Master in Medical Biotehnoloogia

Master 's programmi Medical Biotehnoloogia eesmärk on anda detailne arusaam tipptasemel tehnikat kasutatakse molekulaarbioloogia, rõhuasetusega meditsiinilised rakendused. Õpilane on varustatud põhjaliku hariduse, kus tehnoloogia, bioloogia ja keemia on kombineeritud, valmistades neid ette karjääri Rootsis või rahvusvaheliselt.


Programmi ülevaade

See kaheaastase magistriõppe programm koosneb kursustele ümber südamiku kohustuslikud uuringud biotehnoloogia. Kursused on siis täiendada neid, mis on valikainena, näiteks keemia või muude tehnoloogiliste teemadel. See platvormidel lähenemine haridusele annab õpilasele unikaalse, individuaalne profiil oma kraadi.


Lõputöö

Lõputöö tehakse viimase poolaasta programm, kus õpilane töötab uurimisteema on seotud teoreetiliste kursuste õppekava. Projekti võib teostada kas teadus seade on KTH, tööstuses Rootsis või välismaal või mõnes teises ülikoolis või uurimisinstituut kõikjal maailmas.


Karjäärivõimalused

Kombinatsioon tehnoloogia, bioloogia ja keemia õpetas Medical Biotehnoloogia programm pakub atraktiivne profiili karjääri biotehnoloogia ja farmaatsiatööstus, või edasiseks akadeemilise uuringud. Need alad on laienemas üle maailma, mis annab lõpetaja Medical Biotehnoloogia võimalused karjääri seotud ettevõtted valmistavad ravimeid, meditsiinilised analüüsid ja diagnostika ega edasist tööd akadeemilised patent asutused, või konsultandina.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 56 kursust KTH Royal Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
310,000 SEK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi