See Master eesmärk on aidata õpilastel arendada kriitiline arusaam kaasaegse planeerimise väljakutseid linnade ja piirkondade jaoks, kliimamuutuse kontekstis ja kasvab inimeste vajadusi. Programm on mõeldud nii, et õpilased võivad astuda ajakohased teaduslikud teadmised planeerimise oma kultuurilist tausta ja planeerimise kogemusi. Läbi Master, iga õpilane saab tuttav eelised ja piirangud riikidevaheliste üleandmine "head tavad" on linna- või regionaalpoliitika vallas.

Nagu teadus Master, see programm rongide üliõpilaste tegeleda ajakohane teadus- küsimusi ja meetodeid. Ta valmistab ette õpilasi alustada PhD või võtta juhirolli linnaarengu ja juhtimine, eriti rahvusvahelises kontekstis.

Kuna ta avas 2010. aasta septembris, see Master on äratanud keskmiselt 15 üliõpilast aastas, tulevad EL riikidest või ELi naaberriikidest, aga ka Põhja-Ameerikas, Aasias ja Lähis-Idas.

See Master on pakutud planeerimise ja keskkonnaministeeriumi osakonna Polütehnikum, üks suurimaid planeerimise koolid Prantsusmaa kaudu oma töötajate arvu alates kraadiõppe üliõpilastele või selle lõpetanute arvu. Osakond on liige Association of European Schools of Planning (AESOP) ja prantsuse keelt ühendus planeerimise koolid (APERAU Internationale) ja ka tegutsevad Global Planning Haridus Assotsiatsiooni Network (GPEAN).

Õppekava suhtleb uuringud läbi viia laboris Linnade aladel, Environnement ja Societies (ühik Riikliku Teadusuuringute Nõukogu ja Université François-Rabelais). Erinevate teadusuuringute programmide poolt läbi viidud ühe oma nelja uurimisrühmade - team "Linnade ja piirkondade projektide kavandamisel, maastik ja keskkond" - annavad vaimse keskkonna arendamiseks ja arutelu iga õpilase individuaalse uurimisprojekti. Kursused ja uurimisteemad pakutakse selles Master varre välja läbi viidud uuringu järgmiste telgede: Planning süsteemide ja projektide, Keskkonnakaitse ja maastiku dünaamika, riske ja nõrku kohti, säästva kohaliku ja piirkondliku arengu.

PS / URP, kellel on õigus kui eriala Master kuni 2018 oli tõusnud 2014. aastal, lisades uue 30h õppetükkide: "Urban Aquatic Ökosüsteemid" (koordinaator prof Karl Matthias Wantzen üks UNESCO õppetool "River Kultuur" vastutav ). See näitab väga positiivne mõju fusion, aprillis 2014 vahel planeerimise osakonna ja IMACOF (Ingénierie des miljöös, AQUATIQUES et des Koridorid Fluviaux) osakond, pärast kuus aastat ja tarnitud Engineer Tiitlid komisjoni uue eriala Planeerimine ja keskkond Engineering.

Aasta esimesel poolaastal, õppekava on korraldatud umbes 150 tundi seminare ja töötubasid (30 ECTS). Teine semester on pühendatud teadus internatuuri 5 kuud (30 ECTS). See sisaldab osalemist seminaridel ja ettekanne iga õpilase uurimistöö käib.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust University of TOURSis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 semestrit
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi