Magister organisatsiooni juhtimise

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Organizational Management (M.Org.M) on pakutud Täiskasvanute Professional Studies Division alternatiivina MBA, sest see aitab keskenduda rohkem koostööd ning läbi, inimesed kui tehnilisi aspekte ärijuhtimine. M.Org.M tarnitakse võimaldavas vormis need juba töötavad klassiruumis võimalus lõpetamist oma kraad õhtuti.

Eriprogramm tähtsündmusi Master of Organizational Management:

  • See on mittetraditsiooniliste programmi loodud selleks, et teenida töötavad spetsialistid, kellel on bakalaureuse bakalaureusekraad mistahes erialal (st BBA, BA, B.Sc., B.Ed, B.Th.) ja kellel on vähemalt 2 aastat täistööajaga töötamise kogemus tahes tüüpi (s) mistahes organisatsioonis (s) tahes sektoris (s).
  • Kursused toimuvad kolmapäeva õhtul. Iga kursus kestab 5 kuni 10 nädalat. Õpilased võtavad ühe kursuse ajal.
  • Kursuse nõuded on täidetud väljaspool oma tööplaani.
  • Klassid on väikesed ja personable.
  • Programm suurendab õpilaste suhtlemisoskus, kirjaliku ja suulise suhtlemise ja probleemide lahendamise ja otsuste tegemise võimeid, samuti laiendada oma arusaamist ja teadusuuringute ja nende rakendusi.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Academic excellence very quickly became a hallmark of the new school, and many people gave sacrificially to expand the facilities and the programs.

Academic excellence very quickly became a hallmark of the new school, and many people gave sacrificially to expand the facilities and the programs. Näita vähem