AACSB Accredited
Turner College of Business

Programmi kirjeldus

Õpilased Msol programmi saavad spetsialiseeruda oma haridust ja valida Sulane Juhtimine rajal, mis on nii haruldane ja kohandatud nende sooviga harjutada Sulane Juhtimine oma organisatsiooni. Sulane Juhtimine rada valmistada spetsialiste, et täita juhtivatel vajadusi oma organisatsiooni, toetudes rikkuse ressursside asub siin Columbus, GA, ulatudes teadmisi juhtiv Sulane Juhtimine praktikud, arvukad kohaldatav juhtumiuuringud ja võimalusi praktilisi kogemusi. Columbus, GA, nimega rahva esimene "Sulane Juhtimine City", mille Greenleaf Keskus Sulane Leadership, on laialt levinud pühendumust teenistuja juhtimine Columbus-põhise ettevõtetele, MTÜ-organisatsioonid ja haridusasutused.

Sulane Juhtimine on filosoofia ja praktika juhtimise, mis püüab liikuda juhtimise ja töötajate suhtlemist eemale käsu ja kontrolli mudelid. Sulane Juhtimine praktikud tulemusi saavutada oma organisatsiooni eelistades tähelepanu vajadustele ja nende arengut on viinud. Õpilased arutavad praegu suundumusi ja probleeme, mis on seotud Sulane Juhtimine õppides ehitada kultuuri Sulane Juhtimine erinevate organisatsiooniliste keskkondades.

Msol on 36-tunnise programmi, nõudes õpilane täitma 12 magistriõppesse. Täistööajaga õpilased saavad täieliku programmi neli semestrit. Kõik Msol klassides õpitakse õhtul. Programmi saab kohandada õpilastele, kes soovivad osaleda osalise tööajaga ja programm lõpule 18-24 kuud.

Aktuaalset

Lõpetajad Sulane Juhtimine rada jätkata laia karjääri. Enamik inimesi valima selles valdkonnas, sest nad on pühendunud põhimõtteid teenistuja juhtimine ja meeldib töötada küsimustes või probleeme, mis mõjutavad paljud avalikud sektorid. Aste valmistab lõpetajate kõrgem juhtkond ja juhtivatel ametikohtadel era-, avaliku ja mittetulundusühingute.

Vastuvõtutingimused

Lisaks üldisele kraadiõppe programmi nõuetele, Msol Õppekava on ka järgmisi lisanõudeid:

 • Lõpetanud rakendus, mis on saadaval internetis või paberil, koos taotluse tasu.
 • Ametlik bakalaureusekraadi diplomi ärakiri akrediteeritud asutus.
 • Graduate Management Sissepääs Test (GMAT) skoor; õpilased võivad esitada ka Graduate Record eksam (GRE) hinded. Ainult skoori viimase viie aasta jooksul ei võeta. GMAT koolis kood: R64-XW-20; GRE koolis kood: 5123
 • Kaks soovitust kirju professionaalne allikatest nagu praegused endise tööandja, õppejõud ja koostööpartnerid on vaja. Palun kasutage soovitus vorm (DOC) (DOC) ette.
 • Käesolev kokkuvõte

Õpitulemused

 1. Meie kraadiõppurid saavad näidata teadmisi ja võime rakendada teooriaid ja praktikat juhtpositsiooni kodu- ja globaalses ärikeskkonnas.
 2. Meie kraadiõppurid näidata oskuse suuline ja kirjalik, sealhulgas suhtlemisoskus, läbirääkimisoskus ja esinemisoskus.
 3. Meie kraadiõppurid räägib strateegilise alternatiive, keskkonna analüüs ja kasutada nii valida sobivad.
 4. Meie kraadiõppurid saavad näidata teadmisi organisatsiooni käitumist ja juhtimise teooriad.

Sulane Leadership Track

 1. Meie kraadiõppurid SL Raja toob esile mõistete ja jooksvaid küsimusi teenistuja juhtimine ja suutma analüüsida organisatsiooni ehitada kultuuri, mis soodustab tugev eetiliste väärtuste ja põhimõtete ori juhtimist.
 2. Meie kraadiõppurid SL Track näidata oskuse juhendamise ja kasutamise tõhus ettevalmistus käitumist.

Täiendav programmi nõuded

See aste on teostada järgmised nõuded ja tingimused:

 • Kuni kuus tundi üleandmine krediiti võib aktsepteerida AACSB akrediteeritud asutus.
 • Kõik õpilased peavad täitma ühisosa kraadi.
 • Vähemalt B keskmiselt põhilisi kursusi, kus pole rohkem kui kaks C-ndatel, on vaja kraadi lõpetamist.
 • Õpilastel on maksimaalselt kuus aastat esimese ametiaja kuulumine täita kõik Msol kraadi nõuetele.

Õppetöö

Ala 1 Program Core Vajalik tundi: 15 Msol 6000 Msol Professional Exit Nõue Msol 6115 Organizational Behavior ja juhtimine Msol 6125 Läbirääkimised ja konfliktide lahendamise Msol 6135 Kaasaegse majanduse ja rahanduse Juhtide Msol 6145 Global Management Msol 6155 Strateegiline juhtimine ja Change Management Area 2 programmi vajalik kontsentratsioon tunnid: 15 MSSL 6117 sihtasutused sulane Juhtimine MSSL 6127 Kaasaegse küsimusi sulane Juhtimine MSSL 6137 Coaching MSSL 6147 arendamine organisatsioonikultuur sulane Juhtimine MSSL 6157 Organizational eetika ja väärtushinnangud Area 3 Valikained Kohustuslikud tunnid: 6 Kaks kursust hulgast valitud kursused loetletud personaliosakonna loo või 6 tundi magistriõppesse heaks Business Graduate Program direktor.

Kokku Nõutav Tundi: 3

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 2 kursust Turner College - Columbus State Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
4 semestrit
Osakoormus
Päevane õpe
Price
255 USD
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Turner College of Business - Student: Stephanie discusses making CSU your first choice

Turner College of Business - Student: Stephanie discusses our degrees, and advising