Magister poliitilise analüüsi ja avaliku korra

Üldine

Programmi kirjeldus

programmi ülevaade

Programm töötati välja lähtudes Ameerika mudel õpetamise Public Policy Analysis - nimelt of Public Policy Institute of Georgetown University ja Johns Hopkinsi ülikooli, kus pea selle programmi õpetas 1993-1995. Alates 2006. aastast on programmi nõustub välisüliõpilaste ja pakub kursusi inglise keeles HSE panus Bologna protsessi. Oleme pidevalt arendada ja täiustada programmi ja kaasata esindajaid juhtivate Vene, Euroopa ja Ameerika ülikoolides, mõjukamaid mõttekodasid ja tunnustatud rahvusvahelised organisatsioonid arvesse õppeprotsessi.

Programm on kaks kontsentratsiooni: avaliku poliitika analüüsi ning inimõiguste ja demokraatliku valitsemise. Kontsentratsioon Public Policy Analysis on tulemus otsida ülim erialase hariduse programmi ja ühendab teoreetilist ja praktilist koolitust koos tipptasemel rahvusvahelise ja Vene kogemus. Kontsentratsioon inimõiguste ja demokraatliku valitsemise loodi põhjal ÜRO programmi. Programm oli esimene omataoline Venemaa ja on analoogne Euroopa magistrikraad inimõiguste.

Master 's in Public Policy on kahe aasta uuenduslik praktikale orienteeritud programmi arendada vajalikke oskusi sõnastada küsimusi avalikkuse mure, analüüsida alternatiivseid poliitikaid, vastuvõtmise hõlbustamiseks ja rakendamise teatud üldkasutatavat valikuid ja hinnata nende mõju. Eesmärgiks on koolitada professionaalsed analüütikud ja juhid suudavad toime tulla keeruka avaliku korra küsimusi tänapäeva maailmas. Programm annab igale õpilasele tugev multidistsiplinaarse vundament oskusi ja teadmisi ning võimalust rakendada neid tänapäeva avaliku poliitika kujundamise protsessi.

meie õpilased

Programm on avatud üliõpilastele erineva professionaalse, haridusliku ja kultuurilise taustaga. Meil on lõpetanud, kes näitavad, et avaliku korra saab tõhusalt õppinud alusel juhtimine, politoloogia, avalik haldus, filosoofia, ajalugu, geograafiat, ja isegi matemaatika. Seda saab tõhusalt koos erinevate karjääri kogemusi, mis ulatuvad vabatahtliku ja MTÜ tööhõive äri- ja avalikus teenistuses.

Programm on õpetatud inglise keeles on tervitades välisüliõpilaste alates 2006. aastast. Meie õpilased on pärit Afganistanist, Valgevene, Egiptus, Saksamaa, Ghana, Guinea, Ungari, Indoneesia, Itaalia, Jaapan, Kasahstan, Kõrgõzstan, Moldova, Mongoolia, Maroko, Myanmar, Nigeeria, Pakistan, Rumeenia, Serbia, Tai, Türgi, Suurbritannia, Ukraina, USA ja teiste riikidega. Programm on väga tugev ja toetav rahvusvaheline üliõpilane kogukonnas. Lisaks välisüliõpilastele on andnud võimaluse õppida vene, mis muudab kohanemise kergemaks.

Õppekava

Õppekava Programm sisaldab sissejuhatav kaotades kursused, põhilisi kursusi (kohustuslik kõigile õpilastele), tuum valikained ja tõmbab valikainete konkreetsed kontsentratsioonide:

 • Kontsentratsioon "Public Policy Analysis"
 • Kontsentratsioon "Inimõiguste ja demokraatliku valitsemise"

Kaks sissejuhatavad kursused on:

 • Foundations of Public Policy (0 Autorid, Fall)
 • Conflict Management (0 Autorid, Fall)

Programmil on järgmised põhilisi kursusi (kohustuslik):

