Eksperimentaalne arvutiteadus - uued lahendused globaalselt hajutatud süsteemidele

Meie parima paralleel- ja hajutatud arvutisüsteemide magistriprogrammi asutas prof. Andrew S. Tanenbaum ja selle eesmärk on väljakutse õpilastele, kellel on tänapäevaste süsteemidele orienteeritud arvutiteaduse kõige raskemad probleemid. Kui soovite jõuda eksperimentaalse informaatika valdkonna tippu, on teie programm PDCS. Programm on suunatud väga andekatele õpilastele ja on valiv. Pärast magistrikraadi omandamist liiguvad paljud tudengid karjäärile juhtivates ettevõtetes, nagu Google või Microsoft, doktoriprogrammides kõrgemates teaduskoolides või liituvad R-iga

Viimastel aastatel on arvutusarhitektuurid arenenud, et vastata üha kasvavate oluliste valdkondade väljakutsetele (nt suurandmed, pilvandmetöötlus, turvalisus

See meister keskendub empiirilisele infotehnoloogiale, hõlmates paljusid tarkvaralabori kursusi, mille eesmärk on õpetada metoodikaid keerukate uurimisprobleemide lahendamiseks.
Sageli peavad õpilased kavandama, rakendama ja hindama keerukate süsteemide omadusi. Õpilased töötavad tavaliselt väikestes meeskondades, et õppida teadusuuringute koostööoskusi, mis on tööstuses tavalised. Kursused hõlmavad paralleelset programmeerimist, hajutatud süsteeme, veebiandmete töötlemise süsteeme, täiustatud opsüsteeme ning arvuti- ja võrguturvet. Konkreetselt on kõik meie (teadusele orienteeritud) kursused seotud järgmiste uurimisvaldkondade ja teemadega.

Õppeprogramm

Õppekava eeldab, et õpilased võtaksid kohustuslikke õppeaineid 32 EAP ja valikaineid 27 EAP väärtuses. Rõhk nihkub järk-järgult klassiruumi loengutest iseseisvale ja teadusele orienteeritud õppele praktilise töö, seminaride ja avatud uurimisküsimuste väljaselgitamise kaudu.

Kohustuslike ainete hulka kuuluvad:

 • Jaotussüsteemid
 • Paralleelprogrammeerimine
 • Arvuti


Jaotunud süsteemides saate teada vahevara tarkvara arendamise kohta suuremahulistes arvutivõrkudes. Paralleelne programmeerimine õpetab teile, kuidas vähendada täitmisaega, kirjutades programme, mis töötavad paralleelselt suurel hulgal protsessoritel. Arvuti

Viimane semester on pühendatud magistritööle, mis hõlmab tavaliselt teadustöö läbiviimist koos akadeemilise personali liikmega.

Kogu programmi õpetatakse inglise keeles ja teie kaasõpilased on pärit kogu maailmast. Pärast programmi edukat läbimist antakse teile tiitel magistrikraad.

Magistriõpe paralleelses ja hajutatud arvutisüsteemis on kaheaastane programm, mis loob tõhusa tasakaalu klassiruumis ja rakendatud töö vahel. Umbes kolmandik kolmest esimesest semestrist on pühendatud praktilistele projektidele.

Karjääri väljavaated

PDCS on teadustöö magistrikraad, mis tähendab, et enamik meie õpilastest valmistub ette karjääriks akadeemilises või tööstusuuringus. Paljud meie lõpetajad jätkavad õpinguid, omandades doktorikraadina teadusuuringute kõrgeimas ülikoolis. Teised liituvad tööstusuuringute laboritega. PDCS-programm on suurepärane ettevalmistus ka õpilastele, kes kaaluvad teistsugust karjäärivõimalust. Näiteks võivad mõned tudengid soovida liituda kõrgtehnoloogiaettevõtetega, kus nende spetsiifilisi oskusi on vaja uuenduslike projektide elluviimiseks. Teisi haaravad ettevõtted, kes otsivad ideaalset tehniliste oskuste ja loovate probleemide lahendamise võimete kombinatsiooni. Mõnel lõpetajal on ettevõtlussuund ja nad asutavad oma ettevõtted.

