Paralleelselt ja jaotatud arvutisüsteemide kapten

See magistriõppe rõhutab käed-eksperimente, featuring palju tarkvara lab kursusi, mis rongi teil lahendada keeruline teadus probleeme, kasutades tarkvara eksperimente. Sa töötab projekteerimise, rakendamise, katsetamise ja tulemuslikkuse analüüsi kompleks tarkvara. Tegutsevad väikesed meeskonnad, siis treenida teaduskoostöö oskusi. Kursused hõlmavad Parallel Programming ja Distributed Systems, Cluster ja Grid Computing ja arvutigraafika.

Programm lühikokkuvõte


Õppekava nõuab, et te võtate kohustuslikud õppeained väärt 32 ECTS ja valikaineid väärt 27 ECTS. Rõhk muutub järk-järgult klassiruum loengute, et sõltumatu ja teadusuuringutele suunatud uuringus praktiline töö, seminaride ja identifitseerimise avatud uurimisküsimusi.

Kohustuslikud ained on järgmised:

 • hajussüsteemid
 • Parallel Programming
 • Arvuti ja Network Security

Karjäärivõimalused


PdCs on teadus Master 's, mis tähendab, et enamik meie õpilased valmistuvad karjääri akadeemilise või tööstusliku teadus. Paljud meie lõpetajad jätkata õpinguid saamisega PhD teadusuuringute positsiooni top ülikooli. Teised liituda tööstus teaduslaborid. PdCs programm on ka suurepärane ettevalmistus õpilased, kes kaaluvad erinevat karjääri. Näiteks mõned õpilased võivad soovi liituda kõrgtehnoloogia ettevõtteid, kus oma spetsiifilisi oskusi täitmiseks vajalike uuenduslike projektide. Teised murduvad ettevõtetes otsin ideaalne kombinatsioon tehnilisi teadmisi ja loomingulist probleemide lahendamise oskusi. Mõned lõpetajad on ettevõtlikkust ja alustada oma ettevõtet.

Erinõuded magistriõppekava

 • Hollandi taotlejad
  Master 's programmi Parallel ja hajutatud arvutisüsteemide abil on rahvusvaheliselt orienteeritud, multidistsiplinaarne programm põhineb silmapaistva teadustöö VU Amsterdam. Nõuded, menetlused ja eeskirjad on seetõttu erinenud standard magistriõppesse. Esiteks, õpilased peavad läbima valikumenetluse pääseda. Konkurents on karm, kui programm on avatud välisüliõpilaste ja laialt reklaamitud välismaal. Sa võistlevad piiratud arv kohti õpilastega Euroopa, USA, India, Hiina ja mujal. Standardid on väga kõrge, tõepoolest. See on spetsialiseeritud magistriõppe, mis koosneb peamiselt klassid, praktikume ja projektide arvutisüsteeme. Õpilased eelistavad võtta laiaulatuslik magistriõppes on soovitatav valida standard programmi. Kooskõlas programmi rahvusvahelise orientatsiooni, taotluse menetlus põhineb süsteemi sellistes riikides nagu Suurbritannia, USA ja Kanada. Sama korra eeskirjad ja taotluse esitamise kuupäeva kohaldatakse Hollandi õpilased, välja arvatud järgmised erandid: Hollandi õpilased maksma standard õppemaksu. Üldeeskirjad seoses stipendiumide ja õppelaenude kohaldata. Hollandi õpilased ei pea maksma osa oma õppemaksu enne 15. aprilli. Hollandi õpilased ei pea esitama tõendid raha.

 • HBO-taotlejatele
  Üliõpilased, kellel bakalaureuse kraadi Computer Science Instituudi kõrgkooli (HBO) on samuti õigus taotleda. Kuid paljudel juhtudel on need õpilased peavad võtma täiendavaid kursusi, et rahuldada vastuvõtu nõuded. See võib võtta midagi kuni aasta. Soovitame lõpetamist ülikooli bakalaureuseõppes enne taotluse. Kuid õpilased, kes on saanud suurepärase kaubamärkide kutsehariduse programme on oodatud võistlema koha otse.

 • Rahvusvaheline taotlejad
  Kuna see rahvusvahelise magistriõppe õpetatakse täiesti inglise keeles, taotluste välisüliõpilaste on teretulnud. Algtaseme Hollandi ülikooli magistriõppes on võrreldav teiste Lääne-Euroopa riikides. Rahvusvahelised õpilased, kes soovivad järgida täis kaheaastase magistriõppe programm peab vastama standardi Hollandi sissepääsu nõuded. See on bakalaureusekraad või kinnitus, et taotleja on läbinud kursused teemasid kokku vähemalt kolm aastat kestnud akadeemilise või vähemalt 180 EAP teemasid.


General keele oskuse nõuded

Vrije Universiteit Amsterdam nõuab rahvusvahelist taotlejad võtma inglise keele test ja esitada oma skoor osana taotluse. Erandid on tehtud õpilastele, kes on lõpetanud oma hariduse Kanada, USA, Suurbritannia, Iirimaa, Uus-Meremaa ja Austraalia või kes on saanud rahvusvahelise bakalaureusekraadi või Euroopa küpsustunnistuse diplom.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP üliõpilastele; 13 300 EUR mitte-EMP-le
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi