Magister majandusanalüüsis

Üldine

Programmi kirjeldus

Keskenduda piirkondlike võimaluste ja väljakutsete on väga olulised nii arenenud kui ka arengumaades. See programm pakub süvenev hariduse valdkonnas ökonoomika ja eriti piirkondlikke ökonoomika ja võimaldab teil arendada oma analüütilist oskused ja võimed

Programmi eesmärk on luua õpilaste põhioskuste töötada majanduslikud küsimused erinevatel ruumilistel tasanditel; rahvusvaheliste, piirkondlike ja kohalike. Esimesel aastal, õpilased õpivad teoreetiline ja kvantitatiivse analüüsi oskusi. Teisel aastal püüab programm veelgi süvendada üliõpilaste pädevust ruumilise majanduse valdkonnas. Tugevdamine ökonomeetrilise oskusi keskmes on esimese aasta kursusi. Viimane termin on pühendatud kirjalikult terviklik lõputöö, mis toimub tihedas koostöös teaduskonna. See annab teile võimaluse luua sidemeid teadus teaduskonna ja ka saada ülevaade akadeemilise miljöö ja teadmisi, kuidas teostada uuringuid. Lisaks on paljud uurijad jooksul majandusteaduskonna spetsialiseeruda valdkonnas piirkondliku majanduse, luues suurepärase mängu.

Programm sisaldab mitmeid meetod kursusi, mis annavad õpilastele vahendeid ja oskusi analüüsida ja töödelda andmeid ja järeldusi teha. Seega, see programm ühendab teoreetiliste teadmiste kasulikke praktilisi oskusi. Majanduse ökonoomika, statistika moodustab laia aluse tulevastele karjäärivalikutele.

Programmi üliõpilasi ja õppejõude üle maailma, see on iseloomulik rahvusvaheline atmosfäär soodustab laia perspektiivi küsimusi arutatakse klassis.

Inglise oskused ja kogemused töötades erinevate kultuuride inimestega on samuti olulised oskused tööelus osalemiseks.

Õppimine välismaal

Õpilastel on võimalus veeta kolmandat semestri välismaal ühes meie paljude partner ülikoolides. Alternatiiv rahvusvahelise vahetuse eesmärk on uurida valikainete kursused jibs. Mõlemad alternatiivid võimaldavad teil luua oma individuaalse profiili.

Praktika

Osa valikainete semester saab pühendatud internatuuri.

Valikainete semester võib sisaldada akadeemilist internatuuri 7,5 või 15 ainepunkti kursuse paketi osana. Kui üliõpilane otsustab jääda Jönköpingi rahvusvaheliseks ärikooliks (JIBS), pakutakse vaikekursuste paketti. Üks vahetuskursusi on praktikakoht majanduses. Praktika kursus on eriti huvipakkuv, kuna JIBS tagab mitmele üliõpilasele internatuuri ühes kohaliku kogukonna organisatsioonis (tegelik number teatatakse iga aasta detsembris). Praktika saanud õpilased on need, kes otsustavad kolmanda semestri jooksul JIBS-is jääda ja on kõrgel akadeemilisel tasemel. Üliõpilased taotlevad praktikakohti esimese semestri lõpus, paralleelselt välismaale lähetamise valimisega. Praktikaõppe eesmärgiks majandusteaduses on anda üliõpilaste kogemus oma ökonoomikaalaste teadmiste rakendamisel majandusteaduses, võimaldades üliõpilasel edasi arendada oskusi teoreetiliste lähenemisviiside rakendamisel, mida on käsitletud erinevate kursuste käigus. programm. Üliõpilasi, kes ei saa fikseeritud positsioone, soovitatakse leida ka internatuuri. Kui üliõpilased ei leia internatuuri, võtavad nad kurssi kõrghariduse tasemel JIBSis.

