Uued materjalid aluseks kaasaegse tehnoloogia, ja nii tööstus ja seotud uuringute ja tegelevad nanomaterjalid on nende seas kogeda kiiret kasvu selles sajandil. Nanotehnoloogia ühendab kõiki tehnikaid ja lähenemisviise, et manipuleerida asi nanomeetri skaala, keskendudes oma praktilisi aspekte, arengut materjalide romaan, mõnikord unikaalne omadused. Nanotehnoloogia-põhiste tööstuste on tohutu potentsiaal toota uusi kvaliteetseid tooteid paljudes sektorites, muutes sellega ja parandada inimeste elukvaliteeti. Oluline on see, et nanotehnoloogiate areng ei paku mitte ainult paremaid tooteid, vaid ka tootmisprotsesse ja analüütilisi meetodeid.

Surface insener on alldistsipliin materjaliteaduse ja materjalide inseneri, mis tegeleb pinnale tahke ja selle muutmiseks. Käesolev kursus ettepaneku kaheaastase haridus- magistriõppekava koosneb loengutest ja praktilise koolituse valdkonnas plasma füüsika ja pinna ehitus, mõlemad on seotud ettevalmistuse, iseloomustus ja rakendused erinevate nanocoatings. Programm on mõeldud esimese aasta kraadiõppe üliõpilased (magistrantuuri), kes on spetsialiseerunud valdkonnas materjaliteaduse ja kõrgtehnoloogiat Surface ehitus.

Programm koosneb loengute juhtivate teadlastega National University of Science and Technology "MISiS", samuti kutsutud lektorid välismaa institutsioonidega. Õpilased programm nautida geniaalne loenguid Profs. EA Levashov, DV Shtansky, AS Rogachev, AS Mukasyan (University of Notre Dame, USA), F. Rustichelli (University of Ancona, Itaalia), D. Golberg (NIMS, Jaapan), dr. R. Suchentrunk (GALVANOTECHNIK, Saksamaa), F. Gammel (EADS, Saksamaa) ja teised. Loengud on kaasas suur hulk seminare, mis aitavad õpilastel omandada vajalikke teadmisi ja oskusi valdkonna pinna insener.

Käesolev haridusprogramm on pühendatud arenenud meetodid pinna muundamise ja pindamine ladestumine, pöörates erilist tähelepanu Nanostruktuursete ja nanocomposite kiled ja katted. Magistriõppes õpilased saavad põhilisi teadmisi ja praktilisi oskusi valdkonnas materjale (ja pinna) iseloomustus mitmekesiste arenenud analüütilised meetodid, nagu näiteks X-ray difraktsioon, skaneerimine ja läbistuselektronmikroskoopiaga aatomjõudmikroskoopia, X-ray Photoelectron spektroskoopia, Glow tollijärelevalve Optiline spektroskoopiaga, Raman-shift ja IR spektroskoopia. Kraadiõppurid saavad samuti praktilisi oskusi kasutades kaasaegseid seadmeid testida õhukeste kilede ja katete, nagu Nanohardness testrid, Tribometers, Scratch testrid jne, ning tutvuda praegu olemasolevaid standardeid. Lisaks käigus teadustöö on õpilastel võimalus kasutada muid unikaalseid seadmeid saadaval Ülikoolis (http://www.shs.misis.ru/equipment.html; http://www.misis.ru /tabid/2606/Default.aspx). Et kindlustada omandatud teadmisi, parimaid õpilasi saatis lühikese internatuuri juhtiv teaduslaborid kogu maailmas.

Keskmise õppetöö jaoks see programm on inglise keeles.

programmi eesmärk

Üldine eesmärk on programmi pakkuda kvaliteetset põhiteadmised ja praktilise koolituse valdkonna pinna inseneri põhjalikku keskendumist nanocomposite ja Nanostruktuursete kiled ja katted. Ülim haridusprogramm eesmärk on koolitada kõrge kvalifikatsiooniga töötajad võivad töötada nii teaduslaborid ja tööstussektoris, lahendada erinevaid probleeme valdkonnas pinnale inseneri ja uute tehnoloogiliste protsesside ja kõrgtehnoloogilised materjalid.

Pädevused

Programm annab üliõpilastele järgmised oskused:

 • saada alusteadmisi, pädevus ja praktilised oskused meetodeid pinna muundamise ja nanostruktureeritud katted ladestumist
 • saada alusteadmisi, pädevus ja praktilised oskused meetodeid katted iseloomustamine ja kontrollimine
 • olema tuttav praktilisi aspekte romaan nanomechanical iseloomustus tehnika ja standardite
 • lahendada teoreetilisi ja rakenduslikke probleeme seotud nüüdisaegsete Nanostruktuursete õhukeste kilede ja katted masinaehitus ja meditsiin
 • raviks katsetulemuste kasutades seadmete tarkvara ja arvutiprogrammide
 • töötada iseseisvalt kirjandusega, et leida vajalikku teavet

Päritolu

Programm eeldab, et õpilane on taust, füüsika, keemia ja materjaliteadus, samuti on mõned põhilised matemaatilised oskused bakalaureuse tasemel.

Kursuse programm

Aastal protsessi õpetamise järgmisi vahendeid ja lähenemisviise kasutada:

 • Loengud
 • Praktiline treening
 • Seminarid
 • Teaduslikud uuringud (kirjanduse ülevaade, eksperimentaalne / teoreetiline töö, teaduslikud aruanded, väljaanded, magistritööd)
 • Iseõppimisena
 • Praktika juhtivates (partner) laborid

Sissepääs

Sissepääs rahvusvahelistele magistriõppe programmidele MISIS-is on avatud nii vene kui ka rahvusvahelistele üliõpilastele. Arvestades, et kõik klassid viiakse läbi inglise keeles, soovitame nonnative kõnele inglise saavutada TOEFL skoor vähemalt 525 (paberil) või 200 (arvuti baasil) enne vastuvõtmist. Taotleda kaheaastase magistriõppe programmi misis, peab taotlejal olema bakalaureusekraadi seotud valdkonnas. Pärast lõpetamist õppetöö ajal misis, saadetakse taotlejale Venemaa riiklik diplom ja Euroopa Diploma Supplement.

Sissepääs tähtaeg

Fall 2018 taotluse esitamise tähtaeg on 10. august 2018 , kuid me soovitame rahvusvahelistel üliõpilastel rakendada 20. juulit 2018.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 9 kursust National University of Science and Technology MISISis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
8,200 USD
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date