Magister logistika juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Logistika juhtimise magister

ajalugu

Meie lõpetanud instituudi loodi 2008. aastal. Meie peamine eesmärk on kasvatada andeid ja anda neile ülemaailmse kaubanduse ja logistika juhtimis võimeid. Meie uurimisvaldkondadeks on ketid ja frantsiisiandja juhtimise, logistika juhtimine, rahvusvaheline ärijuhtimine, jne Praegu on meil kaks võistkonda - ketid ja frantsiisiandja ja globaalse kaubanduse ja logistika meie lõpetanud instituudi. Pärast me lõpetada integreerides teaduskonna ressursse, meil rohkem võistkondi (nt rahvusvaheline ärijuhtimine meeskond jne)

Eesmärgid

Meie eesmärgiks on kultiveerida andeid koos integreeritud teadmisi ja oskusi kaubanduse ja logistika, iseseisvat mõtlemist ja probleemide lahendamise oskusi. Me eeldame, et meie õpilased integreerida teoreetilised teadmised praktiliste koolituse, et pakkuda kasulikku teavet tõhusalt lihtsustada tippjuhtkonna otsuste tegemisel. Mis teoreetiliste teadmiste ja praktilise koolituse saanud, me usume, et meie õpilased võiks abiks olla ükskõik organisatsioonide kohe pärast nende lõpetamist.

Teaduskond

Meil on 13 õpetajat, sealhulgas 3 professor, 3 dotsentide ja 6 dotsent. Iga õpetaja on tema / tema master või doktorikraadi saanud kas siseriikliku või rahvusvahelise ülikooli ja on eriala teatud akadeemilise ja teadusuuringute valdkondades. Osalise tööajaga õpetajad meie osakonna kas täistööajaga õpetajad teistest ülikoolidest või eksperdid tööstuse ja need kõik on magistrikraad või eespool. Matemaatika tipptase on kõige väärtuslikum vara meie osakonnas.

õppekava planeerimine

Keskenduda meie lõpetanud instituudi peitub aidates õpilastel neelavad professionaalne kauplemise ja logistika teadmisi teooriaid ja praktilise koolituse ühitatud ja professionaalse aspekte nii kaubanduse ja logistika hoolitseda. Meie õppekava on kavandatud järgmiselt: 1. Core kursused (nõutav): Trading Business teemad, kaubanduse ja logistika Juhtivad teemad, International Logistics teemad, ERP praktilisi teemasid, uurimismeetodid ja seminarid., 2. Professional kursuste (valikuline): Research rahvusvahelise majandus-, tööstus majanduse analüüs, rahvusvahelise ärijuhtimise tava Trading ja alastel teemadel, International Business vahekohtu ja läbirääkimised, Supply Chain ja Global Trade ja Logistics Management, Warehouse planeerimise ja töö analüüsile, logistika ja müügikanal Management, logistilised Distribution System, Transport Majandus jne

  1. Essee

Rajatised

Meil on 1 professionaalse multimeedia audio-visuaalse klassiruumis ja 2 professionaalse arvuti labs. Meil on ka seotud riist- ja tarkvara installitud nagu ERP, CRM, 3D virtuaalne ärijuhtimine, andmete uurimise, SPSS statistilise analüüsi Amos statistilise analüüsi, BOSS otsustusprotsessi simulatsioon ärijuhtimise, KMS, DEA lahendamine andmete analüüs, ESS turu-uuringu ja Chain Store Master.

Meil on ka professionaalne klassiruumis nn innovaatilise Keskus Future Store ja globaalse logistika uurimiskeskus, et pakkuda meie õpilastele praktiline keskkond, kus nad saavad kasutada kui tööstuse ja ülikooli koostöö alus praktiseerida oma pood osutamist ja logistika toimimise. Tarkvara valmistume õpilased on "Otsustamine Simulatsioon süsteemi kaupluseketid", "Otsustamine Simulatsioon süsteem Multi-etapp Tarneahela", "Simulatsioon Tarkvara Business Space Design ja planeerimine" ja "RFID rakendus".

Graduate Institute Operation Development

Selleks, et rakendada meie sisemist toimimist ja viia ellu projekte, mis on seotud õppe-ja teadustöö, lisaks meie regulaarne igakuine osakondade koosolekud, me ka loodud komiteede, koosneb teaduskonna hoolitseda erinevate osakondade tegevust. Praegu komisjonide meil on järgmised: õppekava planeerimise komitee, õpilaste kaebuse käsitsemise komitee, üliõpilane-juhised komitee, üliõpilane auhindu ja karistused komitee, kulude revisjonikomisjoni, raamatukogu komitee, seina chart / instrument seadmed komitee, hoolekande komisjon, toidu järelevalvekomisjon, sooline võrdõiguslikkus haridus, telefon-nõuandekomitee, üldine asi komitee, õpetamine subsideerimine komitee, student Association instruktorid, vilistlased teenuse müügipakkumiste komitee, registreerumise meeskond, R & D komitee, tulemuslikkuse hindamine komitee jne Iga komitee mitte ainult hoolitseb oma äri, kuid ka koostööd üksteisega läbi piisavalt kommunikatsioon saavutada üldist haldus- olulisi tegevusi operatsiooni meie lõpetanud instituudi.

Täpsem Haridus

Seoses tegelevad arenenud haridus, meie õpilased saavad jätkata oma PhD hariduse siseriikliku või rahvusvahelise koolilõpetajad ja suuremate tööstustehnoloogia ja juhtimine, ärijuhtimine, tehnoloogia juhtimine, rahvusvaheline kaubandus, rahvusvahelise ärijuhtimise, globaalse kaubanduse ja logistika juhtimine, tööstus majanduse jne Meil on mitu õpilast õpib PhD programmide lõpetanud instituudid Taiwani ja välismaal.

Töö

  1. Tööpakkumised Eraldi organisatsioonid: Meie õpilased saavad taotleda töökohta rahvusvahelises osa kauplemiseks või jaotus ettevõtte müüjana või töö kauplemise sekretär, tollilaod kaupade sekretär, logistika planeerija, tööstusinsener tehases või logistika osakonna tehnoloogiasektoris ostja, laohoidja, meeskonna liider valmistamiseks sektsioonis või aktsia pidaja.

  2. Avalik Positsioon: Kui meie õpilased läbida avaliku teenistuse uuringud, nad võivad töötada nii tööstus- tehnikute või töötada Instituut Information Industry, CPC, Bureau of Foreign Trade, nõukogu Majandusliku planeerimise ja arengu, toll jne
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Embracing the philosophy of holistic education, we are dedicated to cultivating students’ practical skills. Currently, we have three colleges which are the Colleges of Finance, Management and Informat ... Loe edasi

Embracing the philosophy of holistic education, we are dedicated to cultivating students’ practical skills. Currently, we have three colleges which are the Colleges of Finance, Management and Informatics, four graduate schools, 12 departments, 1 departmental team (1??) and 1 degree program. Additionally, we established an on-the-job Master program in 2010. In order to enhance the quality of our teaching staff, professors such as Lee Chia-Tung, Chen Ming-Zhang, Chen Guang-Xian, Xu Sheng-Hsiung, Lin Wei-Yi, Pan Zhao-Xian, Luo Neng-Qing, Hua Ming-Shu, Chen Wen-Xian have been recruited. Näita vähem