 • Kaasaegne Politoloogia (4 Autorid, Fall)
 • Teooria ja metoodika Poliitiline Research (5 Autorid, Fall)
 • Inimõiguste üleilmastuvas maailmas (9 Autorid, Fall)
 • Global Actors in Public Policy (7 Autorid, Fall)

Ühine valikainete erineda aasta-aastalt, kuid tavaliselt on järgmised:

 • Võrdlev avaliku poliitika analüüsi (6 Autorid, kevad)
 • Applied kvalitatiivseid meetodeid sotsiaalsed uuringud (6 Autorid, Fall)
 • Metoodika ja uurimismeetodid sotsioloogias (6 Autorid, Fall)
 • Kvantitatiivsete meetodite sotsiaaluuringute (6 Autorid, Fall)
 • Rakendused statistiliste meetodite Public Policy (6 Autorid, kevad)
 • Prognoosimise meetodite ja analüüs (6 Autorid, kevad)

Kontsentratsioon "Public Policy Analysis"

Esimene kontsentratsioon Program on tuum ja algtaseme spetsialiseerumine programm ja see on pühendatud avaliku poliitika analüüsi ja erinevates seotud küsimusi. See süvendab sukeldumine õpilased praktika avaliku poliitika analüüsi ja annab tugeva aluse edaspidiseks tööhõive analüütiline sfääri.

Kontsentratsioon tagab tugeva multidistsiplinaarse vundament oskusi ja teadmisi üliõpilastele, kes on piisavalt koolitusvõimalusi osata tänapäeva avaliku poliitika analüüsi. Valikainete kursused Kontsentratsioon on järgmised:

 • Mõttekojad nagu poliitikakujundajad (6 Autorid, Fall)
 • Global Political Economy (6 Autorid, kevad)
 • Religioon, juhtimise ja poliitika kujundamise (4 Autorid, Fall)
 • Ebavõrdsuse, vaesuse ja elukvaliteeti. Trendid, mõõtmise ja poliitika (4 Autorid, Fall)
 • Korruptsioonivastane poliitika avaliku teenistuse (4 Autorid, Fall)
 • Haridus ja Arengupank (4 Autorid, Fall)
 • Rändeuuringud ja võrdleva rändepoliitika (4 Autorid, Fall)

Lõpetajad on kvalifitseeritud ja hästi ette valmistatud mitmesuguseid karjääri: valitsuse (vene, rahvusvahelise poliitika analüüsi), mittetulundusühingute ja liikumiste, parteide, analüütilised keskused ja mõttekojad, erasektor (strateegiline planeerimine, personali juhtimine, jne) .

Kontsentratsioon "Inimõiguste ja demokraatliku valitsemise"

Avamine "Inimõiguste ja demokraatliku valitsemise" kontsentratsioon algatas ÜRO osakond programmi ja toetab Public Policy Department of NRU HSE. Programm oli esimene omataoline Venemaa ja on analoogne Euroopa magistrikraad inimõiguste. Programm on toetanud mitmed tuntud inimõiguste aktiviste ja valitsusväliste organisatsioonide esindajad nii regionaalsel ja riiklikul tasandil. Lisaks sellele, et esimene Program inimõiguste Venemaal, see programm on uuenduslik ka mitmel muul moel:

 • õpilased on praktika on partner MTÜ-või valitsusvälised organisatsioonid, mis tegelevad inimõiguste, nt ombudsmanide büroodes kohalikul ja piirkondlikul tasandil
 • üks peamisi eesmärke eriala on süvendada teoreetilisi teadmisi valdkonnas inimõiguste ja kombineerida seda uurimistöö ja praktiliste tegevuste inimõiguste uuringute, järelevalve, kaitse ja kohtuvaidlusi

Inimõiguste eksperdid suudavad töötada riigiasutustes Inimõiguste kaitse, piirkondlike ja kohalike omavalitsuste, sotsiaalhoolekande- kontorid, mittetulundusühingutele, sealhulgas inimõiguste valitsusväliste organisatsioonide, rahvusvaheliste inimõiguste organisatsioonide ja rahvusvaheliste lepingute organid.

