Meie magistrikraad mikrobioloogias annab teile võimaluse õppida maailma juhtivate teadusuuringute keskkonnas. Kui kasutate patogeensetest mikroobidest, bioloogilisest mitmekesisusest, arengust ja biotehnoloogiast, siis kasutate tipptasemel meetodeid. Samm-sammult praktilise ja eksperimentaalse väljaõppega varustatakse teile tipptasemel laboratoorseid oskusi ja tehnikaid ning ajakohaseid valdkonna teadmisi.

Valiku põhjused

  • Tugev keskendumine praktiliste laboratoorsete oskuste ja tehnikate arendamisele kõrgtasemel
  • Tihedalt seotud maailma juhtivate teadusuuringutega

Programmi struktuur

Magistriprogrammi mikrobioloogia eesmärk on anda täielik ülevaade mikroorganismide elust mikrobioloogia ja infektsiooni bioloogia kursustel. Programmis on palju ruumi, mis võimaldab teil valida valikul täiendavatest valikainete kursustest, et saaksite jätkata oma valitud karjäärile kohandatud programmi.

Esimene aasta

Immunoloogia

Mikrobioloogia

Nakkuse bioloogia

Valikkursus (id)

Teine aasta

Valikuline kursused ja kraadi projekt (45 ainepunkti)

või

Kraadi projekt 60 ainepunkti

Karjäärivõimalused

Mikrobioloogia magistrikraad omandatud oskused ja teadmised avavad paljusid karjäärivõimalusi. Nende hulka kuuluvad riigiasutused, ülikoolid ja eelkõige biotehnoloogia teadus- ja arendustegevus ning farmaatsia-, toidu- ja meditsiinitööstus. Programm annab teile õiguse jätkata doktoriõpinguid. Lisateavet PhD võimaluste kohta mikrobioloogia valdkonnas Stockholmi Ülikoolis leiate Wenner-Greni instituudi (MBW) molekulaarbioloogia osakond.

Miks Stockholm Ülikool?

Stockholmi ülikooli õppimine muudab vahet

Stockholmi Ülikool on üks maailma 100 kõrgeima reitinguga ülikoolidest ning Rootsi suurim kõrgharidusasutus, kellel on kõrgeima kvaliteediga haridus ja laiaulatuslikud uuringud paljudes valdkondades.

Meie ülikoolilinnak asub Royal Nationali linnapargis, vaid mõne minuti kaugusel Stockholmi kesklinnast. Stockholmis on hiljuti hinnatud Euroopas ohutumat kapitali ja see on tuntud paljude roheliste ja puhaste piirkondadega. Stockholm juhatab sellistes valdkondades nagu sotsiaalne heaolu, võrdsus, infotehnoloogia, jätkusuutlikkus ja innovatsioon. Rootsis tuntud kui avatud ühiskond on ka sotsiaalse progressi indeksi hulgas maailmas suuruselt teine.

Abikõlblikkuse nõuded

Selleks, et saada programmi, vajame bakalaureusekraadi, mis vastab bioloogia või molekulaarbioloogia alal, sealhulgas keemia ja biokeemia. Lisaks peate näitama inglise keele oskust, mis vastab Rootsi keskkooli tasemele.

Taotlemine ja õppemaks on nõutavad, kui olete Rootsis ELi / EMP kodanik või kellel on pikaajaline / alaline elamisluba (või ajutise elukoha tõttu muudel põhjustel kui uuringud).

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 9 kursust Stockholm Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 31, 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
280,000 SEK
õppeaastas
Deadline
jaan 15, 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 31, 2020
End Date
Juuni 5, 2022
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 15, 2020

aug 31, 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 15, 2020
End Date
Juuni 5, 2022