Magister loomingulist praktikat (ma)

Üldine

Programmi kirjeldus

Meie Master of Arts in Creative tava on välja töötatud loominguline praktikud; hiljuti kooli lõpetanud ja spetsialistid, kes soovivad uurida, tugevdada ja süvendada oma praktika jooksul oma kontekstis. See kursus on kõike individuaalne.

Ainulaadne programm julgustab sind jätkama enesetäiendamine ettepaneku programmi kehtivuse ajaks, mis võimaldab teil uurida ja tugevdada oma enda praktika ja pane see keskele oma õpinguid. Selles käsitletakse vajadusi lõpetajate kunsti ja disaini, kes soovivad edasi arendada oma praktikat; arendada oma identiteeti kontekstis loominguline ja kultuuritööstuse; säilitada kontakti teiste loomemajanduse; arendada vabakutseline või karjääri teises kontekstis portfelli karjääri.

Leeds College of Art - MA Creative Practice - programmi Video alates Leeds College of Art on Vimeo.

Programm on intellektuaalselt nõudlik, kuid mitte teooria raske. See on ideaalne, kui teil on kogemusi praktiseerivad kunstnik või disainer ja vajadust pühendada aega ja energiat, et oma tööd tõelise kunsti-kooli kogukonna ja atmosfääri. Õppimine on dünaamiline ja interaktiivne, ja loom julgustatakse jagama ja koostööd üksteisega.

Oleme spetsialiseerunud kunsti ja disaini institutsioonide, nii on palju kontakte College tagada, et saate suhelda ja koostööd mehe loomingulisi inimesi.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Leeds College of Art has been delivering high-quality art and design education for over 160 years and has contributed significantly to the development of art education in Britain and beyond, having pi ... Loe edasi

Leeds College of Art has been delivering high-quality art and design education for over 160 years and has contributed significantly to the development of art education in Britain and beyond, having pioneered new ways to teach and to structure qualifications. Näita vähem