaarne tehnoloogia tundlikkust, suhtlemisoskust, arvutioskust ja tarkvara (Photoshop, 3DS Max, mängu mootor, programmeerimine, ...), kunsti ja kaasaegse kultuuri, autonoomia, meeskonnavaim.

Trades:Diplomi omanik, tema multidistsiplinaarne lähenemisviis võib integreerida arengu stuudio ja tõhusalt mahub väike meeskond. Ta kannab vastutust kogu projekti alates vajaduste analüüsi sponsorile teostuseni ja meetmete rakendamiseks, mille eest ta on käendaja täitmise ja kvaliteeti. Rolli kunstiline juht on nii strateegiline, organisatsiooniliste ja juhtimisega ning vastavalt struktuure, kus ta tegutseb, see saavutab mõned või kõik järgmised alad:

  1. kliendi nõudmisel analüüsi ja määratluse strateegilisi soovitusi
  2. Ettepanek Development
  3. Disain ja projekti rakendamise
  4. Juhtkond
  5. Konkurentsivõimeline luure, turu ja tehnoloogia suundumusi ja kunsti
  6. finantsjuhtimise menetlused

Sõltuvalt eriala, ta osaleb ka realiseerimise märke ja maastik 3D, animakangelase või integratsiooni / skripti andmeid reaalajas mootori mängu. Tugev areng "tõsised mängud" annab uued võimalused arendajad videomängud, mida tõendab loomise spetsialiseeritud ettevõtted selle innovatiivse sektori.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Fondée en 1982 et située au cœur du 20ème arrondissement de Paris, Autograf, école historique dans les domaines du Graphisme, du Digital, du Design d’Espace et du jeu vidéo, propose des formations val ... Loe edasi

Fondée en 1982 et située au cœur du 20ème arrondissement de Paris, Autograf, école historique dans les domaines du Graphisme, du Digital, du Design d’Espace et du jeu vidéo, propose des formations validées par des diplômes d’état ou reconnus par l’état. Ecole à taille humaine, chaque étudiant bénéficie d’un accompagnement individualisé par les professeurs et l’équipe pédagogique. Näita vähem