Pärast lõpetamist

Haridus valmistab ette õpilasi positsioone nõudlik spetsialiseeritud analüütilised ja metoodilisi oskusi majandusteaduses. Selle tulemusena, siis on oskused tihedat koostööd otsuste tegemisel ettevõtted / organisatsioonid. Sul on võimalik töödelda ja analüüsida andmeid ning edastada need tulemused, et teie kolleegid ja juhid. Need oskused on olulised nii era- kui ka avalikus sektoris. Pärast programmi lõpetamist on Teid hästi ette valmistatud praktilistest ja teaduslikest teadmistest vajavatele ametikohtadele ning neil on võimalus kasutada neid teadmisi uutes mudelites ja meetodites.

Tulenevalt rahvusvahelise mitmekesisus osalejate seda programmi saate omandada teadmisi ja kogemusi töötades üksikisikute erinevatest kultuuridest annab teile vajalikud oskused kaasa võtta arvesse töökohal. Ta on lõpetanud ökonoomika on rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsiooni, mis avab ukse rahvusvahelise karjääri.

Edasine töö lõpetajate see programm võib sisaldada analüüsideks ja uurimise erinevat Rootsi ja rahvusvaheliste rahvusvahelised ettevõtted või avaliku sektori organisatsioonid, nagu valitsusasutused, kohaliku omavalitsuse asutuste, abiorganisatsioonid ja ÜRO agentuurid.

58363_urban_regional_and_international_economics.jpg

Kursused

Aasta 1 Sügis

 • Matemaatiline meetodid majandusteaduses ja finantsanalüüs 7,5 Autorid
 • Majandus- ja finantsanalüüsi mikroökonoomika alused 7,5 krediiti
 • Täpsem makroökonoomika ja kasvu 7,5 Autorid
 • Linnade majandus ja ruumilised meetodid 7.5. Autorid

Aasta 1 Spring

 • Analüütilised meetodid majandus- ja finantsanalüüsi jaoks. 7,5 krediiti
 • Täpsem majandusgeograafia 7.5 Autorid
 • Eelnevast ökonomeetrilisest analüüsist 7,5 krediiti
 • Kriitiline analüüs ja akadeemilise kirjutamise 7,5 Autorid

2. aasta sügisel

 • Õppimine välismaal / valikaine kursused / internatuur 30 krediiti

Aasta 2 Spring

 • Magistritöö majandusteaduskonna 30 Autorid

Andmed

 • Krediidid: 120 krediiti
 • Tase: Master
 • Hinda uuring: täiskohaga
 • Koht Uuring: ülikooli baasil
 • Keel: English
 • Alguskuupäev: sügis 2018
 • Rakenduse kood: HJ-MU089

Nõuded:

Taotlejal peab olema vähemalt bakalaureusekraad (st ekvivalent 180 ECTS ainepunkti akrediteeritud ülikoolis) majandusteaduses või samaväärne. Õpilastel peab olema vähemalt 60 ainepunkti majandusteaduses. Lisaks on vajalik minimaalselt 15 ECTS ainepunkti statistikas / ökonomeetrikas. Tõend inglise keele oskuse vajalik.

Taotleja peab omama vähemalt bakalaureusekraadi (st võrdub 180 krediiti akrediteeritud ülikool) vähemalt 60 ainepunkti majanduses, või samaväärne. Lisaks vähemalt 15 ainepunkti statistika / ökonomeetria on vaja. Tõend inglise keele oskuse vajalik. Loe lähemalt meie inglise nõuded. Kohtade arv on piiratud. Valik on tehtud põhineb:

 • Academic tulemusi bakalaureuse tasemel uuringud
 • Motivatsioonikiri
 • GRE (pole vajalik, kuid hea tulemus võib tugevdada oma taotlus)
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

We build an international university in Jönköping which attracts highly qualified, inventive and enterprising people from all around the world. We contribute to sustainable economic, social and cultur ... Loe edasi

We build an international university in Jönköping which attracts highly qualified, inventive and enterprising people from all around the world. We contribute to sustainable economic, social and cultural prosperity in the region where we reside, making way for knowledge based innovation and enterprise. Näita vähem

Akrediteeringud

EFMD Epas Accredited
AACSB Accredited