Õpilasi oodatakse, et saavutada ulatuslikud näidud kirjanduse teooria ja praktika inimõiguste kaitse, õppida ja anda sügav analüüs kohtupraktika rahvusvaheliste organite ja Vene kohtute järelevalve all HSE professorid - kogenud juristid, juhtumite Euroopa Inimõiguste Kohus ja ÜRO lepingu organid, teadus tänapäeva inimõiguste tava Venemaa valitsusväliste organisatsioonide ja riigi vahel.

Õppekava Kontsentratsioon (valikainete kursused) sisaldab:

 • Inimõiguste Non-Lääne ühiskondades (6 Autorid, Fall)
 • Vähemuste õigused: võrdlev tavad (6 Autorid, kevad)
 • Sõnavabaduse ja kogunemisvabadust: Võrdlev tavad (4 Autorid, Fall)
 • Määruse ja Reform: Analysis and Policy (4 Autorid, Fall)
 • Turud, määruse ja euroopastumine (4 Autorid, Fall)
 • Pehme Law and International mehhanismid Inimõiguste kaitse (4 Autorid, Fall)
 • Venemaa Lääne õigustraditsiooni (4 Autorid, Fall)

See kontsentratsioon annab meie lõpetajate ühendada kõrget akadeemilist uurimistööd praktilisi oskusi propageerimise, sotsiaal-õiguslik ja poliitiline uuringud, agitatsiooni, inimõiguste edendamine kodumaal kui ka rahvusvaheliselt.

Nõuded

Lisaks peavad kõik taotlejad peavad esitama nõutud dokumendid Sissepääs osakonna HSE. Mõned neist dokumentidest ei tohi kasutada Portfolio hindamine: bakalaureuse-ja kraadiõppe diplom pole.

Lisaks taotlejaid küsitleda (näost-näkku või Skype sõltuvalt vastuvõtu korra), kui nende portfellid vastavad miinimumnõude - 20 punkti.

Portfolio taotlus sisaldab:

 • Motivatsioonikiri

Kui on teada:

 • Diplomid ja tunnistused võitja laureaat, või osaleja teadus- ja uurimistööks võistlustel või üliõpilane olümpiaadidel.
 • Diplomid ja tunnistused tööalase koolituse, sealhulgas inglise keele tunnistused.
 • Teave saavad isikliku stipendiumide või toetuste ajal oma varasemate uuringute ametliku kinnitusega dokumentide väljastamise korraldamine (ülikool, toetuste andja, jne).
 • Tõendatud koopia bakalaureusetöö (kinnitus võib olla ülikooli, kolledži akadeemiline juhendaja, jne); publikatsioonide koopiad teadusajakirjades, üliõpilane artikleid digests jne .; või teksti artikkel, valmis avaldamiseks.
 • Soovitus kiri (üks või mitu) akadeemilisest juhendaja lõputöö paberit või internatuuri juhendaja või tööandja; see peaks sisaldama uuringute prioriteetide taotleja ja valmisolek ja võime edukalt õppida magistriõppes.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Consistently ranked as one of Russia’s top three universities, the National Research University Higher School of Economics (HSE University) sets itself apart by its internationally-minded, research-dr ... Loe edasi

Consistently ranked as one of Russia’s top three universities, the National Research University Higher School of Economics (HSE University) sets itself apart by its internationally-minded, research-driven approach to higher education. Based in the vibrant centre of Moscow, with campuses in St. Petersburg, Nizhny Novgorod and Perm, HSE offers outstanding academics at all levels and includes more than 40 English-taught Master’s programmes and 8 English-taught Bachelor's degree programmes. Näita vähem
Moskva , Nižni Novgorod , Peterburi + 2 Rohkem Vähem