Magister nanotehnoloogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Branch profiili

Magistriõppe filiaal Nanotehnoloogia on teine ​​tase nanotehnoloogiast uurimist pärast peale Bakalaureuseõppe. Õppekava sisaldab rohkem arenenud meetodid struktuuri- ja omadused "uuring nanomaterjalide teoreetilist ja eksperimentaalset lähenemisviisi. Esimesel õppeaasta üliõpilased võivad valida ühe kahest suunad - füüsiline või keemiline. Mõlemad suunad on ühised põhilisi teoreetiline ja eksperimentaalne teemadel kaasa modelleerimine ja arvuti projekteerimise nanomaterjalide.

Key Õpitulemused

TEADMISED

Eesmärk magistriõppe Nanotehnoloogia on pakkuda täiustatud haridus iseloomustus ja omadused nanomaterjalide. Õpilased laiendada oma teadmisi matemaatika, füüsika ja keemia spetsialiseeritud teemasid nagu elektronmikroskoopia, magnet- ja optiliste omadustega nanomaterjale. Programm sisaldab uuringu suhet omadused nanomaterjalide ja nende struktuuride ja kasuliku samuti. Lõpetajad on saanud üksikasjalikud teadmised tänapäevaste struktuuri uuring (näiteks elektronmikroskoopia aatomjõudmikroskoopia jne).

OSKUSED

Lõpetajad Nanotehnoloogia magistriõppe saab kasutada erialaseid teadmisi praktiliste probleemide lahendamiseks. Nad võivad kasutada täiustatud uurimismeetodid nanotehnoloogias, mis võimaldavad neil saada uut informatsiooni, mis põhineb teooria ja praktika.

üldpädevuste

Lõpetajad on võimelised iseseisvalt teha vastutustundlikke otsuseid lahendada üksikute osade probleem. Nad teavad, kuidas lahendada praktilisi probleeme iseloomustus ja ettevalmistamine nanomaterjalid, võib sõnastada katsete tulemused ja arvamusi uurimisrühm aruandes. Nad mõistavad, erialakirjanduse ja andmebaaside ja saab kasutada neid teadmisi. Lõpetajad on ka võimalus esitleda oma teadmisi ja kogemusi võõrkeeles. Lõpetajad on õpioskused, et nad saaksid jätkata õppida viisil, mis võib olla suuresti füüsilisest isikust suunatud või autonoomse.

Töökeskkonna profiilid Lõpetajad

Kaheaastane õppekava sisaldab täiustatud meetodite hindamine struktuur ja omadused nanomaterjalid, teoreetiline ja eksperimentaalne. Teoreetiliste ainete uuring elektron struktuuri, optilised ja magnetilised omadused ja tegeleda suhe nanomaterjalil omadused ja nende funktsioonid. Molekulaarse modelleerimise ja arvuti projekteerimise nanomaterjalide on ka osa programmist. Lisaks hõlmab programm arenenud eksperimentaalsete meetodite struktuur ja omadused nanomaterjalide hindamise (nt erinevat tüüpi mikroskoopia spektroskoopiliste meetodite jne) piisava suhe laboratoorse töö laborites varustatud kaasaegse aparatuuri. Uuringute ajal üliõpilane valida kahe spetsialiseerumise (füüsikalised, keemilised), mis erinevad viis tootmise ja iseloomustus nanomaterjal atribuute.

Vastuvõtutingimused

Määratakse Dean, võib sisaldada sisseastumiseksam, muude ametlike dokumentidega.

Lõpetamise nõue

120 ECTS ainepunkti, Final riigieksami diplomitöös

Kursuse ülesehitus skeem ECTS ainepunkte

Loetelu kursused on kättesaadavad üksikasjalikud filiaali kirjeldus leheküljel 30 EAP semestris.

Viimati uuendatud märts 2016

Teave kooli kohta

VSB-TUO is the top ranked university in Czech Republic, drawing on 160+ years of research and academic excellence to provide world class education to 19,000 students from six continents. according to ... Loe edasi

VSB-TUO is the top ranked university in Czech Republic, drawing on 160+ years of research and academic excellence to provide world class education to 19,000 students from six continents. according to Times Higher Education Ranking Näita vähem