Magister poliitika juhtimine

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Poliitikajuhtimise magister varustab praeguseid ja esilekerkivaid poliitilise juhte, kellel on olulised juhtimis- ja analüütilised oskused oma karjääri edendamiseks.

Kui silmitsi seista silmitsi paljude tänapäeva kõige keerulisemate poliitikate juhtimise ja elluviimisega, peavad poliitikakäitajad oskama pakkuda uuenduslikke lahendusi, mis oleksid poliitiliselt ja halduslikult efektiivsed. Poliitika juhtimise magister (MPM) koolitab praeguseid ja esilekerkivaid poliitika juhte poliitika juhtimise kunstis ja teaduses, valmistades neid kaasa tänapäeva dünaamilisele poliitikakeskkonnale.

Tasakaalustatud õpetajakoolitus analüüside, juhtimise ja sisu vahel paljudes poliitikavaldkondades.

Poliitika maailma keskus meie asukoht Washingtonis, annab õpilastele juurdepääsu poliitiliste töökohtade kõrgeimale kontsentratsioonile maailmas.

Juhtivad eksperdid meie õppejõud jagavad oma teadmisi ja neid kutsutakse regulaarselt üles nõustama valitsust teemadel, mis hõlmavad laste heaolu haridusreformi ja töökohtade loomist.

GEORGETOWNi VÕRGUSTIK on üks tugevaimaid ja kõige rohkem maailmas tegutsejaid. Meie lõpetajad jätkavad kõrgete ametikohtade täitmist avalikus, era-, mittetulunduslikes ja mitmepoolsetes sektorites.

TÖÖKOGEMUS - MPM üliõpilastel on keskmiselt 13+ aastat kogemusi.

MPM PROGRAMM

Paindlik ajakava

12-klassi MPM kraad on kavandatud olema paindlik, et rahuldada täis-või osalise tööajaga õpilased.

  • 12 klassi kraadiõppe programm
  • Suveinstituudid: 4 nädala pikkune seanss (4 klassi)
  • Core semester-long klassid (3 klassi)
  • Capstone'i projekt: 1 klass
  • Valikained: 3 klassi

MPM-i üliõpilased käivitavad programmi suvel koos sihtasutuse klassidega. Fallide algus on lubatud teaduskonna loal.

Täiskoormusega üliõpilased saavad programmi ühe aasta jooksul täita, osaledes suveperioodil nelja intensiivse ja nädalase pikkusega klassides ning sügisel ja kevadsemestril nelja klassi.

Osalise tööajaga õpilased saavad lõpetada kraadi kahe aasta jooksul, võttes ühe või kaks intensiivset nädalat pikka suvekursust nende puhkuse ajal ja seejärel võttes kaks klassi õhtuti sügisel ja kevadel.

Eeldused

Bakalaureusekraad vähemalt 3-le GPA-le on vajalik vähemalt 5-aastase sisukama kogemusega.

PROOVI KURSUSED

  • Innovatsioon avalikus halduses
  • Avaliku korraga seotud otsuste tegemine
  • Avaliku korra majandusanalüüs
  • Programmi hindamise juhtimine

Vaadake YouTube'ist välja: https://youtu.be/9tCLivvC804

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Our location in Washington, D.C., puts our students at the center of the policy world, giving them access to the highest concentration of policy internships and jobs, and allowing us to bring in leadi ... Loe edasi

Our location in Washington, D.C., puts our students at the center of the policy world, giving them access to the highest concentration of policy internships and jobs, and allowing us to bring in leading policy practitioners as both teachers and speakers. Näita vähem