Master in Global Fashion juhtimine

FIT Master of Professional Studies (MPS) Global Fashion Management valmistab areneva mood juhid top juhtivatel ametikohtadel kasvav rahvusvaheline moetööstus. Pakutud FIT koostöös Hongkong Polütehniline Hongkongis ja Institut Français de la Mode Pariisis, programmi juhib pärast rahvusvahelise õppejõud ja rajatisi ja tööstuse kontakte kolme suure institutsiooni kolmel kontinendil.

Intensiivse kümne päeva seminarid iga campus, saad põhjaliku ülevaate omavahelisi erinevate segmentide rahvusvahelise moe ettevõtete ja tehnoloogia, mis ajendab neid. Mis programmi keskendub juhtimise, kultuuridevaheline mõistmine ja maailmaturul, siis lõpetab valmis koostavad ja valitsevad rahvusvahelised meeskonnad spetsialistide organisatsioonis ning juhendada organisatsioon läbi kaardistamata vetes rahvusvahelise äri tõhusalt ja kasumlikult. Ülemaailmne rõhku tugevdatakse rahvusvahelist õppejõud ja üliõpilaskonna, mis pakub ulatuslikke võimalusi teha ühendusi üle kogu maailma.

Programm on valmis 18-kuud. Klassi struktuur on interaktiivne ja paindlik ning sisaldab intensiivset seminari, e-õppe, külalisesinejad, ja külastusi. Juhtimine oskusi rõhutas samuti loovust, probleemide lahendamine, kirjutamine, suhtlemine ja esinemisoskus.

See selektiivne programm on avatud kandidaatidele vähemalt kolm aastat töökogemust jaemüük, disain, turundus ja kaubandus, import / eksport, mood ajakirjanduse või muude sellega seotud valdkonnas.

Highlights

  • See MPS programmi keskenduda moetööstus on unikaalne lõpetanud äri kraadi USAs.
  • Programm toimub kolmes linnas: Paris, Institut Français de la Mode, Hong Kong, kell Hong Kong Polytechnic University, ja New Yorgis, on Fashion Institute of Technology.
  • MPS programm pakub terviklikku, tööstusharu keskendus klasside uurida kultuurilisi, majanduslikke ja tehnoloogilisi suundumusi.
  • Rahvusvaheline nimekirja teaduskonna pärineb nii tööstuse ja akadeemiliste ringkondade.
  • Õpilased on ulatuslikud koostöövõrgustike võimalusi, mis hõlmavad kogu maailma.
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 6 kursust Fashion Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date