Magister muusika - instrumentaalmuusika / hääl

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Music - Instrumental / Voice

Hariduse klassikaline muusika, mille eesmärk suunas karjääri professionaalne muusik / laulja või ametialane instrumentaalmuusika / hääl õpetaja.

Nimi: Master of Music - Instrumental / Voice
Tüüp: Master
Pikkus: 2 aastat
Euroopa üleandmise krediiti: 120 EAP
Keel: EnglishSeal on 5 erinevat read:

  • Orkester
  • Klaver
  • Akordion
  • Kitarr
  • Hääl


Õppetöö erineb soolo lugu, loenguid ja klassiruumis toimuvat õpet. Lisaks on meistriklasse, kammermuusika ja teiste konkreetsete teemade kohta erinevates ridades.

Lõpetamist magistrikraadi programmi annab tiitli Master of music.

Riiki sisenemise nõuded

Tuleb tunnistada, et magistrantuuris peate bakalaureuse kraadi Music Academy, konservatooriumi või sarnane ja osaleda esinemisproov.

Võtke õppeasutus, mille soovite taotleda üksikasjalikku teavet sisenemise nõuded ja nõutavad inglise keele taset.

Et teada saada, kuidas saad oma välismaa sertifikaat hinnata tunnustamise siin Taanis, vaata Taani Agency for International Education.

Sissepääs

Taotluse esitamise tähtaeg MSc programmide oleneb õppeasutus. Võtke üksiku asutuse täiendavat teavet oma taotluse esitamise tähtaega ja vormid. Kandke otse institutsioon.

Vahetusüliõpilased peaksid pöörduma oma koduülikooli teavet taotlemise korra ja tähtajad.

Õppemaks

Seal on õppemaksu kõigile täistööajaga kraadiõppurid, kui olete üliõpilane Põhjamaade või Euroopa Liidu riigis, või Liechtensteinis.
Õpilased jooksul vahetusprogramm ei pea maksma õppemaksu.

Semester Start


Õppeaasta koosneb kaks semestrit, mis algab umbes augusti lõpus.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Taani Kuningliku Muusikaakadeemia on vanim Muusikaakadeemias Taanis. See on dünaamiline ja elav kunstiline õppeasutus, mis on keskendunud õppetöö, mis loeb seas oma peamise ülesande eesmärgiks jätkuva ... Loe edasi

Taani Kuningliku Muusikaakadeemia on vanim Muusikaakadeemias Taanis. See on dünaamiline ja elav kunstiline õppeasutus, mis on keskendunud õppetöö, mis loeb seas oma peamise ülesande eesmärgiks jätkuvalt arendada klassikalist muusikat ning suurendada selle asjakohasust pidevalt, mis on keskne osa kaasaegse muusika- ja kultuurielus. Akadeemia on lai muusikaline ja stilistiliste span alates perioodi muusika klassikalise-romantilise, samuti uuemad ja uue kaasaegse muusika, sealhulgas koostise muusika homme. Enamik Akadeemia kursused on suunatud kõrgeimale tasemele, ja paljud on ka pedagoogiline ettevalmistus, et professionaalne muusika õpetamine. Lisaks puhtalt instrumentalist ja laulja, erialaseid kursusi on saadaval ka järgmistes valdkondades muusika õpetamine, koostis, läbiviimisel ja kirikumuusika, samuti Salvestamise suunas. Viimastel aastatel on paljudes koostöö ja praktilise koolituse lepingute intensiivistunud suhteid tööturul ning aidanud kaasa hea tööhõive statistika meie lõpetajatele. Akadeemia põhiline kunstiüritustel väljenduma põhjalik ja rikkalikult valikus kontserdid, samuti teravdatud projektide raames haridus- ja kunstilise arendustööde ja teadus. Võrgu rahvusvaheliste kontaktide ja partnerite ümardab pildi poolt loodud Akadeemia palju pühendunud õpetajad ja teised töötajad - ja ennekõike, et suur hulk andekaid õpilasi, kes moodustavad südames kõik. Kuna 2008. aasta suvel, Taani Kuningliku Muusikaakadeemia on majutatud silmapaistva arhitektuurse ümbrusest Rosenørns Allé 22. Eelmisel aastal, ilus ja atmosfääri hooned projekteeris arhitekt Vilhelm Lauritzenile läbis põhjalik renoveerimine ja muundamiseks, mis ümber nende raadio keskus kaasaegne Muusika-. Tulemuseks on keeruline top rahvusvahelise kvaliteediga, rohke ruumi õpetamise ja peaproov, samuti pakuvad ainulaadse kontserdi ja tootmise võimalused. Näita vähem