Magister nafta otsimine

Üldine

Programmi kirjeldus

nafta

DEPARTMENT Maateaduste

M.Sc ja Ph.D dgrees järgmiste erialade:

  • Applied geofüüsika
  • GEOLOOGIA

Professional Magistriõpe järgmiste erialade:

  • Master of Exploration geofüüsika (MEG)
  • Master of Hydro Geoloogia (MHG)
  • Master of maavarade uuringud (MME)
  • Master of Petroleum Exploration (MPE)
  • Master of Mining Geoloogia (MMG)

Vastuvõtutingimused:

M.Sc Applied geofüüsika on avatud lõpetajate Füüsika, matemaatika, ehitus, Geoloogia ja Maamõõtmine, kes teenis vähemalt 2. klassi kiitusega (Alam Division) esimese astme vastavates valdkondades. Kandidaadid oma esimese astme geoloogia, ehitus ja mõõdistamine on oodata uuringud matemaatika või füüsika ja eelistatult nii, kuni 200-tasandil. Kandidaadid oma esimese kraadi füüsika, matemaatika, Engineering või Geodeetilised võiks eeldada, et on võtnud mõned erialasid Geoloogia, kui mitte, siis importida, nad võtavad mõned soovitatavad kursused Geoloogia.

M.Sc Geoloogia on avatud lõpetanute Geoloogia ainult vähemalt 2. klassi kiitusega (Alam Division) esimese astme geoloogias.

Professional Magistriõpe Programmid: Professional Magistriõpe on avatud lõpetanud, kes teenis vähemalt 3. klassi Autasud esimese astme või HND ülaservas Krediidi asjaomaste valdkondade aspirantuur.

Vastuvõtutingimused:

Taotlejad HND / Kolmanda klassi programmid tuleks läbida aspirantuur, enne kui nad võivad kvalifitseeruda Professional Magistriõpe in Earth Sciences.

Viimati uuendatud juuni 2017

Teave kooli kohta

To be a foremost institution that moves manpower development in the direction of self-reliance, apprenticeship, a first class university in research, knowledge, character and service to humanity.

To be a foremost institution that moves manpower development in the direction of self-reliance, apprenticeship, a first class university in research, knowledge, character and service to humanity. Näita vähem
Nigeeria Online