Lõpetajad nõudlust
Kvaliteetseid doktorante on peaaegu kõigis ülikooli informaatika osakondades Hollandis ja mujal väga vähe. Õpilased, kes täidavad selle magistriprogrammi PDCS-is, sobivad ideaalselt doktorikraadiks arvutisüsteemides paljudes ülikoolides üle maailma. Selle valdkonna kõrge kvalifikatsiooniga lõpetajatel on ka tööstuses suur nõudlus.

Miks just VU Amsterdam ?

 • PDCS rõhutab pigem eksperimentaalset arvutiteadust kui teooriat
 • PDCS hõlmab keeruka süsteemitarkvara kavandamist, juurutamist, testimist ja analüüsi
 • Õppekava sisaldab palju tarkvaralabori kursusi, mille eesmärk on koolitada teid läbi viima teaduslikke tarkvaraeksperimente, mis lahendavad väljakutsuvaid uurimisprobleeme
 • Mõne projekti puhul teete koostööd väikestes meeskondades, et koolitada teid ühiste teadusuuringute jaoks
 • Programmi eesmärk on valmistada teid ette spetsiaalselt teadustööks äri- või valitsuslaborites või doktoriõppeks ülikoolis
 • PDCS on Hollandis ainulaadne ja üks väheseid omataolisi maailmas. Seda korraldab peamiselt VU Amsterdam arvutisüsteemide rühm, millel on silmapaistev rahvusvaheline maine nii teadusuuringutes kui ka hariduses
Silmapaistev grupp

Arvutisüsteemide rühma ja PDCS-programmi asutasid professor Andrew S. Tanenbaum, kes on võitnud ACM Karl V. Karlstromi silmapaistva pedagoogi preemia, ACM / SIGCSE auhinna silmapaistva panuse eest arvutiteaduse hariduses ja IEEE auhinna. VU Amsterdam arvutisüsteemide rühmal on silmapaistev rahvusvaheline maine nii teadusuuringutes kui ka hariduses. Meie töötajad on maailmatasemel teadlased operatsioonisüsteemide ja arvutivõrkude, hajutatud süsteemide ja võrguarvutite alal, aga ka kõigi nende süsteemide turvalisuse ja töökindluse küsimustes. Nende kirjutatud õpikuid kasutatakse ülikoolides üle kogu maailma.

Vastuvõtutingimused

PDCS programm on avatud nii Hollandi kui ka rahvusvahelistele tudengitele ning meelitab ligi suurepäraseid arvutiteaduse üliõpilasi. Sissepääs toimub range valiku korras. Teaduskonna vastuvõtukomisjon otsustab teie vastuvõtu pärast teie täieliku veebitaotluse hindamist.

PDCS-i magistriprogrammi lubamiseks peab teil olema vähemalt akrediteeritud teadusülikooli bakalaureusekraad, sealhulgas vähemalt kolm täisaastat akadeemilisi õpinguid, mille maht on vähemalt 180 EAP või samaväärne. Akadeemilist kirjutamisoskust tuleb näidata lõputöö esitamisega. Me ei nõua GRE ega GMAT testi tulemust. Rakenduskõrgkoolis või kõrghariduses omandatud bakalaureusekraad (hollandi keeles HBO) ei anna enamikul juhtudel otsest juurdepääsu programmile (vastuvõtuvõimalus on ainult erakordselt kõrgetel üliõpilastel).

Erinõuded PDCS-i magistriõppele
Kõik õpilased läbivad sisseastumiseks valikumenetluse. Konkurents on tihe, kuna programm on avatud välisüliõpilastele ja seda reklaamitakse laialdaselt välismaal. Võistlete piiratud arvul kohti õpilastega Euroopast, USA-st, Indiast, Hiinast ja mujalt. Standardid on tõepoolest väga kõrged. See on spetsialiseerunud magistriõpe, mis koosneb peamiselt arvutisüsteemide tundidest, praktikatest ja projektidest. Vaja on arvutiteaduse tausta ja tõendatavaid teadmisi arvutisüsteemide kohta. Üliõpilastel, kes eelistavad võtta laiahaardelisi magistrante, soovitatakse valida tavaprogramm, näiteks arvutiteadus. Kooskõlas programmi rahvusvahelise suunitlusega põhineb taotlusmenetlus sellistes riikides nagu Ühendkuningriik, USA ja Kanada süsteemil. Madalmaade kõrgharidusega üliõpilased ei pea täiendavaid vastuvõtudokumente esitama, kuna Madalmaade ülikoolide haridustase ja staatus on hästi teada.


