Magister mikro- ja nano süsteemide tehnoloogia

Üldine

Saadaval 8 asukohta

Programmi kirjeldus

Magister Micro ja Nano Systems Technology

HSN Magister Micro ja Nano Systems Technology

Kõige suurejoonelisem tehnoloogia toimub kell mikro- ja nano tasandil ja võite saada ekspert selle nüüdisaegse tehnoloogia. Pakume teile magistrikraadi programmi raames Micro ja Nano Systems Technology, mis avab uksed põnevaid töökohti paljudes eri harude.

Magistriõpe Micro ja Nano Systems Technology on kaheaastase õppekava, mis on interdistsiplinaarne elementidega elektroonika, mehaanika, füüsika, keemia, matemaatika, modelleerimine ja tootmistehnoloogia. Eesmärk Uuringu eesmärk on saada edukaks kandidaadid töökeskkonna mitmekülgne Micro ja Nano Systems Technology; tööstuses kui ka teadlased, teadusasutuste ja valitsusasutuste. Uuringud hõlmavad kogu tootmisahelas, sealhulgas disaini, tootmise ja iseloomustus mikro- ja nano süsteeme.

Miks õppida mikro- ja nano Systems Technology?

Programm on ainulaadne, põnev ja praktilise suunitlusega ning on suurepärane pakkumine neile, kes juba on bakalaureusekraad insener või teadust.

Alusel õppekava on vastava teadlaskond USN, mis kujutab endast ühte kolmest intellektuaalse ristmike Norra jõupingutusi mikro- ja nanotehnoloogia, laiendatud koostöös tööstuse, teaduse ja teadusasutused; piirkondlikul, siseriiklikul ja rahvusvahelisel tasandil. Meil on hea laboratooriumi võimalusi ja avar, puhtad ruumid, samuti loodud koostöös tööstuse, mis keskenduvad teadus-ja arendustegevus.

Kust ma töötan?

Tüüpilised töökohad:

Ettevõtetes arendamise ja tootmisega mikroelektroonika ja mikro- ning -süsteemide:

 • Tootearendus
 • Tootmise tehnoloogia areng
 • tootmise juhtimine
 • Kvaliteedijuhtimine
 • Project Leader

Ettevõtetes töötavad mikro- ja nanotehnoloogia:

 • ettevõtluse arendamise
 • Turundus ja müük
 • Project Leader
 • Teadus-ja arendustegevus
 • Tehnilised konsultatsioonid

Kell ülikoolid ja teadusasutused:

 • phd

Koostöös tööstus

Uuringu käigus on mitmed visiidid elektroonika ja mikro- ettevõtete Horten ala ja eksperdid tööstuse kutsutakse külalislektorid valitud teemadel. USN tihedat koostööd ettevõtete ja teadusasutuste ning on alati erinevad teadusprojektid pooleli. Lõplik projekt oma uuringus tehakse seda teaduskoostööd ning mitmed õpilased pakutakse ka suvist ettevõtted.

Võtke osa oma välismaal õppimise

Mikro- ja nanotehnoloogia on rahvusvaheline teadusuuringute valdkonnas. Magistriõpe programm on olemuselt rahvusvaheline, kus õpilased ja õpetajad, kes on pärit paljud riigid. Teeme koostööd teadlaskonna nii Norras kui ka välismaal (Euroopa, USA ja Aasia). Koostööd tegevate institutsioonide hulka kuuluvad muu hulgas Berkeley Sensor & Täituri Center (BSAC) at University of California Berkeley (USA), Heriot-Watt University (Edinburgh, Suurbritannia), Xiamen University (Hiina). See võimaldab teil, nagu magistrikraadi üliõpilane, võtta osa õppekava selles maailma juhtiv keskus jooksul mikro- ja nanotehnoloogia.

Post kraadiõppekavu

Kraadiõppurid saavutab kindla aluse edasiseks doktorikraadi uuringud (PhD) on USN või teistes ülikoolides kogu maailmas.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of South-Eastern Norway (USN) is headed by Rector Petter Aasen. USN was established as a university on the 4th of May 2018.

The University of South-Eastern Norway (USN) is headed by Rector Petter Aasen. USN was established as a university on the 4th of May 2018. Näita vähem
Drammen , Porsgrunn , Rauland , Hønefoss , Porsgrunn , Bø i Telemark , Kongsberg , Horten , Hønefoss + 8 Rohkem Vähem