MA Mehhatroonika ja Sensor Systems Technology

Mehhatroonika ja Sensor Systems Technology (MSST) on täistööajaga kaks aastat (4 Semester) magistriõppe programmi pakutakse VGU poolt Hochschule Karlsruhe - University of Applied Science, Saksamaa.
Õppekeel on inglise keel.


Miks see programm?


Siit puuteekraanid ja kaamerad mobiiltelefonide kõrgelt automatiseeritud robotite kaasaegse tootmisruumide: on ilmne, et andurid ja nende rakendused on muutunud oluliseks osaks tehnoloogia insener.


Vastavalt kehtivale areng, suur osa tulevase kasvu selles valdkonnas on Aasias. Siemens, Bosch või Intel: paljud ettevõtted on lihtsalt hakanud muutma oma toodangut ja uurimisasutuste Vietnami ja seal on juba praegu puudus kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistid. See on hea põhjus osaleda karjäärivõimalusi. Tihedas koostöös tööstuse, MSST vastab nõudmistele tööturul ning annab hea lõpetajate luua tehnoloogia homme. See programm avab suurepärase töö-ja teadustöö võimalusi üliõpilastele paljudes oksad selles valdkonnas, nagu mikroelektroonika, autod, keskkonnatehnoloogiate või automaatika.


programmi kirjeldus


Jälgige - Lahendada - Reageerida


See on oluline põhimõte intelligentne tegevus. Inimese elu oleks kunagi jõudnud nii kaugele, kui me polnud silmi, nina või kõrvad jäädvustada meie keskkonda. Just nagu inimestel, kaasaegse tehnoloogia ei saa mööda ilma andurid enam. Neid leidub igas tööstusharus. Nutitelefonid tuvastada positsiooni meie sõrmede, turvapadi auto vabastab just õigel crash-aja ja tootmine robot iseseisvalt sobib osa õiges kohas. Võrreldes arengu kaasaegse mikroelektroonika, on mahajäämus nõudlus sensortehnoloogiad. Tegelikult kvaliteeti automaatsüsteemidega on üsna piiratud poolt puudub sobiv andur kui ebapiisav signaalitöötluse.


Design Mehhatroonika nullist


Tehniliselt andur muudab füüsikalise suuruse, nagu temperatuur, kaug- või jõudu elektrilise signaali. In mehhatroonikasüsteemi anduri signaale töödeldakse juhtplokiga, tavaliselt mikrokontrolleri või arvuti. Seejärel piisav väljund antakse signaal juhtida süsteemi aktiivselt. MSST programm annab oskusi kujundada kogu mehhatroonilist süsteemi nullist. Alates füüsilise põhimõtted sensori tehnoloogia projekteerimise ja programmeerimise intelligentsete süsteemide, kõik teemad peetakse.


Siit Talent to Excellence


Esimene semester on pühendatud põhilisi teadmisi. Vastavalt tugeva aktsendiga, mis on asetatud rakendusi, paljud loengud on kujutatud läbi eksperimente ja õpilastele täieliku lab projektide modelleerimine ja kontrolli. Teisel ja kolmandal semestril põhi loengud minna, kuid uuringud on rohkem keskendunud konkreetsete teemade kohta. Niisiis, fookuskaugus teemasid või projektide valimine, mis on kohandatud praegust arengut ja nõudmisi. Tihe koostöö meie partneritega tööstuse pakkumist tagab teemasid, mis on kohandatud nõudmistele tulevikus. Kolmandas semester, õpilased sooritada meeskonna projekti, mis valmis tihedas koostöös tööstusega. See moodul avab ukse ettevõtted. Seega saavad õpilased tööhõive oskusi segatud rahvusvahelist meeskonda ja tööd võrgu erinevate spetsialistid. Neljas semester on pühendatud magistritöö. Lõputöö lõpule uurimisprojekti, mis võib olla töötab väljaspool VGU ja / või välismaal (nt Saksamaal).

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 5 kursust Vietnamese-German Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
4,000 USD
semestris. Stipendium võimalik.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date