Üldised keeleoskuse nõuded
VU Amsterdam nõuab, et rahvusvahelised kandidaadid sooritaksid inglise keele testi ja esitaksid avalduse osana oma hinde. Erandiks on õpilased, kes on oma hariduse omandanud Kanadas, USA-s, Suurbritannias, Iirimaal, Uus-Meremaal või Austraalias või kes on saanud rahvusvahelise küpsustunnistuse või Euroopa küpsustunnistuse.

Sissepääs magistriõppesse: bakalaureuse-enne-magistriõppe reegel
Bakalaureuse-enne-kapteni reeglit rakendatakse kõigile sõidukiüksuse programmidele. See tähendab, et magistriõppe saate alustada 1. septembril ainult siis, kui olete omandanud bakalaureusekraadi. Lõpetamata bakalaureuseõppe ained pole lubatud, kui soovite alustada magistriprogrammi.
Mida see nüüd õpilaste jaoks tähendab? - Võib-olla peate oma õppeplaani kohandama. Näiteks kui plaanite esimesel poolaastal semestrit välismaal ja soovite alustada järgmist magistriprogrammi septembris, pidage meeles, et bakalaureuseõppe programmi kõik osad peavad olema läbitud - mitte ainult õppekava kohustuslikud osad programmi. Õppeprogrammi muud (lühikesed) katkestused võivad mõjutada ka teie võimet astuda magistriõppesse. Kui bakalaureuseõppe programm pole täielikult lõpule jõudnud, ei saa te magistriprogrammi alustada järgmise õppeaasta alguseni. Võtke seda oma õppetee kavandamisel arvesse! Kui teil on küsimusi, pöörduge meie teaduskonna õppenõustajate poole.

Rakendus

Kui olete sisseastumiskriteeriumid läbi lugenud ja tunnete, et teil on vastuvõtuõigus, toimige avalduse esitamiseks järgmiselt. Pange tähele, et esialgne taotlusprotseduur on täielikult veebis ja vaja on skaneerida teie asjakohaseid dokumente.

1. samm: täitke vastuvõtu kriteeriumid

2. samm: valmistage ette dokumendid ja kandideerige veebis
Hollandi üliõpilased või Hollandi ülikoolikraadiga üliõpilased, palun jälgige: veebirakendus Hollandi ülikoolikraadiga üliõpilastele. Õpilased, kellel on rahvusvaheline kraad, palun järgige: Interneti-taotlus rahvusvahelise ülikoolikraadiga üliõpilastele.


3. samm: oodake vastuvõtuotsust
Vastuvõtukomisjon vaatab teie avalduse läbi kohe, kui see on täidetud. Tavaliselt võtab see aega umbes neli nädalat, kuid hõivatud perioodidel võib see võtta kauem aega, nii et rakendage kindlasti nii kiiresti kui võimalik. Vastuvõtu korral saate e-kirjaga tingimusliku sisseastumise kirja. Võite hakata kavandama oma kolimist Amsterdami! |


4. samm: viige registreerimine lõpule ja kolige Amsterdami!
Enne programmi algust viige kindlasti lõpuni registreerimine tudengina. Tingimused hõlmavad diplomi kinnitatud koopia saatmist ja inglise keele testi tulemuste esitamist. Samuti korraldage õppemaksu maksmine või volitage sõidukiüksust lõive välja võtma (selle valiku jaoks peab teil olema Euroopa pangakonto). Kui kõik tingimused on täidetud, saate kinnituse oma registreerimise kohta ja olete valmis alustama oma programmi VU Amsterdam !

Ülevaade paralleelsed ja hajutatud arvutisüsteemid.

 • Õppekeel: inglise keel
 • Kestus: 2 aastat
 • Kandideerimise tähtaeg: 1. juuni Hollandi ja EL-i tudengitele. EL-i välistele üliõpilastele 1. aprill. N Hollandi EL-i / EMP-i rahvusvahelise kraadiõppe üliõpilaste kohta, kes ei vaja VU Amsterdam kaudu majutusteenuseid, saavad endiselt kandideerida 1. juunini.
 • Alguskuupäev: 1. september
 • Õppe tüüp: täistööajaga
 • Huvivaldkond: informaatika, matemaatika ja äri
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 79 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

Viimati uuendatud Oktoober 13, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP üliõpilaste jaoks.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi