Magister majanduse ja rahanduse (MEF)

Üldine

Programmi kirjeldus

Master in Economics ja rahandusministeerium (MEF) on kahe aasta inglise keele magistri programmi, mille eesmärk on anda õpilasele põhjaliku aluse nii teoreetilise ja rakendusliku majandusteaduse. Programmi eesmärk on anda õpilasele põhjaliku aluse nii teoreetilise ja rakendusliku majandusteaduse. Rõhk on arendada abstraktse analüüsi arutluskäik, mis võimaldab lõpetajate lahendada keerulisi majanduslikke probleeme erinevates keskkondades. Taotlejad peavad olema tugeva tausta matemaatika ja hea inglise keele oskus. Kursused on õpetanud nii liikmete Konjunktuuriinstituudi Studies (IES) ja välised spetsialistid keskpank, kommertspangad ja majandusanalüütikud. Lõpetajad tavaliselt eeldada väljakutseid kohtadel pangandus-, nõustamis-, investeerimisfondid ja avalik haldus.

Kohustuslik põhilisi kursusi tutvustada õpilastele arenenud teemasid makroökonoomika, mikroökonoomika ja ökonomeetria samuti kaks suurt väljad rahanduses, nimelt finantsturgudel ja pangandus. Valikainete kursused hõlmavad laia teatud valdkondades majanduse ja rahanduse, mis võimaldab õpilastel spetsialiseerunud valdkonnas oma huvi. Teemad on arenenud majandusteooria (nt majandustsüklite teooria, majanduse dünaamikat, mänguteooria), rakendatakse ökonoomika ja majanduspoliitika (nt monetaarökonoomika, rahvusvaheline makroökonoomika, monopolivastase ökonoomika, tervise ökonoomika, keskkonnaökonoomika, arengu ökonoomika), teoreetiline rahanduse (nt kvantitatiivne rahandus) ja rakendada rahanduse ja investeeringute (Corporate Finance, portfelli analüüs ja riskide juhtimine, rahvusvaheline rahandus, kindlustus, ettevõtete hindamine, kinnisvarafirma).

Avatud uste päev toimub Konjunktuuriinstituudi Studies (IES, Opletalova 26, Prague 1) 6. 1. 2017 09:00 ja 9. 6. 2017 09:00

Kirjeldus sisseastumiseksam ja hindamiskriteeriumid

Lisaks taotlusvormile peab taotleja esitama järgmised dokumendid: 1. Koopia diplomi Näita valmis bakalaureuse- või magistriõpinguid, või kinnitust käimasolevate uuringute õppeaastal, et need uuringud viiakse lõpule 2. Transcript märkide ja õppeedukus eelmisest kõrgharidusõpingutele 3. CV 4. Dokument, mis tõendab saavutatud tase inglise keeles 5. Dokument, mis tõendab saavutatud matemaatika 6. Motivatsioonikiri 7. Soovituskiri inglise keele oskus Taotlejad, kes ei pea tõestama oma tasemel inglise: emakeel inglise; need, kelle kesk- või eelmise kõrghariduse uuringud viidi läbi inglise keeles; Neile, kes töötanud vähemalt ühe aasta kindel, kus inglise keel on peamine suhtluskeel. Teised peavad taotlejad esitama tuleneb kas IELTS, TOEFL või samaväärne test (nt FCE, CAE).

Teadmised matemaatika: Taotlejad ideaalis tulemused GRE või GMAT. Sellest nõudest erandeid on taotlejad, kes 1) on kinnitus, et nad said kõrge koht tunnustatud matemaatika konkurentsi; 2) töötanud vähemalt ühe aasta statistika valdkonnas või ökonomeetria ja rutiinselt kasutatakse kvantitatiivseid meetodeid; 3) eelmisel kõrgharidusõpingutele saavutada samaväärne 30 ECTS ainepunkti matemaatika, statistika või ökonomeetria.

Kõik dokumendid, mis ei ole algselt Tšehhi, Slovakkia või inglise keeles peab olema täpselt tõlgitud inglise.

Konkursile lubamise tingimused

Ülestunnistusi Komisjon hindab taotlejate alusel esitatud dokumente ja anda neile pingerida 1-10 punkti. Asi piir vastu taotlejad on seatud dekaan. Üheks eeltingimuseks jaoks aktsepteerimist on lõpetamist kõrgharidust.

Teave kasutamise lõpetajad

Magistriõpe lõpetajad on kvalifitseeritud tegema kõrgtaseme kvantitatiivne analüüs ja modelleerimine majanduse ja rahanduse. Kursused programmi on valmistatud kooskõlas magistriõppe programme Economics and Finance top ülikoolides EL, sealhulgas oluline osa ökonomeetria. Magistriõpe lõpetajad tunnevad arenenud majandus teadmisi ja kvantitatiivse oskusi, samuti üksikasjalikud teadmised konkreetsete teemade finantsturgudel, ettevõtte rahanduse, rahvusvahelise kaubanduse ja rahanduse, avaliku sektori ökonoomika ja majanduspoliitikas. Lõpetajad tavaliselt finantsanalüütikud majandusteadlased ettevõtted, konsultandid, majandusteadlaste keskpangad ja rahvusvahelised organisatsioonid, või jätkata doktorikraadi majandus-või finantsvaldkonnas.

Viimati uuendatud nov 2016

Teave kooli kohta

Charles University (CU) was founded in Prague in 1348 by the Holy Roman Emperor Charles IV and belongs among the oldest, largest and most prestigious universities in the world. Charles University is c ... Loe edasi

Charles University (CU) was founded in Prague in 1348 by the Holy Roman Emperor Charles IV and belongs among the oldest, largest and most prestigious universities in the world. Charles University is currently ranked among the top 2% of the world´s universities in Shanghai University’s Academic Ranking of World Universities. It is the number one university in Eastern Europe according to the The Webometrics Ranking of World Universities. Näita vähem