Magister muusika elektroonilise koosseisu

Üldine

Saadaval 4 asukohta

Programmi kirjeldus

Master of Music Elektrooniline Koostis

Läbi Taani Institute for Electronic Muusika (DIEM), Akadeemia on ainus koht, Taanis, mis pakub mitmeid õppeprogramme jooksul elektroonilise muusika. Õppeprogrammid toimida koos teiste Muusikaakadeemia õppekavad ja nõudmised õpilaste e-muusika on kõrged.

Žanri elektroonilise muusika on nii klassikalised ja rütmiline traditsioonid võimaldab lõputu ruumi loovusele komponeerimise muusika. Samal ajal, see ehitab silla kaks viimast žanrid Akadeemia.
4157
MMU (Electronic koosseisus) kraadiõpe juures Kuninglikus Muusikaakadeemias, Aarhus, on muidugi mille kestel üliõpilane omandab erialased teadmised, oskused ja kvalifikatsioon saada elektroonilisi heliloojate kõrgeimal tasemel ja liikumapanev jõud muusika äri. Magistriõpe ka valmistab ette õpilasi õpingud solisti või doktorikraadi tasemel.

Loomulikult struktuur on teravana Koostis / Production teema. Peamine uurimisala annab õpilasele võimalusi spetsialiseerumine teooria või täitmise elektroonilise muusika või muu asjakohane toetus teema, sõltuvalt õpilase profiili.

Ettevõtlik õpingute teema on sõlmitud peale 3. semester ja annab õpilasele asjakohaste vahendite haldamise tema / tema kunstilise läbi nt enese juhtimise ja ettevõtlusalaseid oskusi.

Elektrooniline Koostis kraadiõpe sõlmib õpilase määratletud kapten 's projekti, mis põhineb õpilase huvide ja vajaduste ning ühtlasi nende spetsialiseerumise valdkonnas koosseisu.

Muidugi teemasid jagatakse järgmistes valdkondades:


  • Main uurimisala: Õppeained, kus õpilane on esineja, samuti teemasid, mis toetavad seda aspekti.
  • Ettevõtlik õpingute: Õppeained ja projekte, kus õpilased omandada oskusi ja kvalifikatsiooni ettevõtjad ja juhid dünaamilised protsessid ja omandada karjääri haldamise vahendeid.
  • Magistritöö projekti: projekt ise samuti juhised ja teemasid, mis valmistab õpilase jaoks projektitöö.


Elemendid Muidugi on krediiti ECTS punkti põhineb hindamine töökoormust teemadel.

Viimati uuendatud aug 2015

Teave kooli kohta

The programmes have been given the highest status, both nationally and internationally. This means that they measure up to the best comparable courses on offer abroad. We train students for careers as ... Loe edasi

The programmes have been given the highest status, both nationally and internationally. This means that they measure up to the best comparable courses on offer abroad. We train students for careers as professional musicians, and, depending on the course taken, students graduate either as solo performers or as music teachers. Näita vähem
Århus , Helsingi , Stockholm , Malmö + 3 Rohkem Vähem